Coronavirus واکسن انسانی محاکمه آغاز می شود در نتیجه در 3 ماه: AIIMS سر

AIIMS-دهلی مدیر Dr Randeep Guleria بشر گفت: محاکمه Indias Covid واکسن COVAXIN شروع امروز.بشر محاکمه بومی توسعه

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399

AIIMS-دهلی مدیر Dr Randeep Guleria بشر گفت: محاکمه Indias Covid واکسن COVAXIN شروع امروز.

بشر محاکمه بومی توسعه یافته coronavirus واکسن COVAXIN شروع امروز AIIMS-دهلی مدیر Dr Randeep Guleria گفت:, و اضافه کرد که آن را حداقل سه ماه محققان به وارد در اولین مجموعه از داده ها.

فاز 1 سه فاز آزمایشات انسانی آغاز شده به عنوان coronavirus موارد در هند عبور از 11 لاخ-mark با 40,000 تازه موارد COVID-19.

"آن (شروع آزمایش) دلگرم کننده است به دلیل آن است که یک بومی واکسن; ساخت یک واکسن جدید یک دستاورد است. حتی اگر یک واکسن برای اولین بار توسعه یافته در جایی دیگر در جهان هند خواهد شد و تولید انبوه آن است. ما در آن خوب," او گفت:.

برخی از 1,125 داوطلب سالم خواهد بود تزریق شد ، Sars-CoV-2 تا بدن خود را می تواند تولید Covid-مبارزه آنتی بادی است.

فاز 1 شامل 375 داوطلبان در 18-55 گروه سنی با هیچ co-مير; فاز 2 خواهد شد که 750 نفر در 12-65 گروه سنی و مرحله 3 را انجام داده با یک جمعیت بزرگتر.

"مردان و زنان خواهد استخدام شود اما زنان داوطلب نمی تواند باردار گفت:" دکتر سانجی رای رئیس جامعه پزشکی خواهد شد که مشرف به دادگاه ،

اولویت ما این است که اطمینان از ایمنی و او گفت:, و اضافه کرد که در این مدت که برای یک واکسن ممکن است باقی می ماند موثر بستگی دارد که چگونه این ویروس جهش ژنتیکی. "آنفلوانزا نیاز به چندین واکسن به این دلیل که ویروس را نگه می دارد جهش. ما را دیده اند و نه چنین جهش با COVID-19" او گفت:.

Dr Rai گفت: توزیع این واکسن را باید اولویت بندی برای گروه های آسیب پذیر بسته به دوز در دسترس است. "بهداشت و درمان کارگران را در اولویت لیست," او گفت:.

این کارشناسان پزشکی گفت: پیش بینی زمانی که دقیقا واکسن آماده دشوار بود. "ما در حال یادگیری بیشتر در مورد این ویروس هر روز" دکتر Guleria گفت.

او افزود که این رمان coronavirus نه تنها باعث ذات الریه ویروسی, آن را تحت تاثیر چندین اندام باعث التهاب عروق خونی و پوست, discolouration. "این یک سیستم چند بیماری و باعث یک واکنش ایمنی بدن در کودکان و نوجوانان. ما خواستار آن چند سیستم التهابی سندرم" او گفت:.

رد مذاکرات از کشور گسترده جامعه انتقال Dr Guleria گفت که انتقال محلی بود و در بازی در مکان های که در آن تعدادی از موارد بالا بود.

او همچنین خواست در برابر اجازه گارد خود را پس از انتقال قله ، "این مهم است که برای حفظ کاهش موارد است. ما دیده نمی شود هر گونه موارد عود, هنوز, اما, مهم است که به دنبال با بیماران," او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن