تصمیم بر سفر مشترک سیاست در یک هفته: به دادگاه عالی دهلی نو تا هاریانا

Decide On Common Travel Policy In A Week: Top Court To Delhi, UP, Haryana

دیوان عالی کشور بود که با شنیدن یک دادخواست در درون دولت سفر بین دهلی نو و در نزدیکی منطقه

دهلی نو:

دیوان عالی کشور داده است یک هفته زمان به دهلی نو, Uttar Pradesh و هاریانا برای تصمیم گیری در یک سیاست مشترک بین دولت و جنبش در دهلی نو و, National Capital Region (NCR). دادگاه بالا نیز کارگردانی این مرکز به تماس با یک جلسه سه متحده و تصمیم گیری مشترک به پورتال.

دیوان عالی کشور گفت: “مطابق سیاست یک سیاست یک مسیر و یک پورتال” مورد نیاز برای سرمایه های ملی منطقه.

دهلی مهر و موم شده مرزهای خود را برای یک هفته در روز دوشنبه در میان نگرانی افزایش coronavirus موارد است. آب بندی سفارش آمد ساعت پس از هاریانا باز گورگان-دهلی مرز در خط با تجدید نظر مستند دستورالعمل صادر شده توسط مرکز که گفت غیر ضروری بین دولت حرکت وسایل نقلیه در حال حاضر می تواند بدون اجازه e-عبور می کند و یا مجوز خاص.

اوتار پرادش را نویدا که همچنین به دلیل داشتن مرز مشترک با دهلی نو در حال مهر و موم شده تمام مسیرهای مارس در تلاش برای متوقف کردن COVID-19 ویروس از گسترش. روز یکشنبه Noida دولت تایید کرد که مرز را بسته باقی می ماند تا اطلاع ثانوی با بیان اینکه 42 درصد از موارد در منطقه شده بود به دنبال بازگشت به دهلی نو.

عظیم ترافیک گزارش شده در دهلی نو-گورگان مرز با سرخوردگی مسافران اشاره به این که با وجود هاریانا دولت منظور آنها هنوز در حال خواسته به نمایش e-عبور می کند.

دیوان عالی کشور بود که با شنیدن یک دادخواست در مشکلات توسط مردم در بین دولت سفر بین دهلی نو و در نزدیکی مناطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>