شما صرف ناگفته ساعت پخش بازی های مورد علاقه شما. شما می دانید آنچه شما را دوست دارم. از همه مهمتر شما می دانید چه می تواند بر بهبود یافته است. فاصله بین چشم انداز و واقعیت است که به عنوان دور به عنوان شما فکر می کنم. شما فقط نیاز به یک بیت از آموزش است.

که در آن دست در توسعه بازی بسته نرم افزاری می آید. این 162 درس گسترش بیش از 10 دوره آموزشی را توانمند سازی شما را با دانش شروع به ایجاد بازی های خود را در عرض چند هفته در خانه.

آیا شما یک استراتژیست ارشد? یکی از محبوب دوره راهنمای شما را از طریق فرایند ایجاد و مدیریت یک مستعمره در مریخ با استفاده از موتور بازی وحدت. توسط غواصی عمیق به مدیریت منابع و شبکه قرار دادن در طول این 11 سخنرانی, شما باید یاد بگیرند همه چیز لازم برای گسترش به بیشتر پروژه های بلند پروازانه.

اگر شما به دنبال به یادگیری و یا سطح خود را از مهارت های برنامه نویسی 21-دوره سخنرانی در C++ fundamentals برای شما طراحی شده است. این همه منظوره زبان یکی از محبوب ترین در میان توسعه دهندگان بازی. پس از اتمام این آموزش شما آماده را به هر چشم انداز به زندگی با C++.

یکی دیگر از پلت فرم محبوب است Godot بازی موتور و این بسته نرم افزاری شما را تحت پوشش نیز وجود دارد. شما دریافت ستارگان آموزش و پرورش در ساختمان های 2D و 3D. در این 16 درس شما خواهید آموخت که همه چیز مورد نیاز برای طراحی یک بازی از ابتدا.

در بالای این, شما باید یاد بگیرند که برای ایجاد پویا انیمیشن های انسان نما با وحدت و Adobe انیمیشن 3D, نرم افزار Mixamo; حرکت به واقعیت افزوده با طراحی یک سفینه فضایی و حتی خود را بهینه سازی بازی برای موبایل. این همه در اینجا.

بهترین اخبار: دست در توسعه بازی بسته نرم افزاری است که شما را برای تنها $34.99بیش از 90 ٪ تخفیف لیست قیمت از این دست, دقیق, دوره های آموزشی. را از دست ندهید که این معامله را نمی خواهد آخرین طولانی است.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

آموزش سئو