“قطع کردن سر من می گوید:” Mamata بانرجی در تظاهرات پس از طوفان Amphan

'Cut Off My Head,' Says Mamata Banerjee On Protests After Cyclone Amphan

ما در حال تلاش برای بازگرداندن همه چیز به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است Mamata بانرجی گفت:

کلکته:

West Bengal وزیر Mamata نوری در شنبه خواست زمان بیشتری برای بازگرداندن برق و دیگر خدمات ضروری پس از طوفان Amphan پاره از طریق دولت در روز چهارشنبه باعث آسیب تومان 1 لاخ کرور به زیرساخت ها و محصولات.

“این فقط دو روز پس از فاجعه. ما در حال کار در روز و شب. لطفا صبور باشید. ما در حال تلاش برای بازگرداندن همه چیز به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت: در یک کنفرانس خبری.

“تنها چیزی که می توانم بگویم پس از آن قطع کردن سر من” خانم بانرجی گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد افزایش خشم عمومی. دولت اعلام کرد که تا به حال به نام روز ارتش برای کمک به.

صدها نفر به خیابان ها ریختند و در مکان های مختلف در کلکته و در اطراف روز شنبه در اعتراض به آنچه آنها گفته بود آهسته پاسخ دولت به قطع برق و جاری شدن سیل پس از گردباد ویرانگر.

وجود مشکل در برجرا-Sodepur دور زدن پلیس و مردم را از آمدن به ضربات پس از مردم قرار داده تا موانع. در جنوب کلکته وجود دارد موانع در قصبة و Garia. در هوره نه از رئیس دفتر وزیر در Nabanna مردم مسدود Kona بزرگراه خواستار برق است.

l2dj6hm8

حداقل 86 نفر کشته شده اند در بنگال از طوفان Amphan داد و بیداد

حداقل 86 نفر کشته شده اند در دولت از طوفان Amphan داد و بیداد, در امتداد خلیج بنگال ساحل به عنوان مقامات در تلاش برای مقابله با پیامدهای طوفان در حالی که همچنین تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

با بسیاری از مناطق هنوز هم آب گرفتگی و برق هنوز قطع توسط طوفان کلکته ساکنان بادی خشم خود را برای دومین روز خواستار سریعتر اقدام به دریافت این شهرستان از 1.5 کرور مردم کار دوباره.

پلیس گفته آژانس خبری AFP که بیش از 5000 نفر در زمان های مختلف در تظاهرات اوایل روز شنبه در حالی که گفته بودند ،

طوفان زدم ایستگاه ترانسفورماتور تنظیم کردن انفجار در سراسر کلکته. حداقل 19 نفر کشته شدند در این شهرستان بسیاری از آنها برق پس از جسارت به آب راکد.

بسیاری از خیابان ها هنوز هم مسدود شده توسط درختان و آب و مهندسان در حال تلاش برای رسیدن به برخی از قطعات برای بازگرداندن قدرت.

طوفان Amphan شد شدیدترین طوفان هند و بنگلادش از سال 1999. Lakhs از مردم بودند نقل مکان کرد و دور از ساحل در اوریسا و بنگال.

کلکته شهرداری رئیس Firhad حکیم هشدار داده است که “آن را در پنج تا شش روز برای پمپ کردن آب از خیابان برای روشن شدن ریشه کن درختان و بازگرداندن آب”.

مقامات نیز در تلاش برای روشن floodwater از کلکته فرودگاه قبل از پروازهای داخلی رزومه در سراسر هند روز دوشنبه پس از دو ماه coronavirus shutdown.

دولت فاجعه وزیر جاوید خان گفته است که صدها نفر از روستاها آب گرفتگی شده بود پس از بیش از 70 کیلومتر از رودخانه سدهای بودند شسته.

“ویرانی خیلی شدید است که بسیاری از مناطق غیر قابل دسترس باقی می ماند حتی سه روز پس از طوفان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>