طوفان Nisarga به آمار Alibaug در نزدیکی بمبئی در ظهر با 110 KMPH بادها

این طوفان بهداشت حرفه ای را ریزش زمین در نزدیکی Alibaug تحریک باران سنگین.بمبئی/ دهلی نو: طوفان گرمسیری Nisar

توسط ELEMENTORSITE در 14 خرداد 1399
Cyclone Nisarga To Hit Alibaug Near Mumbai At Noon With 110 KMPH Winds: 10 Points

این طوفان بهداشت حرفه ای را ریزش زمین در نزدیکی Alibaug تحریک باران سنگین.

بمبئی/ دهلی نو: طوفان گرمسیری Nisarga که به شدت به یک "شدید طوفان بهداشت حرفه ای" این است که رهبری نسبت به ماهاراشترا و گجرات سواحل و انتظار می رود که به ریزش زمین در نزدیکی coronavirus-آمار بمبئی این بعد از ظهر. این خواهد بود که دوم طوفان به اعتصاب هند در دو هفته و اولین ضربه را به سرمایه مالی در بیش از 100 سال است. هیچ کس مجاز به بیرون آمدن در اماکن عمومی مانند سواحل پارک ها و تفرجگاهها در امتداد خط ساحلی بمبئی پلیس گفت: در اواخر شب سفارش. ماهاراشترا گجرات دامان و دیو و Dadra and Nagar Haveli قرار داده شده است در هشدار به عنوان برخی از قطعات این دو کشور و سرزمین های اتحادیه سقوط در مسیر گردباد توسعه یافته است که بیش از یک منطقه کم فشار بر روی دریای عرب است.

در اینجا 10 تحولات در این داستان:

  1. ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز سه شنبه به درخواست مردم از دولت برای "ماندن در خانه". "گردباد می تواند شدید تر از آنهایی که دولت مواجه شده است و تا حال حاضر. فعالیت های که تا به حال از سر گرفت (به عنوان بخشی از کاهش مستند) نگه داشته شود بسته وجود دارد برای دو روز آینده مردم باید هوشیار باقی می ماند" آقای Thackeray گفت. با بیش از 70000 COVID-19 موارد دولت است که بدترین آمار در کشور با این بیماری همه گیر.

  2. این طوفان بهداشت حرفه ای را ریزش زمین در نزدیکی Alibaug حدود 100 متر از بمبئی باعث بارش باران های سنگین و باد با سرعت 110 کیلومتر در ساعت در هند هواشناسی بخش و یا آی گفت: در روز سه شنبه.

  3. چشم طوفان - منطقه آرام آب و هوا در مرکز این طوفان قابل مشاهده است در رادار آب و هوا بخش گفت: امروز صبح. طوفان است که به طور مداوم ردیابی توسط داپلر آب و هوا رادار یا DWRs در گوا و بمبئی. ""چشم قطر حدود 65 متر به عنوان مشاهده شده از طریق رادار. در نتیجه قطر است کاهش در گذشته 01 دقیقه نشان می دهد تشدید سیستم. از این رو سرعت افزایش یافته است و از 85-95 kmph به 90-100 kmph gusting به 110 kmph" آب و هوا دفتر توییتی.

  4. در بمبئی ممنوعیت جنبش مردم است تا روز پنجشنبه ظهر به پلیس گفت: در اواخر شب سفارش و اضافه کرد که هر کسی گرفتار نقض ممنوعیت روبرو خواهد شد اقدام جنایی. بیش از 10 ، 000 نفر از جمله برخی از coronavirus بیماران منتقل شده اند به مکان های امن تر.

  5. حمل و نقل هوایی داخلی رگولاتور - اداره کل هواپیمایی کشوری و یا DGCA - روز سه شنبه هشدار داد شرکت های هواپیمایی در مورد خطرات ناشی از عامل طول موسمی و طوفانی شرایط. چندین پرواز و قطار لغو شده اند پیش از این انتظار ریزش زمین.

  6. طوفان موج - به عنوان بالا به عنوان دو متر (سه تا 6.5 فوت) بالاتر از باد و جزر و مد را سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی بمبئی خان و Raigad مناطق طی ریزش زمین, آب و هوا وزارت گفته است.

  7. بیش از 30 NDRF (فاجعه ملی پاسخ Force) تیم مستقر شده اند در مناطق انتظار می رود که آسیب دیده همراه ماهاراشترا و گجرات سواحل. یکی NDRF تیم متشکل از 45 نفر از پرسنل. گجرات خواسته است برای پنج تیم اضافی; 15 خواهد بود مستقر در وزارت امور خارجه سه شنبه شب با دو بیشتر در آماده به کار NDRF رئیس SN Pradhan گفت. ده تیم فرستاده شده به ماهاراشترا با شش در حالت آماده به کار.

  8. نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه در توئیتر خود نوشت: "در زمان سهام از وضعیت در پی طوفان شرایط در بخش هایی از هند در ساحل غربی. دعا برای همه خوب بودن. من مصرانه از مردم به تمام اقدامات احتیاطی ممکن است و اقدامات ایمنی (sic)". در یک صدای جیر جیر دفتر او بعدها گفت که ساعت مودی به صحبت کرد ماهاراشترا رئیس جدید Uddhav Thackeray گجرات وزیر Vijay Rupani اطمینان همه ممکن است کمک از مرکز.

  9. هندی گارد ساحلی کشتی ها و هواپیماهای مستقر شده اند در امتداد ساحل برای هشدار دادن به ماهیگیران و کشتی های تجاری برای بازگشت به بندر. ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray دفتر (CMO) در روز سه شنبه ذکر شده برخی از اقدامات است که در حال گرفته شد. این شامل تخلیه کسانی که اقامت در کلبه کاهگلی. غیر COVID-19 بیمارستان ها دستور داده شده است که به آماده شدن برای هر گونه شرایط اضطراری پزشکی. دولت همچنین در نظر گرفتن اقدامات لازم در صورت بروز وقفه در عرضه برق و برای ایمن سازی نیروگاه هسته ای در پلقر منطقه.

  10. طوفان Nisarga دوم خواهد شد برای حمله به هند سواحل در کمتر از دو هفته; ماه گذشته طوفان Amphan یکی از بدترین طوفان به تشکیل بیش از خلیج بنگال در سال های اخیر زده بنگال و بخش هایی از اوریسا کشته شدن نزدیک به 100 نفر و مؤثر lakhs. بنگال وزیر برآورد خسارت انجام شده در Rs 1 لاخ کرور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب