تصویری از این حادثه ضبط شده توسط یک شاهد و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی

برجسته

  • انبه به ارزش 30000 تومان گرفته شد دور میوه-فروشنده گفت:
  • او شکایت, اما آنها گرفته نمی شود هر گونه اقدام و در عین حال
  • این رویداد در شمال دهلی Jagatpuri منطقه

دهلی نو:

یک بحران آن است که اغلب گفت: به ارمغان می آورد بهترین و بدترین در مردم است. دهلی بدترین گذاشته شد لخت روز چهارشنبه هنگامی که ده ها تن از مردان – عابران و خودرو رانندگان و فقط در مورد هر کسی – pounced بر جعبهها از انبه سمت چپ به تنهایی و توسط یک فروشنده خیابانی و سرقت از آن را در یک تهوع نمایش رفتارهای غیر انسانی در این کشور سرمایه است.

با توجه به Chhote میوه-فروشنده در شمال دهلی Jagatpuri منطقه این ولایت پس از یک مبارزه شکست در محله در زمانی که سازمان های اجرای قانون هستند و قرار بود در اوج هشدار به اجرا در سراسر کشور COVID-19 مستند.

“آنها تا به حال یک مبارزه بیش از وجود دارد در نزدیکی مدرسه. یک گروه از مردان به اینجا آمد و از من خواست به حرکت theli (push cart),” او گفت:.

دیدن خود را در جعبهها دروغ unguarded برخی از مردم در این منطقه در حال عبور از تصمیم به استفاده از این وضعیت است. دو و چهار و شش – هر کس scooped تا هر آنچه که آنها می تواند حمل.

تصویری از این حادثه ضبط شده توسط یک شاهد و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که رایگان برای همه است که به دنبال.

سواران قرار داده انبه در کلاه خود. دیگران به نام مثل دستفروشان تشویق همه برای کمک به خود را دارند. این حادثه باعث یک ترافیک در این منطقه, این ویدئو نشان داد.

“من تا به حال 15 جعبهها از انبه در اینجا به ارزش حدود 30000 تومان. آنها در زمان همه چیز” Chhote گفت.

کسب و کار آهسته بوده است به دلیل coronavirus مستند و این حادثه عملا شکسته پشت خود میوه-فروشنده گفت.

Chhote گفت: او شکایت با پلیس اما آنها گرفته نمی شود هر گونه عمل نشده است.

این واقعه در میان گزارش از نقض coronavirus محدودیت در نقاط مختلف کشور است. اتحادیه وزارت خانه که کنترل پلیس دهلی در روز پنج شنبه با ارسال یک یادداشت به تمام متحده درخواست آنها باید مراقب باشند و اجازه نمی دهد مردم در شکستن قوانین.

اگر شما می خواهم برای کمک به Chhote شما می توانید سهم خود را در اینجا:
بانک: SBI
نام: Chhote
نام خانوادگی: Chhote
شماره حساب: 34893542126
IFSC: SBIN0016733

توجه: این اطلاعات ارائه شده / منتشر شده در ایمان خوب پایه و اساس و بدون هیچ گونه تجاری انگیزه. NDTV نمی کند و گواه بر صحت ادعاهای ساخته شده توسط قصد هبه و نه می تواند ما تضمین می کنند که کمک های مالی ساخته شده توسط یک اهدا کننده استفاده می شود برای این منظور اعلام کرد قصد هبه. از شما خواسته میشود به طور مستقل بررسی اطلاعات تماس و جزئیات دیگر قبل از ساخت یک کمک مالی. NDTV و/یا کارکنان خود را نمی خواهد مسئول برای همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو