مقابله هشدار: چنگ زدن به این مایکروسافت آفیس راهنمای مبتدی برای تنها $35

پس از انتشار آن در سال 1988 Microsoft Office شده بالا مشتری و سرور مجموعه نرم افزار برای کسب و کار در سراسر جهان. دفتر سلطه است با تشکر از هر دو مایکروسافت فوق العاده ای از دوراندیشی و مستمر به روز رسانی و نوآوری های به اطمینان حاصل شود که شرکت ها همیشه آنچه آنها نیاز دارند.

نهایی beginner’s Guide to Microsoft Office به شما کمک خواهد کرد استاد برخی از برنامه های بالا در این مجموعه. در حال حاضر 12-دوره بسته نرم افزاری است در فروش برای تنها $34.99.

هر سه از اصلی ترین برنامه های کاربردی — و اکسل و پاورپوینت و Word — شکسته, مبتدی, متوسط و پیشرفته دوره های سطح. نیز وجود دارد مبتدی و سطح پیشرفته دوره های آموزشی برای دو تن دیگر از برنامه های چشم انداز و دسترسی در مجموع 986 سخنرانی.

اکسل تبدیل کرده است از یک صفحه گسترده ساده برنامه را به یکی از قدرتمند ترین تجزیه و تحلیل داده های ابزار در اطراف. در این دوره بسته نرم افزاری شما کشف که چقدر آن را در حال حاضر ارائه می دهد.

پاورپوینت برو به نرم افزار برای ارائه اسلاید و زمین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. هر بلندگو می داند که چقدر مهم خوب عرشه هنگام ارائه به جمعیت. بیش از این دوره از 101 سخنرانی شما را به مهارت های خود را تا چند شکاف.

پس از آن وجود دارد کلمهکلاسیک نرم افزار پردازش کلمه. این درس های ارزشمند کمک خواهد کرد که شما به نوبه خود یک صفحه خالی به هر آنچه که شما در خواب از جمله راهنمایی در مورد قرار دادن تصویر صفحه جهت گیری و گرافیک قرار دادن.

مایکروسافت آفیس می کند پایان ندارد وجود دارد. در حالی که چشم انداز است که در درجه اول یک برنامه ایمیل وجود دارد ویژگی های گسترده برای کمک به شما جهت برنامه خود را و تماس به طوری که شما می توانید بیشتر انجام می شود در طول روز است.

در نهایت دسترسی درجه یک سیستم مدیریت پایگاه داده است که اجازه می دهد تا شما را به نمایش داده شد فرم ها گزارش ها و ماکروها در سطح پیشرفته و شامل دوره های شما را تا رسیدن به سرعت. به عنوان کری Armenta از Oaktree مدیریت سرمایه می گوید: “آشنایی با دسترسی عالی بود و کاملا لذت بخش! مربی به اندازه کافی آگاه به راهنمایی و توضیحات آن فراتر رفت و به درس کتاب.”

شما می توانید نهایی راهنمای مبتدی برای مایکروسافت آفیس در حال حاضر فقط برای $34.99 و صرفه جویی در بیش از 90 ٪ تخفیف قیمت اصلی.

قیمت موضوع را تغییر دهید. نرم افزار شامل نمی شود.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de