دهلی نو سوابق بالاترین COVID-19 موارد بسیاری از بهبود در یک روز

دهلی سوم بدترین آمار دولت در این کشور پس از ماهاراشترا و گجرات (فایل)دهلی نو: دهلی نو به گزارش روز پنج شنبه 44

توسط ELEMENTORSITE در 18 اردیبهشت 1399
Delhi Records Highest COVID-19 Cases, Most Recoveries In A Day

دهلی سوم بدترین آمار دولت در این کشور پس از ماهاراشترا و گجرات (فایل)

دهلی نو:

دهلی نو به گزارش روز پنج شنبه 448 جدید کروناویروس موارد - بالاترین یک روز سنبله - در نظر گرفتن مجموع به 5,980. مرگ رقم نیز شاهد حاشیه پرش به آن رسیده 66 با یک علاوه بر این در 24 ساعت گذشته.

میزان بهبودی به ضرب گلوله به 32.29 درصد در روز پنج شنبه. دهلی نو گزارش داد 389 بهبود در عرض 24 ساعت بالاترین یک روز رقم تا کنون. مجموع 1,931 coronavirus بیماران درمان شده است, این بیماری, دولت, داده گفت:.

وجود دارد 3,983 فعال موارد دهلی وزارت بهداشت گفت.

قبلی بزرگترین واحد-بعد سنبله در دهلی نو بود 428 روز چهارشنبه هنگامی که تعدادی از COVID-19 نفر افزایش یافت به 5,532 از جمله 65 مرگ و میر.

دهلی سوم بدترین آمار دولت در این کشور پس از ماهاراشترا و گجرات.

وزیر Arvind Kejriwal هفته گذشته گفت: زمان آن رسیده است که "دوباره باز دهلی نو".

"ما باید آماده برای زندگی با کروناویروس" رئیس وزیر گفته بود در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام یک سری از تسهیلات در همراهی با این مرکز دستورالعمل.

رئیس جمهوری اجازه داده است مستقل و مغازه ها و دفاتر خصوصی با 33 درصد نیروی کار خود اشتغال مردم از جمله داخلی کمک می کند و تکنسین به کار گیرند در غیر hotspot مناطق.

او همچنین اجازه باز کردن مشروب مغازه ها --یک منبع غنی از درآمد برای پول در بسته دولت است. از روز شنبه هزاران نفر دیده شده است جمع آوری شده در خارج از مشروب مغازه ها هجوم همه قوانین اجتماعی فاصله.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب