دهلی نو قصد دارد بهتر است تماس, ردیابی, مهار پس از Amit Shah جلسه

آمیت شاه ملاقات, Arvind Kejriwal, معاون فرماندار آنیل Baijal و Manish Sisodia.برجستهجلسات دنبال بالا دادگاه مل

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

آمیت شاه ملاقات, Arvind Kejriwal, معاون فرماندار آنیل Baijal و Manish Sisodia.

برجسته

  • جلسات دنبال بالا دادگاه ملامت دهلی نو بیش از دست زدن به همه گیر
  • Amit Shah دهکدهای حاوی یک متحد, شورای ملی مقاومت طرح برای مبارزه با COVID-19
  • دهلی coronavirus موارد ممکن است لمس 1 لاخ تا پایان این ماه
دهلی نو:

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah تا به حال یک جلسه یکشنبه با دهلی وزیر Arvind Kejriwal و معاون فرماندار آنیل Baijal در coronavirus وضعیت که در آن تصمیم به برگزاری مطلب "قوی" تماس با ردیابی, وصله پینه کردن کل منطقه مهار استراتژی و تقویت خدمات پزشکی در مناطق آسیب دیده توسط ویروس.

معاون وزیر Manish Sisodia شد همچنین در حال حاضر در این دیدار عنوان شد پزشکان ارشد از ICMR (هندی شورای تحقیقات پزشکی دولت dodol بدن در برخورد با این بحران) و AIIMS (تمام هند موسسه علوم پزشکی).

تجدید نظر استراتژی برای مقابله با COVID-19 شیوع در دهلی نو که در این شب گزارش 3,000 موارد جدید در قبل دوره 24 ساعته را نیز شامل "ترویج COVID-رفتار مناسب".

در این نشست به آن اشاره شد که پس از "Unlock1" - مرکز مرحله به مرحله شروع مجدد از اقتصادی و فعالیت های تجاری در حداقل-مناطق - مردم شکست خورده بود به دنبال پروتکل های. اقدام تنبیهی پیشنهاد شد در برابر کسانی که سرپیچی از قوانین است.

در این جلسه همچنین خواستار یک نظرسنجی از 20 ، 000 نفر توسط NCDC (مرکز ملی Disexase کنترل) و DGHS (اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی).

پس از جلسه امروز آقای Kejriwal را Aam Aadmi Party توئیتر خود نوشت:

آقای شاه ملاقات وزیر روز پنجشنبه گذشته نیز زمانی که او در یک بررسی از وضعیت در, National Capital Territory که علاوه بر دهلی نو شامل قطعات اوتار پرادش و هاریانا.

دهلی نو انتظار افزایش coronavirus موارد ؛ caseload ممکن است لمس یک لاخ-علامت گذاری تا پایان این ماه و 5.5 لاخ پایان بعدی. در حال حاضر این شهرستان دارای حدود 60000 موارد است.

Mr Shah دهکدهای حاوی یک متحد برنامه عمل برای کل منطقه پایتخت ملی و گفته است که دهلی نو و مناطق مجاور گرد هم می آیند باید در مبارزه با این ویروس در آن از نظر صمیمی ساختار شهری.

یکشنبه گذشته آقای شاه در ملاقات با دهلی نو رئیس جمهوری و وزیر بهداشت Satyendar جین و صادر تعدادی از دستورالعمل ها برای مهار و مدیریت فزاینده موارد coronavirus در سرمایه های ملی. Mr جین از قرارداد این ویروس است و در حال حاضر در بیمارستان است. وضعیت او بهبود یافته پس از پلاسما درمان پزشکان امروز گفت.

سراسیمگی از جلسات آغاز شده و پس از دیوان عالی کشور به شدت سرزنش دهلی و چند ایالت دیگر در اوایل این ماه بیش از اداره خود از این بیماری همه گیر.

"COVID-19 بیماران بدتر از حیوانات است. در یک مورد پیدا شد در زباله. بیماران در حال مرگ هستند و هیچ کس وجود دارد که حتی شرکت به آنها" دیوان عالی کشور گفت: پس از گزارش های رسانه ها در مورد دهلی Lok نایاک Prakash بیمارستان.

این وضعیت در دهلی نو شد "وحشتناک وحشتناک و احساساتی" دادگاه اضافه شده بود به دنبال پاسخ از Lok نایاک Prakash بیمارستان که عناوین ساخته شده در اوایل این ماه بیش از گزارش های رسانه ها در مورد شرایط داخل.

روز دوشنبه آقای شاه برگزار شد یک جلسه با احزاب سیاسی در منطقه سرمایه ملی. او همچنین تعداد بازدید LNJP بیمارستان در میان چیزهای دیگر او دستور داد نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته در بخش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب