Cryptocurrency بازار جهش بیش از 13 میلیارد دلار رانده شده توسط bitcoin به عنوان عمده ویژگی های رویداد رویکردهای

Mehmet Ali Ozcan | Anadolu Agency | گتی ایماژتجمع در بیت کوین رهبری cryptocurrency بازار, بالاتر جلوتر از عمده

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399

Mehmet Ali Ozcan | Anadolu Agency | گتی ایماژ

تجمع در بیت کوین رهبری cryptocurrency بازار, بالاتر جلوتر از عمده ویژگی های رویداد برای دیجیتال سکه و به عنوان صنعت شرکت کنندگان گزارش افزایش علاقه از سرمایه گذاران نهادی.

بیت کوین عبور از $10,000 در صبح روز جمعه به وقت سنگاپور اولین بار با آن برخورد کرده است که قیمت از فوریه با توجه به داده ها از CoinDesk. این cryptocurrency تا به حال افت ارزش برخی از کسانی که در سود و معامله شد و حدود 9,900.75 عنوان از 1:39 p. m. به وقت سنگاپور هنوز هم به نمایندگی از بیش از 6.4 درصد افزایش از روز قبل.

کل بازار سرمایه یا ارزش cryptocurrency بازار تا به حال شروع به پریدن کرد بیش از 13 میلیارد دلار از روز قبل به حدود 1:39 p. m. به وقت سنگاپور. که حرکت شده بود تا حد زیادی رانده شده توسط bitcoin که باعث می شود تا بیشتر از این رقم است. ارزش کل بازار بود در $268.07 میلیارد دلار است.

صنعت شرکت کنندگان گفت که تعدادی از عوامل از حمایت بانک مرکزی سیاست های پولی به افزایش علاقه از سرمایه گذاران نهادی — اتحاد میان به بیت کوین رالی.

بیت کوین دچار حملات دو شدید فروش در ماه مارس ارسال آن به پایین در حدود $3,867 قیمت دیده نمی شود پس مارس 2019. از آن زمان به بعد قیمت بسیج بیش از 150٪.

در همین حال بازارهای سهام که دیدم تیز قطره در ماه مارس را بازیافت. میانگین صنعتی داو جونز است 28.4% پس از آن در مارس کم است.

"به طور کلی بازار شده اند صعودی پس از ماه مارس پایین است و این در سراسر دارایی از جمله رمزنگاری" ویجی Ayyar رئیس توسعه کسب و کار در cryptocurrency ارز Luno گفت CNBC. "چاپ پول توسط بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی در سطح جهان داده اند اعتماد به نفس زیادی به سرمایه گذاران که اقتصاد پشتیبانی خواهد شد بدون توجه به آنچه."

ایالات متحده فدرال رزرو اعلام کرده است یک تعداد بی سابقه ای از اقدامات برای کمک به کوسن اقتصادی ضربه از شیوع کروناویروس. دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان از جمله بانک مرکزی اروپا (ECB), پرده برداری کرده اند خود به خود بسته های مشوق. بانک مرکزی این سیاست ها دیده می شود به عنوان حمایت از ریسک دارایی مانند سهام.

این 'نصف'

بخشی از افزایش بهای بیتکوین را پس از ماه مارس پایین بوده و انتظار از ویژگی های رویداد شناخته شده به عنوان "نصف."

بیت کوین است نه صادر شده توسط یک اقتدار متمرکز مانند فیات ارز هستند. به همین دلیل است که اغلب به نام "غیر متمرکز" cryptocurrency. به جای آن حکومت کد و بیمه تکنولوژی شناخته شده به عنوان blockchain.

در دنیای بیتکوین به اصطلاح کارگران معدن با بالا و تخصصی-صفحه کامپیوتر رقابت با یکدیگر برای حل مسائل ریاضی پیچیده به اعتبار معاملات بیتکوین. هر کسی "برنده" این مسابقه پاداش در تازه ضرب بیت کوین. این "معدن" فعالیت اتفاق می افتد در بلوک است که اساسا یک گروه از معاملات پیوست و به یکی.

در حال حاضر این معدن دریافت 12.5 بیت کوین در هر بلوک استخراج می گردد. پاداش نصف هر چند سال به نگه داشتن درب ظرف را در تورم است. در مارس 12, پاداش هر خیش خواهد بود در نیمه قطع دوباره به 6.25 جدید بیت کوین.

اثر این است که عرضه bitcoin بر روی بازار آمدن است کاهش می یابد. قبلی نصف حوادث که اتفاق می افتد هر چهار سال قبل big افزایش قیمت بیت کوین.

"برای چند هفته گذشته ما را دیده اند بازیکنان اضافی وارد BTC بازار به قیمت trended رو به بالا در پیش بینی از نصف رویداد به عنوان گاو نر را دیدم این را به عنوان یک فرصت برای خرید BTC جلوتر از قیمت پاپ و چه بسیاری از انتظار خواهد بود قیمت قابل قدردانی" متی دیب از بنیانگذاران پشته یک بیت کوین شاخص ارائه دهنده صندوق گفت: CNBC. BTC اشاره به بیت کوین کد ارز مانند دلار برای دلار ایالات متحده است.

"این بدون شک ادامه داد: به این هفته و حتی ممکن است حمل بیش از آخر هفته به عنوان نصف تساوی نزدیک تر است."

نهادی خرید ؟

دیب وجود دارد گفت: عوامل دیگر در بازی نیز از جمله بیشتر نهادی پول به بیت کوین ،

پل تودور جونز با مشخصات بالا وال استریت مدیر صندوق پرچین نشان داد در پیامی که یکی از وجوه دارای پایین تک رقمی در صد در آینده در cryptocurrency خبرگزاری بلومبرگ گزارش شده است.

"خبری که سرمایه گذار معروف, پل تودور جونز حمایت کرده است bitcoin—عموم ستایش دارایی خود را برای خواص به عنوان ذخیره ارزش تقریبا قطعا باعث تسریع BTC را حرکت ناگهانی به US$10,000 منطقه" دیب گفت.

"با سیاست های تسهیلی پولی و 'نامحدود' محرک اقتصادی که به تازگی رونمایی سراسر جهان ارزهای بدون پشتوانه به نظر می رسد مجموعه ای برای تضعیف قابل ملاحظه ای است. این به نوبه خود منجر به بیت کوین را روایت به عنوان یک ذخیره ارزش به دست آوردن کشش اضافه شده در میان سرمایه گذاران که به دنبال پرچین در برابر نوسانات در بازارهای سنتی است."

بیت کوین شده است که اغلب نسبت به طلا به عنوان یک اصطلاح پناهگاه امن دارایی در طول زمان آشفته برای سایر دارایی های پر ریسک مانند بازارهای سهام. اما به تازگی بیت کوین کاهش پیدا کرده و افزایش یافته است که بازارهای سهام.

فلش بک به سال 2017?

بیت کوین همواره به عنوان شناخته شده است بسیار فرار دارایی منوط به نوسانات قیمت. در سال 2017, بیتکوین دیدم تا حدودی از دیوانگی که قیمت آن از زیر 1000 دلار در سال شروع به رکورد بیش از $19,700 در دسامبر آن سال.

اما در سال 2018 قیمت بیت کوین آمد ریزد به بیش از $3,000 اواسط ماه دسامبر.

دیب معتقد است که تجمع اخیر متفاوت است از آنچه که دیده بود در سال 2017.

"این بازار در حال حرکت است صرفا در پشت خرده فروشی حدس و گمان—و آن این است که در درجه اول بیت کوین است که تجربه دستاوردهای نه altcoin بازار" دیب گفت با اشاره به کوچکتر سکه های دیجیتال. "این است که تنها در حال حاضر که ما واقعا شروع به دیدن نهادی و سرمایه گذاران معتبر و عملیاتی در داخل بیت کوین در فضای آوردن یک سطح بازار بلوغ و درک مالی که تمام شد اما غایب از cryptocurrency بخش به عنوان اواخر به عنوان 2017 و 2018."

اما خطر افت قابل توجهی باقی مانده است.

"ما از 3K به 10K در 2 ماه با سرعتی بیش از حد بیش از حد به زودی. وجود خواهد داشت به عقب برگشت و است که تعیین چه نوع از سقوط آن است" Luno را Ayyar گفت.

"ما می تواند به جلو و عقب به 8K را نگه دارید و حرکت آنها بالاتر به 15K. و یا ما می تواند حق بازگشت به 3K به عنوان به خوبی. در این مرحله هر چند یکی صعودی مگر ما دیدن خشونت حرکت می کند. من فکر می کنم زمان اجرا هر چند بخشی از یک بزرگتر حرکت می کند بنابراین فکر نمی کنم ما را ببینید 3K دوباره در هر زمان به زودی. اما اگر ما فراموش اجرا تا 15-20K و سپس احتمال یک حرکت بزرگ و بزرگتر تصحیح بالاتر است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب