CRPF دهلی ستاد مهر و موم شده به عنوان راننده تست مثبت برای Coronavirus

حداقل 1,300 مرگ و میر مرتبط با این شدت عفونی COVID-19 گزارش شده است.دهلی نو: ستاد مرکزی ذخیره Police Force (CR

توسط ELEMENTORSITE در 14 اردیبهشت 1399
CRPF Delhi Headquarters Sealed As Staff Tests Positive For Coronavirus

حداقل 1,300 مرگ و میر مرتبط با این شدت عفونی COVID-19 گزارش شده است.

دهلی نو:

ستاد مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) در دهلی نو شده و برای sanitisation پس از یک راننده مشغول به کار در ساختمان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus یا COVID-19, نیز آلوده کرده است که بیش از 39 ، 000 نفر در هند. حداقل 1,300 مرگ و میر مرتبط با این شدت عفونی بیماری گزارش شده است.

هیچ کس مجاز به ورود به ساختمان در سرمایه های ملی را لدهی منطقه جاده تا سفارشات بیشتر گفت: مقامات.

روز شنبه CRPF - یکی از قدیمی ترین مرکزی نیروهای شبه نظامی در هند - گفت که 122 jawans از یک گردان در این شهرستان باید آزمایش مثبت برای coronavirus در دو هفته. مردان در حال از 31 گردان از نیروی شبه نظامی مستقر در شرق دهلی Mayur Vihar فاز-3 است که به طور کامل مهر و موم شده پس از یک پرش بزرگ در تعداد COVID-19 موارد است. نتایج آزمون از 100 نفر دیگر هنوز برای آمدن این نیروی شبه نظامی گفت.

این jawans که تست مثبت در حال درمان در یک مرکز در پایتخت Mandawali.

تعداد زیادی از موارد که از یک گردان که دارای بیش از 1000 jawans تبدیل به یک ماده از نگرانی برای خانه, وزارت منابع در وزارت خانه گفت.

آب بندی CRPF را در دهلی ستاد آید روز پس از ساختمان اداری NITI Aayog - سیاست دولت در اتاق فکر در مرکز دهلی نو بود مهر و موم شده برای 48 ساعت پس از یک کارمند کار وجود تست مثبت برای کوروناویروس. افرادی که در تماس با کارکنان خواسته شد به قرنطینه خود, NITI Aayog گفت.

"یک کارمند مشغول به کار در NITI Bhavan شناسایی شده است مثبت با COVID-19. آن را آگاهانه به مقامات در ساعت 9 صبح امروز. NITI Aayog است پس همه با توجه پروتکل های لازم به عنوان در هر وزارت بهداشت دستورالعمل. ساختمان مهر و موم شده و" NITI Aayog توییتی در روز سه شنبه.

سرمایه های ملی را ثبت کرده است سوم بیشترین تعداد COVID-19 موارد در کشور است. این شهرستان ثبت شده بزرگترین سنبله در coronavirus موارد در روز شنبه با 384 جدید, موارد مصرف کل به 4,122.
 tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب