روز پس از "نه رته Yatra این سال' سفارش, بالا, دادگاه می گوید تا به Odisha

این رته Yatra در Odisha را پوری است که با حضور lakhs از مردم از سراسر جهان است. (فایل)دهلی نو: یک تماس در پوری

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399
Days After 'No Rath Yatra This Year' Order, Top Court Says Up To Odisha

این رته Yatra در Odisha را پوری است که با حضور lakhs از مردم از سراسر جهان است. (فایل)

دهلی نو:

یک تماس در پوری معروف رته Yatra می تواند گرفته شده توسط Odisha, دولت, دیوان عالی کشور گفت: امروز پس از دادخواست و درخواست آن را به یاد بیاورید پیش از آن به منظور ممنوع کردن بسیار محبوب جشنواره است. دولت به منظور بررسی وضعیت زمین و اگر لازم باشد مراحل را برای محدود کردن جشن دادگاه بالا گفت: یک روز قبل از هفت روز جشنواره است که میله میله به آغاز خواهد شد. به زودی پس از سفارش, Odisha وزیر Naveen Patnaik توییتی گفت: "Jai Jagannath" و هشتگ #RathYatra شد توییتر بالا روند.

بعد Odisha وزیر آرون Kr Sahoo به خبرنگاران گفت:, "به نمایندگی از جانبازان از خداوند Jagannath دولت Odisha استقبال از این تصمیم دادگاه عالی".

"همه دستورالعمل ها دنبال خواهد شد به شدت. این وظیفه ما است که به دنبال پس از چگونه رته Yatra انجام می شود مسالمت آمیز و با خیال راحت. دولت را به تمام اقدامات" اخبار آژانس آنی به نقل از او عنوان کرد و گفت.

اعلام کرد که نخست وزیر نارندرا مودی در حال حاضر در مورد این مسئله با سابق royals از پوری و پوری Shankaracharya اتحادیه وزیر آمیت شاه در توئیتر خود نوشت: "امروز یک روز خاص برای همه ما به خصوص ما Odia خواهران و برادران و همچنین جانبازان از Mahaprabhu شری Jagannath جی. تمام ملت خوشحال است با تصمیم شورای محترم دیوان عالی کشور برای اطمینان از رات Yatra می رود".

این رته Yatra از Jagannath معبد-بزرگترین معبد خداوند Jagannath در ساحلی منطقه پوری است که با حضور lakhs از مردم از سراسر جهان است. اما از نظر بسیار مسری شیوع کروناویروس دادگاه دستور داده بود بان کی مون در جشنواره امسال گفت: "چنین گردهمایی نمی تواند محل را در زمان بیماری همه گیر".

امروز قبل از ارائه به اعمال مقررات منع رفت و آمد برای یک روز به اطمینان حاصل شود که این ویروس می کند گسترش این مرکز گفته بود رته Yatra یک "موضوع ایمان برای کرور" و مراسم "در قرن نمی توان با دخالت".

"مردم تنها آزمایش منفی (برای coronavirus) و کار در خداوند Jagannath معبد را می توان بخشی از این مراسم... اگر خداوند Jagannath نمی خواهد آمد فردا او نمی تواند برای 12 سال طبق سنت" وکیل عمومی Tushar مهتا که به نمایندگی از مرکز گفته بود که دیوان عالی کشور است.

در شب رئیس دادگستری SA Bobde که شنیده مورد از طریق vidoconference از ناگپور گفت: "دیوان عالی کشور است که تنها با توجه به انجام رته Yatra در پوری و نه هر جای دیگری در اوریسا".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب