دهلی نو Coronavirus مهار ساکنان منطقه حمله پلیس داوطلبان

دهلی نو Coronavirus: بحث بر سر این موضوع به زودی تبدیل به خشونت (بازنمودی)دهلی نو: یک گروه از ساکنان یک corona

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399
Delhi Coronavirus Containment Zone Residents Attack Cops, Volunteers

دهلی نو Coronavirus: بحث بر سر این موضوع به زودی تبدیل به خشونت (بازنمودی)

دهلی نو:

یک گروه از ساکنان یک coronavirus مهار منطقه در دهلی نو حمله پلیس و مدنی داوطلبان در روز یکشنبه بعد از یک بحث بیش از موانع.

بر اساس گزارش این حادثه در محل مهار منطقه در ملی پایتخت نرینا منطقه است. برخی از افراد دچار جراحات جزئی.

پلیس و داوطلبان رفته بود برای توزیع مواد غذایی و لوازم. برخی از ساکنان خواستار آن است که موانع قرار داده شده توسط مقامات به بررسی جنبش در داخل و خارج از منطقه برای جلوگیری از coronavirus گسترش - باید برداشته شود.

بحث بر سر این موضوع به زودی تبدیل به خشونت است.

این WZ جلوگیری از این منطقه گزارش شده بود 10 coronavirus موارد پس از آن اعلام شد مهار منطقه.

دولت مرکزی در اوایل این ماه اعلام کرد چندین مستند تسهیلات در سراسر کشور از جمله افتتاح مراکز خرید و رستوران ها و مکان های عبادت با برخی از قوانین پیشگیرانه. این مستند در مهار مناطق - مناطق مشخص به عنوان خطر بالا - کاسته نمی شد. زندگی مردم در این مناطق مجاز در خارج از خانه های خود را به جز برای خدمات ضروری و یا شرایط اضطراری.

این اولین بار نیست که ضروری کارگران خدمات مواجه شده اند خصومت از توده ها آنها خدمت شده اند در میان همه گیر. شده اند وجود دارد گزارش ها از حمله و حمله به پزشکان و کارکنان بخش بهداشت و درمان هنگامی که آنها رفته بود برای تست coronavirus مظنون و یا قرار دادن COVID بیماران در نهادی شده است.

در ماه مارس نخست وزیر نارندرا توصیف کرده بود پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی در خطوط مقدم مبارزه با کروناویروس به عنوان "تجسم خدا" و گفت: کسانی که اذیت و آزار آنها خواهد در صورت اقدام پلیس.

دهلی است که گزارش 59,746 coronavirus موارد و 2,175 مرگ در میان بدترین ضربه بخش از کشور است.

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah تا به حال یک جلسه یکشنبه با دهلی وزیر Arvind Kejriwal و معاون فرماندار آنیل Baijal در coronavirus وضعیت که در آن تصمیم به برگزاری مطلب "قوی" تماس با ردیابی, وصله پینه کردن کل منطقه مهار استراتژی و تقویت خدمات پزشکی در مناطق آسیب دیده توسط ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب