دهلی نو-گورگان مرز بسته صدها پیاده اعتراض و هرج و مرج ترافیک

Coronavirus مستند: یک خط طولانی از اتومبیل و دوچرخه در دهلی نو-گورگان مرزدهلی نو: عظیم ترافیک مسدود و جاده اتص

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

Coronavirus مستند: یک خط طولانی از اتومبیل و دوچرخه در دهلی نو-گورگان مرز

دهلی نو:

عظیم ترافیک مسدود و جاده اتصال به دهلی نو و Gurgaon صبح امروز پس از هاریانا دولت تصمیم گرفت به مهر و موم مسیرهای که رفتن به دهلی نو نگران افزایش بیش از موارد بسیار عفونی coronavirus.

در اوایل صبح امروز صدها نفر از افرادی که متوقف شد از عبور از دهلی نو-گورگان مرز اعتراض در جاده ها پس از اتومبیل بودند مجاز به عبور از موانع بدون کنترل.

معترضان سوال که چرا آنها مجاز به حرکت می کند زمانی که وسایل نقلیه عبور از مرز آزادانه. یک گروه از مردم در چرخه عمدتا کارگران و سپس جاده مسدود شده برای برخی از زمان. ترافیک آمد به توقف در پشت آنها وجود دارد و برخی از هیاهو.

به عنوان جمعیت شروع به رشد در اندازه برخی از نیروهای پلیس هستند دیده می شود در تصاویری در تلاش برای متقاعد کردن آنها به بازگشت به خانه.

بعد از یک ساعت بازرسی و مهر و موم شده بود به طور کامل برای همه از جمله رانندگان به جز کسانی که درگیر در خدمات ضروری است.

jq8k0rhk

دهلی نو-گورگان border: کارگران در اعتراض پس از آنها مجاز به عبور از مرز

Coronavirus موارد بوده است افزایش در ولسوالی های مرزی با سرمایه های ملی هاریانا صفحه اصلی وزیر آنیل Vij گفت: در روز پنج شنبه.

"دلیل اصلی افزایش موارد ورود مردم از دهلی به مناطق هاریانا که سهم مرز خود را با دهلی نو," او گفت:.

"در یکی از آخرین هفته Faridabad گزارش 98 موارد ژججر گزارش شش موارد سونیپات 27 و Gurugram 111 موارد است. محرومیت آن دسته که برای آرامش صادر شده توسط دادگاه عالی و وزارت خانه های دولت درون مرزی باید مهر و موم شده," او اضافه شده است.

فقط دو هفته پیش دادگاه عالی دهلی نو مجبور به دخالت و سفارش هاریانا اجازه می دهد تا کسانی که درگیر در خدمات ضروری برای سفر بین دولت و دهلی و حذف محدودیت های ویژه ای در مرزهای خود است.

این هاریانا دولت به تعهد اطمینان ضروری است که کارگران خدمات از جمله پزشکان و پرستاران و پرسنل پلیس, کسانی که مشغول به کار در دادگاه ها و سازمان های شهرداری خواهد بود مجاز بین دهلی نو و هاریانا در صورتی که e-عبور می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب