شرکت های بالا بردن $1 تریلیون دلار در بازار اوراق قرضه میان تغذیه backstop دو با سرعت از سال گذشته

یک فرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی در طول وال استریت پس از بیشتر موارد از coronavirus تایید شدند در نیویو

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399

یک فرد با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی در طول وال استریت پس از بیشتر موارد از coronavirus تایید شدند در نیویورک, 6 مارس سال 2020 است.

اندرو کلی | ایسنا

شرکت های استقراض در بیش از دو برابر سال گذشته, سرعت, در حال حاضر بیش از $1 تریلیون آنها مسابقه به بازسازی همسر بدهی های پرداخت بانک خطوط و جمع آوری پول برای آب و هوا رکود است.

با یکی دیگر از حدود 39.2 میلیارد دلار در سرمایه گذاری درجه برای صدور این هفته تا کنون در مجموع سال-به-تاریخ عبور تریلیون دلار آستانه این هفته با توجه به اعتبار جریان تحقیقات. که حدود دو برابر مقدار مطرح شده در این زمان در سال گذشته است.

از $1.038 تریلیون جدید صدور $706.9 میلیارد دلار از بدهی های جدید نورد در نه هفته پس از فدرال ریزرو اعلام کرد که این امر حمایت از بازار اوراق قرضه شرکت در مارس 23. اعتبار جریان تحقیقات گفت: در آنجا نیز حدود 160 میلیارد دلار در بالا و عملکرد می پردازد.

"نرخ بهره پایین هستند و حتی اگر گسترش آنها پرداخت بالاتر از آنها پرداخت شد و در ماه فوریه آن را هنوز هم در دراز مدت پول ارزان" گفت: اندرو برنر ملی داد. شرکت ها شده اند تجدید ساختار بدهی تشریح کردن خطوط اعتباری و بالا بردن پول نقد برای محافظت در برابر کمبود.

"شما واقعا نمی دانم اگر موج دوم [ویروس] در حال آمدن است و یا چگونه اقتصاد در حال رفتن به گزاف گویی" برنر گفت. "شما می دانید آن را برای رفتن به V شکل برای هتل ها. شما می دانید آن را برای رفتن به V شکل برای خطوط هوایی است."

با توجه به اعتبار جریان تحقیقات وجود دارد نیز حدود 160 میلیارد دلار از بدهی های عملکرد معاملات تا کنون این سال است.

سرمایه گذاران خارجی به دنبال عملکرد و موسسات داخلی و افراد ثابت بوده است خریداران از بدهی های شرکت های بزرگ. برای هفته منتهی به 27 مه درجه سرمایه گذاری صندوق اوراق قرضه در زمان در $7.5 میلیارد دلار است. بالا عملکرد اوراق قرضه وجوه در تقاضای بالا هستند و تا به حال خود را در سوم بهترین روز همیشه در $6.3 billon با توجه به Refinitiv Lipper داده است. دو هفته برای جریان بودند و هر دو در ماه آوریل است.

"مردم مایل به خرید شماره جدید شرکت ها" برنر گفت. "مقدار زیادی از پول است که از خارج از کشور به دلیل pf راه دلار هجز در حال کار در حال حاضر."

از آنجایی که تغذیه در پا به unfreeze بازارهای گسترش سرمایه گذاری درجه بدهی به حدود 180 واحد بیش از Treasurys حدود نیمی از آن زمانی که بازارهای اعتباری را تصرف کردند تا در ماه های فوریه و مارس. شرکت تمام نمرات و اندازه آمده اند به بازار از جمله بوئینگ بود که قادر به صدور 25 میلیارد دلار بیش از آن در ابتدا به دنبال و کمک به آن را کنار کمک دولت.

اخیر ارائه شده از آمد میسی اعمال مواد سیتی گروپ, کلاگ, ولز فارگو, Tencent Holdings و مجهز با وسایل.

"فدرال رزرو backstop از خطر به بیمه در برابر بدترین-مورد-سناریوی بحران وام و اعتبار ارائه شده باور نکردنی نقدینگی به شرکت های بزرگ امریکا" نوشت: تونی دوایر رئیس استراتژیست بازار در Cannacord Genuity. فدرال رزرو شروع به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ از طریق ETFs در هفته گذشته

"با وجود این gyrations از سهام بازار اوراق قرضه شرکت های بزرگ در بازار دیده می شود ثابت پیشنهاد هر روز از تغذیه شروع به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ در هفته گذشته" یادداشت Dwyer.

مراقب باشید خریدار

S&P جهانی در این هفته گفت: تعداد بالقوه بدهی تنزل رتبه است که در تمام زمان بالا. این هشدار به این معنی نیست یک شرکت خواهد بود کاهش داد اما زمانی که یک امتیاز بدهی قطع شده است می تواند معنی آن را تبدیل به گران تر به موضوع بدهی و بازده بالاتر بروید. بازده حرکت مخالف قیمت.

S&P وجود دارد گفت: در حال حاضر 1,287 صادر کنندگان دارای امتیاز بالا از بالای پله به پایین پله, AAA به B-در پتانسیل جمع و جور کردن لیست. آنها یا باید منفی چشم انداز و یا رتبه بندی در CreditWatch با پیامدهای منفی. تعداد رکورد قبلی از 1,028 از آوریل 2009.

این آژانس رتبه بندی گفت: آن اضافه شده 550 صادر کنندگان از مارس از جمله 490 که به صورت مستقیم تاثیر اقتصادی از این بیماری همه گیر عمدتا از موسسات مالی و محصولات مصرفی و آب و برق. آن را نیز حذف 123 صادر کنندگان را از لیست خود را با 110 از آن کاهش داد.

در ماه گذشته رتبه 247 مسائل را از لیست کاهش داده و 134 از کسانی که همچنان در لیست بالقوه برای جمع و جور کردن. حدود 64% از کسانی که در لیست به صورت بالقوه جمع و جور کردن باید خطر از تاثیر COVID-19 مربوط به مهار اقدامات برای عملیات خود را.

"به طور کلی انتظار ما سنگین اعتباری فرسایش در ماه های آینده به عنوان صادر کنندگان به خصوص کسانی که در پایین تر-دارای طیف تحت آتش سنگین از ضعیف درآمد, ادامه مشکلات در مدیریت هزینه های سازه و نوسانات بازار ایجاد بودجه محدود فرصت" گفت: Sudeep کش سر از S&P اعتبار جهانی بازارهای تحقیقات, در بیانیه ای.

--CNBC مایکل بلوم کمک به این داستانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن