Coronavirus به روز رسانی: هند از موارد نزدیکی 82,000; لندن Canary Wharf برنامه برای کارگران بازگشت

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 26 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.4 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 302,468
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.4 میلیون دلار) و روسیه (252,245) انگلستان (234,440) اسپانیا (229,540) ایتالیا (223,096)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان از 1:32 p. m. پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

3:30 pm: سنگاپور مقدماتی تایید 793 موارد جدید

سنگاپور گزارش داد یکی دیگر از 793 موارد Covid-19 مصرف آن شمارش به 26,891 وزارت بهداشت گفت: در آن روزانه بروز رسانی اولیه.

بسیاری از موارد جدید کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه گفت: وزارت. کسانی که کارگران بیشتر از دیگر کشورهای آسیایی را به خود اختصاص اکثریت قریب به اتفاق موارد در آسیای جنوب شرقی شهرستان دولت.

3:24 pm: بانک جهانی برای ارائه به 1 میلیارد دلار برای محافظت از هند فقیرترین

بانک جهانی گفت: در این هفته هیئت مدیره خود را تایید $1 میلیارد برنامه است که پشتیبانی از هند تلاش در ارائه کمک های اجتماعی به فقیر و آسیب پذیر خانواده ها که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

اولین tranche از $750 میلیون اختصاص داده خواهد شد فورا برای سال مالی جاری. باقی مانده از 250 میلیون دلار در دسترس خواهد بود در سال مالی آینده.

در ماه آوریل این سازمان اعلام کرده بود یکی دیگر از $1 میلیارد دلار در حمایت از هند به بخش بهداشت و درمان.

هند را به وزارت بهداشت گزارش شده بیش از 81,900 موارد به روز و بیش از 2600 نفر کشته شده اند. (نگاه کنید 1:20 ساعت به روز رسانی) — Saheli روی Choudhury

3:10 pm: لندن Canary Wharf گزارش آماده برای بازگشت کارگران

لندن اسکله قناری — اروپا پایه از بانک های بزرگ مانند بارکلیز سیتی گروپ و بانک HSBC — ساخته شده است آماده سازی را بیشتر کارگران بازگشت به منطقه مالی, گزارش مالی بار.

برنامه خواهد شد که در محل شامل معرفی یک راه راه برای اطمینان اجتماعی فاصله محدود کردن ظرفیت آسانسور فقط چهار نفر روزانه و تمیز کردن عمیق و راه اندازی ایستگاه های ضد عفونی کننده دست در ورودی با توجه به گزارش.

راهنمایی های جدید است که صادر شده و به مستاجران این هفته ،

در این گزارش آمد که دولت انگلیس ساخته شده و قصد دارد به سهولت برخی از آن مستند اقدامات این هفته است. شروع دوشنبه کسانی که از خانه کار می کند در حال "به طور فعال تشویق" به بازگشت به کار. — ین ن لی

2:15 pm: وارداتی موارد سنبله در تایلند, ویتنام

ویتنام ثبت بزرگترین روزانه پرش در coronavirus عفونت بعد از 24 مورد جدید تشخیص داده شد در میان شهروندان قرار داده شده در قرنطینه پس از بازگشت از روسیه به گزارش "رویترز" با استناد به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

جنوب شرقی آسیا کشور در حال حاضر در مجموع 312 موارد — که 90 درصد بهبود یافته اند و رفته 29 روز بدون محلی انتقال عفونت با توجه به گزارش. ویتنام نشده گزارش هر گونه مرگ و میر.

در یک گزارش جداگانه ایسنا گفت: تایلند اضافه شده هفت مورد جدید. تمام کسانی که بیمار هستند و بنا به گزارش ها دولت تحت قرنطینه بعد از ورود از پاکستان هفته گذشته است.

که به ارمغان می آورد تایلند شمارش از موارد تایید شده به 3,025 با 56 مرگ و میر با توجه به گزارش. — ین ن لی

1:20 pm: هند گزارش نزدیک به 4 ، 000 مورد جدید

هند گزارش دیگری 3,967 موارد از بیماری کروناویروس در روز گذشته در آوردن آن شمارش به 81,970 با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

این کشور تجمعی تعداد موارد تایید شده است و دومین در آسیا پس از چین را 82,933 عفونت. (نگاه کنید 8:00 am به روز رسانی)

هند مرگ و میر افزایش 100 به 2,649 وزارت بهداشت گفت. تعداد کل بهبود نیز صعود توسط 1,685 به 27,920 آخرین دادهها نشان داد. — ین ن لی

یک داوطلب در چنای هند دارای یک پلاکارد به منظور بالا بردن آگاهی در مورد کوروناویروس در یک خیابان در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به مبارزه با گسترش Covid-19.

آرون Sankar | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

12:25 pm: انتظار می رود 'غیر متعارف' سیاست بانک مرکزی به طور طبیعی جدید در حال حاضر می گوید: نیوزیلند وزیر دارایی

نیوزیلند وزیر دارایی اعطای رابرتسون گفت: بانک مرکزی به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن تبدیل به "غیر متعارف سیاست پولی" در تلاش برای حمایت از اقتصاد بروز بیماری همه گیر کوروناویروس.

"من فکر می کنم ما احتمالا می تواند خندق غیر متعارف کلمه در حال حاضر" رابرتسون گفت CNBC "Squawk Box آسیا" در روز جمعه.

مانند بسیاری از ارزهای بانک مرکزی نیوزیلند شده است خرید دارایی برای کمک به حفظ نقدینگی در سیستم مالی است.

نیوزیلند شده است میان آسیا و اقیانوسیه کشورهای ستایش برای پاسخ به ساقه گسترش coronavirus در کشور است. رابرتسون گفت: بسیاری از محدودیت ها را از آنجا برداشته شده است و اکثر کسب و کار در حال حاضر به بازگشت به عملیات. — Eustance هوانگ

11:40 am: آلمان گزارش 913 موارد جدید

آلمان در مجموع موارد شروع به پریدن کرد 913 به 173,152 با توجه به آخرین داده ها توسط رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش 101 به 7,824 داده ها نشان داد. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:05 am: تنش های رو به رشد چین را از دست داده و coronavirus می تواند منجر به بدتر تجارت جنگ می گوید: سرمایه گذار

تعداد فزاینده ای از رهبران جهان از جمله آمریکا و اروپا و استرالیا خواستار چین به بررسی بیش از ریشه های وقوع بود که اولین گزارش در ووهان.

اما افزایش تنش بیش از چین را از دست داده و همه گیر می تواند یک "خطر عمده" برای بهبود اقتصادی — و حتی ممکن است منجر به یک جنگ تجاری بدتر از یکی از بین پکن و واشنگتن یک سرمایه گذار گفت: CNBC.

"ما می توانیم بسیار سریع rehashing تجارت جنگ است که ما تا به حال اما به طور بالقوه در یک بسیار بدتر مقیاس از آنچه ما تا به حال در سال گذشته گفت:" دیوید Sokulsky مدیر عامل شرکت و مدیر سرمایه گذاری رئیس متمرکز رهبران صندوق. — ابیگیل Ng

10:35 am: کره جنوبی گزارش 27 موارد جدید

کره جنوبی گزارش داد 27 نفر به عنوان عفونت همچنان به صعود پس از یک رشد شیوع مربوط به تعدادی از باشگاه شب. که پس از هفته های تک رقمی یا صفر عفونت.

آورده است که آن شمارش به 11,018 موارد با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آن را به حال هیچ جدید مرگ و میر.

با وجود این باشگاه جدید شب های خوشه ای در پایتخت آن شهر سئول کره جنوبی گفت: این هفته که آن را به حال هیچ برنامه ای برای بازگرداندن اجتماعی, فاصله, قوانین, آن کاسته هفته گذشته با توجه به انتخاب.

9:50 am: رستوران ها و کافه ها بازگشایی در بخش هایی از استرالیا

جمع آوری مردم در کافه ها در برونته, ساحل, on May 15, 2020 در سیدنی استرالیا است. محدودیت در جای خود قرار داده و در پاسخ به COVID-19 شیوع شده اند کاسته در نیو ساوت ولز به عنوان امروز است.

رایان Pierse | گتی ایماژ

رستوران ها و کافه ها در استرالیا نیو ساوت ولز — آن پرجمعیت ترین دولت بازگشایی جمعه پس از دو ماه مستند به گزارش رویترز،.

اما مقامات هشدار داد مردم اجتماعی را حفظ فاصله با کسب و کار محدود به حداکثر 10 مشتریان در هر زمان یکی از این گزارش گفت:. مدارس نیز به تدریج بازگشایی.

این کشور در تلاش است به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از آن گزارش تعداد بی سابقه ای از زیان کار با نخست وزیر اسکات موریسون هشدار بدترین هنوز به آمده است با توجه به گزارش. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:45 am: کمیته بین المللی المپیک مجموعه کنار 800 میلیون دلار به صورت وام پرداخت های مربوط به بیماری همه گیر

2020 توکیو بازی های المپیک شده بود به تعویق افتاد و با توجه به همه گیر, بئب سازمان و مقامات در ژاپن با هزینه های اضافی است که تخمین زده می شود برای اجرا به میلیاردها دلار با توجه به آسوشیتد پرس گزارش.

کمیته بین المللی المپیک گفت: این مجموعه در کنار 800 میلیون دلار برای پرداخت وام های مرتبط با این بیماری همه گیر در این گزارش گفت:.

"ما پیش بینی است که ما را مجبور به تحمل هزینه های تا 800 میلیون دلار برای ما بخشی از مسئولیت های این سازمان از بازی ها" کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: با توجه به AP. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:30 صبح: برزیل گزارش روزانه رکورد بیش از 13000 موارد

برزیل سخت ترین آمار کشور در آمریکای لاتین گزارش روزانه رکورد 13,944 موارد جدید آوردن مجموع آن به 202,918 موارد با توجه به انتخاب.

که بالا می آید به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro تحت فشار قرار دادند برای مستندات برداشته شود در مرکز مالی سائو پائولو برای نرم کردن خسارت های اقتصادی ناشی از محدودیت. سائو پائولو فرماندار جاو Doria گفت که او نمی خواهد مطابق با رییس جمهور, اما, این گزارش گفت:.

Doria است از مردم خواست در خانه بمانند و دستور داد تمام خدمات غیر ضروری بسته تا مارس 31. اما Bolsonaro به دنبال تضعیف آن سفارشات با اعلام مطلب خدمات ضروری و رایگان برای باز کردن از جمله ورزشگاه و سالن مو رویترز گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

مسافران با پوشیدن ماسک محافظ در Estacao da Luz, central منطقه از شهرستان از سائو پائولو, برزیل, در مارس 11 سال 2020 است.

NurPhoto

8:15 am: ایالات متحده مارس خرده فروشی رود به رها کردن توسط ضبط مقدار به عنوان آمریکایی ها در خانه مانده

آمریکایی, خرید آنلاین و برای مواد غذایی در ماه آوریل اجتناب از بسیاری از موارد غیر ضروری به عنوان آنها در خانه مانده در دولت آتن.

اقتصاددانان انتظار دارند که سوار مارس خرده فروشی پایین 12 درصد شدیدترین کاهش از داده های سری در سال 1992 آغاز شد. در ماه مارس کاهش 8.7% بازتاب تاثیر خاموش شدن ناگهانی در نیمه دوم ماه. خرده فروشی تعداد مهم است در ادامه مصرف کننده, که حساب برای حدود 70 درصد از اقتصاد است. — پتی Domm

8:00 am: چین گزارش 4 مورد جدید بدون مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش چهار مورد جدید که تمام شد به صورت محلی مقاربتی. به ارمغان می آورد که مجموع آن به 82,933 موارد تایید شده.

وجود نداشت جدید مرگ با مرگ و میر ماندن در 4,633 با توجه به NHC. وجود دارد 11 جدید بدون علامت موارد که در آن بیماران را نمایش علائم این بیماری است. در همه 619 موارد بدون علامت بودند تحت آزمایشات پزشکی. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: کاخ سفید به احتمال زیاد به حمایت از دور جدید محرک چک 6 آمازون کارگر می میرد از ویروسtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب