Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما مرگ و میر پیشی 40,000, Cuomo نیویورک می گوید این است که "گذشته پوینت' از موارد

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرق

توسط ELEMENTORSITE در 1 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.3 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 162,070
  • ما موارد: بیش از 735,300
  • ما مرگ و میر: بیش از 40 ، 000

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

4:24 pm: ایران فروش و اجاره عقب 22 هواپیما در تلاش برای صرفه جویی در پول نقد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

هواپیمایی متحده زده است در برخورد با یک هواپیمای اجاره شرکت برای فروش و اجاره عقب 22 هواپیما. نه ایران و نه بانک مرکزی حمل و نقل هوایی چین نشان داد که شرایط مالی این قرارداد اعلام کرد صبح روز یکشنبه.

این حرکت کمک خواهد کرد که ایالات صرفه جویی در پول نقد و ترازنامه انعطاف پذیری بیشتر آن را به عنوان چهره های نصب ضرر و زیان ناشی از کروناویروس که باعث جهانی شیرجه رفتن در سفر هواپیمایی.

در اوایل این هفته ایالات مدیر عامل اسکار Munoz گفت: کسب و کار است و اساسا کاهش یافته و به صفر است. "ما انتظار داریم که به پرواز کمتری از مردم در طول ماه مارس از ما را در یک روز در مارس 2019," Munoz نوشت: در یک یادداشت به کارکنان میدهد و قصد دارد برای کاهش آن برنامه 90 ٪ در ماه مه. —فیل LeBeau

3:55 pm: ما مرگ و میر پیشی 40,000

یک پرستار دستمال اشک به عنوان او می ایستد در خارج از مرکز پزشکی NYU Langone در 1st خیابان در منهتن به عنوان اداره پلیس نیویورک (NYPD) نصب شده پلیس و واحدهای دیگر آمد به تشویق و تشکر از کارکنان بهداشتی درمانی در 7ساعت طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک

مایک Segar | ایسنا

Coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 40 ، 000 نفر در ایالات متحده نزدیک به یک چهارم از تمام مرگ و میر ناشی از Covid-19 سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. Coronavirus آلوده بیش از 735,000 مردم در آمریکا بیشتر از هر کشور است. در حالی که تعداد مرگ و میر همچنان به صعود جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که مقامات در حال حاضر انتظار می رود که مجموع تلفات به "قابل ملاحظه ای تحت عنوان" برآورد اولیه نشان داد که ایالات متحده می تواند حداقل 100 ، 000 مرگ و میر ناشی از Covid-19.

تعداد مرگ و میر در نیویورک, کانون شیوع این بیماری در کشور شده اند در کاهش در هفته گذشته اگر چه دولت است که هنوز هم ضبط بیش از 500 تن در روز و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. در سطح جهان بیش از 162,000 اند از ویروس. —نوح Higgins-دان

3:30 pm: هند در ایالت ماهاراشترا اجازه می دهد تا برخی از فعالیت های اقتصادی به عنوان ملی coronavirus موارد بالا 15,000

ماهیگیران محلی (L) ارائه یک ظرف را با مواد غذایی دیگر ماهیگیران که گفته بودند از ورود آنها در دو پورت پس از یک مستند در سراسر کشور تحمیل شد به مبارزه با بیماری کروناویروس (COVID-19) و پس از آنها سفر در دریای عرب برای رسیدن به خانه خود در ایالت ماهاراشترا از ایالت غربی گجرات در Dahanu, پلقر منطقه ماهاراشترا, هند در 17 آوریل سال 2020 است.

Prashant Waydande | ایسنا

هندوستان Maharashtra دولت این کشور بزرگترین اقتصاد منطقه ای اجازه خواهد داد که تعداد محدودی از بخش های رزومه, کسب و کار روز دوشنبه پس از یک هفته طولانی خاموش شدن به سرعت گسترش coronavirus چپ میلیون ها نفر از کار.

ماهاراشترا خانه به مرکز مالی بمبئی, بزرگترین سهم از هند caseload از 15,713 عفونت از جمله تعداد زیادی در حال حاضر پاره از طریق آن پر بسته بندی شده در محله های فقیرنشین.

وزیر Uddhav Thackeray گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه که برخی فعالیت های مجاز خواهد بود در حداقل متاثر از بخش هایی از دولت در حالی که رعایت دقیق مستند در مناطق قرمز است که حداکثر تعداد موارد است.

"ما نیاز به شروع به چرخ اقتصادی دوباره. ما در حال دادن انتخابی مجوز از فردا به خصوص در نارنجی مناطق و مناطق سبز" او گفت: با اشاره به مناطق با سطوح پایین تر از عفونت است.

نارندرا نخست وزیر هند توسعه یافته در سراسر کشور مستند آغاز شد که در اواخر ماه گذشته تا مارس 3, اما دولت فدرال اجازه متحده به راه اندازی مجدد فعالیت به عنوان میان تنگنای اقتصادی در مناطق روستایی است. —رادیو فردا

2:50 pm: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید نیویورک را رول تست آنتی بادی در 'روش تهاجمی' در این هفته

فرماندار نیویورک اندرو کومو می دهد خود را در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس بحران در 17 آوریل سال 2020 در Albany, New York.

متی Cavanaugh | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت در نظر دارد به رول تست آنتی بادی در این هفته تعیین شده است که شما با Covid-19 انجام "بزرگترین نظرسنجی از هر دولت و مردم است که انجام شده است."

کومو گفت: سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تایید دولت آنتی بادی آزمون که در آن طراحی شده است برای تشخیص اینکه آیا یک فرد توسعه آنتی بادی برای مبارزه با Covid-19 و نشان می دهد آنها ممکن است سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری و گفت: دولت انجام خواهد شد "هزاران نفر" از تست های این هفته است.

"ما شما را هزاران نفر از آزمون آنتی بادی آزمایش بیش از این در هفته آینده در سراسر کشور به ما واقعی عکس واقعی قبل از دقیقا چگونه بسیاری از مردم آلوده به ویروس coronavirus و بادی" کومو گفت. "بنابراین ما باید واقعی برای اولین بار آماری از تعداد دقیقا همان جایی که ما به عنوان یک جمعیت است."

این آنتی بادی آزمایش را دولت خود را "برای اولین بار درست عکس فوری" از چگونه بسیاری از مردم در دولت آلوده شده اند با Covid-19, کومو گفت. ملیسا DeRosa, وزیر امور دفتر به فرماندار بعد از توییتی که دولت آنتی بادی آزمایش روز دوشنبه آغاز خواهد شد و خواهد نمونه از 3000 نفر است. —نوح Higgins-دان

2:20 pm: پنس می گوید معیوب CDC coronavirus کیت های آزمایش ثابت شد در اوایل فوریه

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز یکشنبه گفت: مشکلات اطراف تاخیر coronavirus آزمون از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در ابتدای این کشور شیوع حل و فصل شد در اوایل فوریه.

در روز شنبه واشنگتن پست گزارش داد که CDC coronavirus تست کیت تاخیر شد با توجه به "خودنمایی علمی تفکیک" در سازمان مرکزی آزمایشگاه. خطا بود "ویرانگر به کشور" و "واقعا وحشتناک یک علامت سیاه و سفید در CDC" James Le Duc سابق CDC افسر گفت: پست.

پنس صحبت با ان بی سی "ملاقات با مطبوعات" گفت: او را دیدم گزارش اما معتقد است مسائلی که خاص آزمون حل و فصل شد در اوایل فوریه. او اضافه کرد که کسانی که "آهسته آزمایشگاه بر اساس آزمون" که به طور معمول انجام شده توسط CDC و ایالات بهداشت عمومی آزمایشگاه خواهد بود "هرگز قادر به پاسخگویی به تست در این coronavirus بیماری همه گیر." —نوح Higgins-دان

2 ساعت: وین استراحتگاه مدیر عامل خواستار لاس وگاس مشروط به بازگشایی در اواسط تا اواخر ماه مه

وین استراحتگاه اجرایی مت مادوکس روز یکشنبه به نام در فرمانداری ایالت نوادا برای شروع به بازگشایی لاس وگاس در اواسط تا اواخر ماه مه با گسترده اقدامات ایمنی در محل با فرض دولت این است که در خط با برخی از معیار های اطراف گسترش coronavirus.

در یک ستون نظر منتشر شده در نوادا مستقل, اخبار وب سایت, Maddox گفت: فرماندار استیو Sisolak باید بازگشایی بخش هایی از اقتصاد محلی در اوایل ممکن است.

"شروع با کاهش حضور فیزیکی فاصله اقدامات در جای متوسط چک و هیچ همایش بزرگ" مادوکس نوشت. "همه ما نیاز به پوشیدن ماسک."

او همچنین گذاشته وین سلامت و دستورالعمل های ایمنی برای بازگشایی که شامل اجازه می دهد حداکثر چهار نفر را به سوار شدن در یک آسانسور در یک زمان و نیاز به مهمانان برای ورود به رفت و آمد مکرر از طریق درب که یا لبه پنجره رساند باز به طور خودکار و یا دستی عمل توسط یک کارمند.

Sisolak دستور داد تمام قمار و دیگر غیر ضروری کسب و کار در کشور به مدت 30 روز آغاز مارس 18. او توسعه یافته است که سفارش تا مارس 30 و در هفته گذشته گفت: او هیچ تاریخ مشخص برای زمانی غیر ضروری کسب و کار ممکن است مجاز به بازگشایی شده است. در نوادا وجود داشته است حداقل 3,725 مردم تایید به کروناویروس و 155 مرگ و میر. —رادیو فردا

1:40 pm: Cuomo نیویورک می گوید این است که "گذشته پوینت' از coronavirus موارد

فرماندار نیویورک اندرو کومو روز یکشنبه گفت که دولت "گذشته نقطه بالا" از coronavirus موارد به عنوان داده ها نشان می دهد کاهش در میزان عفونت است."اگر داده ها نگه می دارد و اگر این روند نگه می دارد ما در گذشته نقطه بالا و تمام موارد در این نقطه است که ما در یک تبار" کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

"ما در طرف دیگر از فلات و اعداد در حال پایین آمدن."فرماندار گفت که 507 نفر از این ویروس در نیویورک در 24 ساعت گذشته از 540 مرگ و میر گزارش شده در روز شنبه که نشانه دولت کمترین روزانه مرگ و میر در بیش از دو هفته است.هنوز از 1300 نفر در بیمارستان بستری شدند در روز شنبه کومو گفت. حداقل 13,869 های مردمی در نیویورک, کانون virus."آن را هیچ وقت از خود راضی و آن را هیچ وقت به متکبر" کومو گفت. "ما هنوز یک راه طولانی برای رفتن و مقدار زیادی از کار را به انجام." —اما Newburger

1:20 pm: اسپانیا coronavirus مرگ و میر صعود با کمترین مقدار روزانه در یک ماه

Coronavirus بیمار ماریا Josefa آریاس, 76 برداشته به یک Ambuiberica آمبولانس توسط پسرش آندر Maria Dominguez آریاس و اورژانس تکنسین Marisa Arguello ده پائولا در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در Llodio اسپانیا, مارس 19 سال 2020 است. رویترز/وینسنت وست TPX تصاویر روز

وینسنت غرب | رادیو فردا

اسپانیا و مرگ و میر از این کروناویروس جدید شیوع افزایش 410 روز یکشنبه بالاترین افزایش روزانه در حدود یک ماه در یکی از سخت ترین ضربه از کشورها باعث خوشبینی محتاطانه از دولت است که این ارقام در یک مسیر رو به پایین.

روزانه افزایش مرگ و میر به پایین ترین سطح از مارس 22. آن است که بسیار پایین تر از بالاترین افزایش روزانه - 950 مرگ و میر گزارش شده در آوریل 2 - در نشانه ای از کاهش سرعت از گسترش ویروس پس از اسپانیا تحمیل سخت مستند در اواسط ماه مارس.

تعداد کل مرگ و میر رسیده 20,453 روز یکشنبه وزارت بهداشت گفت. این سومین تلفن در سراسر جهان پس از ایالات متحده و ایتالیا.

تعداد کلی coronavirus موارد رز به 195,944 از 191,726 در روز شنبه. سلامت کارگران به حساب 15.6 درصد از کسانی که آلوده به, بهداشت, رییس اورژانس فرناندو سیمون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

"اطلاعات تایید شکستن منحنی حتی با افزایش تعداد آزمون ها" وزیر بهداشت گفت: سالوادور Illa با اشاره به تکامل از مرگ و میر. "این است که هنوز یک مرحله دشوار است اما ما در حال رفتن در مسیر درست".

اسپانیا در حال انجام در اطراف 40,000 coronavirus, آزمون های روزانه, یکی از بالاترین تعداد در میان کشورهای اروپایی Illa گفت. نزدیک به یک میلیون نفر آزمون انجام شده است به عنوان از آوریل 13. —رادیو فردا

1:08 pm: رژیم صهیونیستی است. کومو تماس بر 500 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای کشورهای وزن بیمارستان کاهش بودجه

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تمدید تماس خود را به دولت فدرال برای 500 میلیارد دلار کمک به این کشور را به دولت و دولت های محلی که بودجه خسته شده است از شیوع کروناویروس. ملی فرمانداران انجمن یک گروه دو حزبی آمریکا از فرمانداران به نام در کنگره برای اختصاص کمک مالی برای دولت برای جبران شدید کمبود درآمد. قبلی تسکین قانون بودجه را ارائه نمی دهد بودجه برای جبران متحده شدید کمبود درآمد و هر گونه عدم آینده کمک می تواند در نتیجه کاهش بودجه برای مدارس و پلیس و آتش بخش سیستم های حمل و نقل و حتی بیمارستان کومو گفت.

او گفت که نیویورک است که به دنبال در برش بودجه آموزش و پرورش حدود 50 درصد و همچنین کاهش بودجه برای دولت بيمارستانهای. "شما در حال صحبت کردن در مورد کاهش به بیمارستان ها از دولت" کومو گفت. "منظورم این است چگونه مضحک می شود آن را به در حال حاضر قطع بیمارستان کمک های مالی از دولت های ایالتی?" روز یکشنبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: کاخ سفید و کنگره می تواند رسیدن به یک معامله امروز در متمم بودجه برای چک حفاظت از برنامه به ارائه بودجه اضافی برای کسب و کارهای کوچک اگر چه پول برای دولت های ایالتی و محلی خواهد بود نه در بسته گنجانده شده است. Mnuchin گفت: رئیس جمهور تهمت آماده است به بحث در مورد بودجه برای دولت و دولت های محلی در لایحه. —نوح Higgins-دان

12:50 pm: مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان انتقاد شدید تهمت ادعا متحده به اندازه کافی coronavirus تست برای بازگشایی به عنوان "کاملا نادرست'

آتش نشانان و امدادگران با Anne Arundel County Fire بخش حمل و نقل بیمار دچار COVID-19 علائم در مارس 13, 2020 در Glen Burnie, Maryland.

الکس Edelman | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یک جمهوری خواه و رئیس انجمن فرمانداران ملی را رد کرد و به عنوان "کاملا نادرست" مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کند که کشورهای کافی coronavirus تست ظرفیت به تدریج شروع بازگشایی اقتصاد خود را.

هوگان صحبت در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" توصیف عدم تست به عنوان بزرگترین مشکل در این کشور پس از coronavirus همه گیر آمار ایالات متحده است. مریلند فرماندار گفت که او "بارها و بارها" ساخته شده است که استدلال به نمایندگی از امریکا فرمانداران در هر دو طرف سیاسی راهرو به رهبران در واشنگتن است.

"دولت من فکر می کنم در تلاش است تا سطح شیب دار به تست آنها در حال انجام برخی از چیزهایی که با توجه به خصوصی labs اما به سعی کنید به فشار این را بگویم که فرمانداران باید مقدار زیادی از تست و آنها فقط باید برای رسیدن به محل کار در تست به نوعی ما در حال انجام کار ما — فقط کاملا نادرست" گفت: هوگان که یک بار در نظر گرفته و به چالش کشیدن برگ برنده برای سال 2020 جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری. —آنا Hecht

12:41 pm: فرانسوی ب. ظ می گوید coronavirus وضعیت بهبود اما بحران بیش نیست

Coronavirus وضعیت در فرانسه در حال بهبود است "به آرامی اما مطمئنا" نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ گفت: در حالی که هشدار داد که بحران بهداشت و درمان به مراتب بیش از.

فیلیپ گفت: وجود سیگنال های که فشار در بیمارستان شد, کاهش, پس از تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش یافته است برای چند روز در یک ردیف.

فرانسه ای که ثبت کرده است نزدیک به 20 ، 000 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus همه گیر شده است در مجازی مستند برای نزدیک به پنج هفته است اما با توجه به شروع کاهش برخی از سلول اقدامات از آوریل 11.

فیلیپ گفت که یک بحران اقتصادی بود و تنها فقط شروع به عنوان یک نتیجه از شیوع اضافه کرد که از آن خواهد بود"،" —رادیو فردا

12:23 pm: پاپ آرزوی ارسال ویروس-جهانی که در آن نابرابری لغو: 'از آن است که مسیحیت'

پاپ فرانسیس منجر شب زنده داری عید پاک جمعی در کلیسای سنت پیتر با مشارکت عمومی با توجه به شیوع کروناویروس در واتیکان

Remo Casilli من فردا نیوز

فرانسیس خواستار وفادار به استفاده از coronavirus همه گیر را "زمان محاکمه" را به آماده شدن برای آینده ای که در آن نابرابری ها را لغو کرد و فقیرترین دیگر را پشت سر گذاشت.

"این است که برخی از ایدئولوژی" فرانسیس گفت. "آن مسیحیت است."

فرانسیس در سفر چند بلوک در خارج از دیوارهای واتیکان روز یکشنبه برای جشن دسته جمعی در نزدیکی یک کلیسا به علامت ویژه جشن روز اختصاص داده شده به رحمت. تنها چند کشیش در pews داده شده در ایتالیا را سخت ویروس مستند.

در حالی که افراد آلوده به ویروس coronavirus اغلب تجربه خفیف یا متوسط علائم و عوارض احتمالی مانند ذات الریه می توانید با قرار دادن زندگی خود را در خطر است.

در وعظ خود را فرانسیس گفت: قبر جهانی تلفات این بیماری همه گیر به یاد جهان وجود دارد که مرز بین کسانی که رنج می برند بدون تفاوت در ملیت در میان کسانی که در حال رخ داد و یا در امان ماند.

"ما همه ضعیف, تمام, برابر, تمام ارزش," او گفت:.

"ممکن است ما را عمیقا متزلزل آنچه که اتفاق می افتد در اطراف ما," او گفت: از محراب از Santo Spirito کلیسا. "زمان آن رسیده است برای از بین بردن نابرابری به درمان بی عدالتی است که تضعیف سلامت تمام اعضای خانواده بشر!" —آسوشیتد پرس

12:12 pm: ایتالیا روزانه coronavirus تلفات بازدید یک هفته اخیر

مرگ و میر ناشی از COVID-19 اپیدمی در ایتالیا افزایش یافت 433 روز یکشنبه کمترین روزانه شمارش در یک هفته و تعداد موارد جدید نیز آهسته به 3,047 از قبلی 3,491 مدنی سازمان حفاظت گفت.

مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 482 روز شنبه از 575 روز جمعه.

روزانه برگه از مرگ و میر و موارد گسترش گسترده وضعیت پایدار در محل بیش از دو هفته گذشته.

این فلات است که بطور قابل توجهی پایین از قله رسیده در اطراف پایان ماه مارس است اما روند نزولی است اقدام به عنوان سریع که امیدوار بود در یک کشور است که در مستند برای تقریبا شش هفته.

روز یکشنبه تعداد مرگ و میر مشخص شده کمترین روزانه افزایش از آوریل 12, هنگامی که آن را در در آمد 431 قبل از افزایش دوباره در طول هفته است.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه. 21 گل رز به 23,660 دوم بالاترین در جهان پس از ایالات متحده است. تعداد موارد تایید شده بود در 178,972. —رادیو فردا

11:56 am: coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد ترک یک میراث ماندگار در خرده فروشی: کمتر فروشگاه

یک "به طور موقت بسته" نشانه های آویزان در پنجره Nordstrom, Inc. فروشگاه در Midtown محله نیویورک, ایالات متحده روز جمعه مارس 20, 2020.

Gabby جونز | بلومبرگ | گتی ایماژ

امریکا در فروشگاه های بزرگ در حال غرق شدن کشتی, مسابقه یک قایق نجات است که ممکن است به اندازه کافی بزرگ برای همه آنها.

برای J. C. Penney ورشکستگی تیک تاک ساعت است و پس از آن قلم اواسط ماه آوریل پرداخت بهره. آن چرخش طرح شده اند کنار coronavirus همه گیر است که مجبور به بسته شدن تمام فروشگاه های خود را. میسی با نقدینگی خشک شده tapped مشاوران در بانک سرمایه گذاری Lazard و حقوقی کرکلند & Ellis برای کشف گزینه های است که شامل جدید تامین مالی است. Nordstrom در اوایل ماه مارس مطرح شده 600 میلیون دلار با قرار دادن یک تعداد انگشت شماری از آن دارایی های املاک و مستغلات به یک شرکت مستقل و قرض گرفتن در برابر نهاد جدید با صدور اوراق قرضه.

بالا پایان بخش فروشگاه های زنجیره ای Neiman Marcus همچنین در 15 آوریل از دست رفته پرداخت در برخی از اوراق قرضه خود را با توجه به نامه ارسال شده به خرده فروش مدیره از سنگ مرمر خط الراس سرمایه که صاحب بخش قابل توجهی از $137.7 میلیون دلار اوراق قرضه که در اکتبر 2021. Neiman Marcus در حال حاضر تا اواسط مارس به پرداخت بهره. پس از آن, در انتظار هیچ, پرداخت این شرکت می تواند تحت فشار قرار دادند به دادگاه ورشکستگی آن دارندگان اوراق قرضه.

این شرکت در حال حاضر آماده را به دنبال حفاظت از ورشکستگی به عنوان به زودی به عنوان این هفته رویترز گزارش داد صبح روز یکشنبه.

یک سخنگوی Neiman Marcus کاهش یافته است به نظر. —توماس لورن

11:43 am: شیرجه رفتن در دیجیتال قیمت آگهی باز می شود هزینه فرصت برای شروع یو پی اس در بازی های تجارت الکترونیکی و آنلاین آموزش و پرورش

Coronavirus بیماری همه گیر شده است به طوری زده, سفر, سرگرمی زندگی می کنند و فیزیکی خرده فروشی که شرکت در سراسر این صنایع خود را منجمد, بازاریابی, ایجاد آگهی قیمت به شیرجه رفتن.

در ضمن آنلاین زیبایی با نام تجاری درج نام اینجا است که تولید بسیار کسب و کار است که این خوراکی تا فضای آگهی در تخفیف.

مستقر در لس آنجلس قرار دادن نام اینجا را به فروش می رساند اکستنشن مو و کلاه گیس که در تقاضای بالا هستند در حال حاضر که زنان قادر به بازدید خود از مدل مو. برای رسیدن به تمام کسانی که مصرف کنندگان که در خانه گیر کرده, قرار دادن نام اینجا این است که کار با رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها به ایجاد و انجام آن را به خودتان یک ظاهر طراحی شده ویدئوها for Instagram را به عنوان به خوبی به عنوان Facebook, Tik Tok, اسنپ چت و یوتیوب.

کوین گولد درج نام اینجا بنیانگذاران گفت: قیمت دیجیتال ads در حال حاضر به پایین در حدود 35 درصد و شرکت تقویت آن صرف است که در میلیون ها دلار در سال در حدود 50% به 100%. —Ari لوی مگان گراهام

11:23 am: لوکس around-the-world cruise نزدیک نهایی بندر پس از 15 هفته در دریا

کشتی کروز کاستا Deliziosa لنگر کردن جزیره یونانی میکونوس در دریای اژه 13 ژوئن 2019.

Soeren Stache | عکس داد | گتی ایماژ

مسافران در یک لوکس بوش را around-the-world کروز قبل از شروع جهان گریبانگیر شد توسط coronavirus همه گیر در نهایت با نزدیک شدن به پایان خود ادیسه پس از 15 هفته در دریا.

کشتی کوستا Deliziosa شد عنوان جمعه به سوی یک بندر در اسپانیا قبل از پایان سفر خود در ایتالیا — هر دو کشور ویران شیوع کروناویروس.

کاستاریکا Crociere یک ایتالیایی کروز شرکت گفت که Deliziosa که مجموعه بادبان از ونیز در اوایل ژانویه با 1,831 مسافر تا به حال هیچ مورد از COVID-19 سرنشین.

این Deliziosa یک حدود 300 متر (1,000-پا) کشتی را پیاده 168 اسپانیایی مسافران در روز دوشنبه در بارسلونا پورت. سپس Deliziosa خواهد سر به مقصد نهایی, جنوا, ایتالیا, که در آن انتظار می رود که به شما اجازه غیر فعال باقی مانده از مسافران و ایتالیایی ها و کسانی که از ملیت های دیگر در روز چهارشنبه.

یک سخنگوی این شرکت گفت: یک مسافر در سمت چپ کشتی پیش از آن در هفته در مارسالا سیسیل برای مسائل مربوط به سلامت و COVID-19 آزمون که منفی بود.

بودن در بوش برای هفته طول همه گیر "بود نه حقیقی آن باور نکردنی بود گفت:" مسافر کارلوس پایا' زندگی می کند که در والنسیا, اسپانیا و دریانوردی با همسر خود. او افزود که در آنها اعضای خانواده در اسپانیا. —آسوشیتد پرس

11:09 am: کانادا coronavirus مرگ و میر افزایش تقریبا 12 درصد در یک روز

تعداد کل افراد کشته شده توسط coronavirus در کانادا افزایش کمتر از 12 درصد به 1,506 فتح کرد گرفته شد در یک روز داده های رسمی ارسال شده توسط آژانس بهداشت عمومی نشان داد که در روز یکشنبه.

در بیانیه ای که در مدت کوتاهی قبل از 11:00 به وقت شرق (1500 GMT) آن گفت: این رقم برای کسانی که مبتلا به کروناویروس صعود کرده به 33,922. مربوطه آمار و ارقام در روز شنبه بودند 1,346 مرگ و میر و 32,412 مثبت تشخیص. —رادیو فردا

11:00 am: پنسیلوانیا مصرف کنندگان در معرض خطر بزه در حالی که عبور از خطوط دولت به سهام تا

یک نظر مردم از انتظار در خط در چوب پنبه و بطری مشروب فروشی در 1st خیابان به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در 21 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است.

سیندی Ord | گتی ایماژ

بی نظیر تصمیم یک ماه پیش به دولت متعلق به فروشگاه که فروش تقریبا همه پنسیلوانیا مشروب و خیلی از آن شراب باعث شد برخی از مردم به رانندگی در سراسر خطوط دولت به سهام تا, خطر اتهام بزه.

اگر چه اوهایو, غرب ویرجینیا و دلاور را سرکوب وسایل نقلیه با Pennsylvania دسته ادامه به جمعیت liquor store پارکینگ در نیویورک نیوجرسی و مریلند, شهرهای مرزی میان ادامه محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیبریا تام گرگ شروع به بسته شدن کسب و کار در ماه مارس و Liquor Control Board پس از مشورت با او به زودی خود را تعطیل, رسانه های خرده فروشی. بسیاری از مشروب کابینت در حال اجرا هستند کم و پنسیلوانیا Liquor Control Board محوری به فروش آنلاین بوده است برای بسیاری از ورزش در نا امیدی در حالت نزدیک به 13 میلیون نفر است.

"اکثر مردم لازم نیست که یک فروشگاه بزرگ مشروب در خانه خود را. برای یک چیز گران است" گفت: الکل نویسنده Lew Bryson از Langhorne. "من فکر می کنم مردم در حال اجرا هستند از مصرف روزانه خود را و قرار دادن فشار بر روی."

چند هفته پس از اين مجرا بسته مشروب هیئت مدیره راه اندازی مجدد آن ناچیز آنلاین فروش سیستم ramping تا این هفته با آوردن برخی از کارگران برای پر کردن جعبه برای تحویل خانه. قبل از همه گیر دولت مشروب هیئت مدیره را در مورد 180,000 معاملات روزانه اما به عنوان کارگران شروع به بازگشت آن به حال تنها قادر به پر کردن بیش از 4000 سفارشات آنلاین در روز است.

روز شنبه هیئت مدیره اعلام کرد 175 از نزدیک به 600 فروشگاه را شروع به گرفتن سفارشات از طریق تلفن شروع دوشنبه برای منظقه سرویس با هر مشتری محدود به شش بطری. —آسوشیتد پرس

10:46 am: به عنوان coronavirus محدودیت کشیدن, آمریکایی ها تغییر آنلاین هزینه از انباشت سرگرمی

پس عجله برای مواد غذایی و تمیز کردن وسایل بیشتر آمریکایی ها به دنبال نرم افزار باز کردن کتاب.

به عنوان افراد باقی می ماند پناه در خانه های خود با توجه به شیوع کروناویروس, خرید آنلاین تا رسید به عنوان جایگزینی برای قدیمی سفر به فروشگاه. در علاوه بر این به طور کلی رونق در تجارت الکترونیکی هزینه های فروش داده ها نشان می دهد که زیر اولیه انباشت کالا, بسیاری از خریداران آنلاین را تغییر تمرکز خود را به سرگرمی, محصولات مانند کتاب ها و بازی ها به عنوان آنها تنظیم به حالت عادی زندگی در قرنطینه.

E-commerce هزینه در ایالات متحده است تا بیش از 30 درصد از ابتدای ماه مارس تا اواسط ماه آوریل در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به تحقیقات بازار شرکت Rakuten هوش. که به طور قابل توجهی بیشتر رشد حدود 50% بیشتر از سالانه 20 درصد رشد در خرید آنلاین این شرکت تبدیل شده اند عادت کرده اند به دیدن در سال های اخیر است.

این تصویر کلی از اقتصاد رنگ های یک عکس از هر آنچه که آمریکایی ها در حال خرید و چه خریداران اولویت های منتقل شده در طول دوره تمدید دوره قرنطینه. —Nate Rattner

10:39 am: ناامید ورزشی bettors در حال تبدیل به پیش نویس NFL و بحث ریاست جمهوری به عنوان لغو کشیدن

توا Tagovailoa آلاباما مصاحبه در اولین روز از NFL سراغ ترکیب در Lucas نفت ورزشگاه در فوریه 25 سال 2020 در Indianapolis, Indiana.

Alika Jenner | گتی ایماژ

ورزشی دیگر ممکن است وافغان بر صفحه تلویزیون در سراسر کشور, اما نه بازداری برخی از قماربازان از قرار دادن شرط در هر چیزی که آنها می توانند شانس -- تنیس روی میز, نظرات در بحث ریاست جمهوری و حتی بازی های ویدئویی مسابقات ورزشی.

در این سال قرار بود یک فرصت رشد برای سایت های مانند FanDuel و DraftKings که در حال هل دادن برای گرفتن مجوز در بیشتر کشورهای در سراسر کشور است. هفده متحده باید قانونی شرط بندی های ورزشی و بسیاری دیگر پیشنهاد دولت لوایح را که آنها حقوقی در سال آینده است. DraftKings هل دادن به جلو با یک طرح برای تبدیل شدن به یک داد و ستد عمومی نهاد از طریق ادغام معکوس با الماس عقاب کسب Corp. یک هدف ویژه خرید شرکت.

اما قبل از این بود که Covid-19 coronavirus همه گیر تعطیل تقریبا هر رویداد بزرگ ورزشی.

قماربازان هیچ جای دیگری به نوبه خود به عنوان ایالات متحده قمار بسته هستند بنابراین آنلاین کتاب های ورزشی در حال جستجو برای جدید و خلاق, شرط برای حفظ مشتریان مشغول اند.

این ماه در پیش نویس NFL ارائه خواهد شد افزایش است.

Sportsbooks را با حدود 150 مختلف گزاره شرط در اطراف NFL Draft-حدود سه برابر بیشتر از همیشه قبل از گفت چاد Milmann اقدام ارشد شبکه محتوای افسر. —الکس شرمن جباری جوان

10:31 am: تالار فناوری همه گیر نیت تور نمی حمل وزن در ضد تراست پروب, کارشناسان می گویند

10:19 am: آلمان سیگنال های بیشتر برای کمک به کسب و کار و کارگران در حال مبارزه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

سیاستمداران در صدر اعظم آلمان آنجلا مرکل ائتلاف دولت نشانه حمایت بیشتر برای مبارزه کسب و کار و مصرف کنندگان در coronavirus بحران با تمرکز بر هتل ها و رستوران ها و پرداخت به صورت کوتاه مدت کارگران است.

Dehoga یک انجمن صنعت که شامل سهم زیادی از اغلب کوچک متعلق به خانواده عملیات گفت: Bild am Sonntag که برخی از 70,000 رستوران و هتل اپراتورها که استخدام 223,000 مردم می تواند در صورت عجز از پرداخت دیون به آنها ایستاده بود به از دست دادن تا 10 میلیارد یورو از فروش تا پایان ماه آوریل است.

وزیر اقتصاد پیتر Altmaier از مرکل حزب محافظه کار گفت: در مصاحبه با همان روزنامه موافقت خود را با بخش پشتیبانی مورد نیاز به دریافت تا بر روی پای خود را دوباره.

"روشن است که ما نیاز به کمک های اضافی برای جلوگیری از بخش بزرگی از این شرکت ها دادن و ناپدید شدن از بازار است." —رادیو فردا

9:53 am: Coronavirus مرگ و میر در نیویورک اما مقامات می خواهیم هوشیاری

یک مرد با پوشیدن یک ماسک عبور می کند یک نقاشی دیواری در مارس 13 سال 2020 در شهر نیویورک است. - نیویورک فرماندار اعلام مارس 13 سال 2020 که "بدترین است" برای آن شیوع کروناویروس ارائه دولت حرکت معقول با وجود گزارش خود شمار کشته شدگان را گذرانده بودند 10,000.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

نیویورک روزانه تلفات از coronavirus مرگ و میر و آمار آن در پایین ترین نقطه در بیش از دو هفته اما هنوز مقامات هشدار می دهند که شهر نیویورک و بقیه دولت آماده نیست به سهولت در خاموش شدن ناگهانی از مدارس کسب و کار و تجمعات.

همانطور که از شنبه تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک کاهش یافته و تحت 550 برای اولین بار در بیش از دو هفته به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش است.

اما بحران به مراتب بیش از: بیمارستان هنوز گزارش نزدیک به 2000 جدید COVID-19 بيمار در هر روز و پرستاری در خانه باقی می ماند "feeding frenzy برای این ویروس" رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

در حالی که له از بیماران کاسته است تا حدودی در اتاق اورژانس "این بدان معنا نیست که روز تولدت اینجا هستید دوباره" کومو گفت: در اخبار جلسه. "ما در یک نقطه زمانی که ما در حال رفتن به بازگشایی هر چیزی را بلافاصله."

دولت وارد 540 مرگ و میر جمعه از COVID-19 کمترین تعداد از آوریل 1.

حدود 13,000 نیویورک فوت کرده اند پس دولت اول coronavirus مورد گزارش شد 1 مارس فرماندار گفت. دولت کل را شامل نمی شود بیش از 4000 شهر نیویورک مرگ و میر است که مقصر این ویروس در گواهی مرگ اما نیست تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست. —آسوشیتد پرس

9:39 am: اکثر رای دهندگان حمایت از دولت گرفتن یک نقش بزرگتر در اقتصاد در طول coronavirus بحران, NBC/نظرسنجی وال استریت ژورنال می گوید:

دولت فدرال خم آن عضله به بلانت اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و اکثر رای دهندگان به مداخله.

به عنوان کنگره به نظر می رسد برای ساخت بزرگترین اورژانس هزینه های طرح در تاریخ ایالات متحده 63 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: آنها به تایید از گسترش نقش دولت در اقتصاد در پاسخ به شیوع یک NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر یکشنبه یافت. 30 درصد دیگر از پاسخ دهندگان گفت: آنها مخالف.

این نظرسنجی نشان دهنده راحتی با فدرال نفوذ در اقتصاد در طول بحران معمولا نهان در طول آرامتر دوره زمانی که بیشتر رای دهندگان صدای زنگ در مورد کسری بودجه و یا نفس بیش از حد. حتی پس از آن را به طور کامل تبخیر در طول زمان اقتصادی باقی بمانند.

نزدیک به نیمی یا 48 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که نگرانی بیشتر در مورد هزینه های دولت بیش از حد پول به شناور اقتصاد و رانندگی تا کسری بودجه این نظرسنجی در بر داشت. یکی دیگر از 40 درصد از رای دهندگان گفت: آنها نگران بودند که ایالات متحده خواهد پرداخت بیش از حد کمی پول و گسترش رکود اقتصادی. —یعقوب Pramuk

9:25 am: چگونه coronavirus و خرده فروشی تعطیلی تسریع ظهور آمازون

اگر آمازون تحت سلطه بازار خرده فروشی قبل از coronavirus همه گیر شروع خوب وجود دارد دلیلی برای باور کردن آن را از بحران ظهور و حتی قوی تر.

تحت دستور به ماندن در خانه میلیون ها نفر از آمریکایی ها تبدیل شده اند به بازار های آنلاین مانند آمازون سفارش بسیار مورد نیاز ملزومات مانند کاغذ توالت, مواد غذایی ضد عفونی کننده دست سرد و پزشکی است.

به جای سوپر مارکت محله مصرف کنندگان با تکیه بر مواد غذایی آنلاین تحویل خدمات مانند آمازون, تازه, در نتیجه یک آبشار از تاخیر و خارج از بورس اعلامیه در میان غیر منتظره افزایش در تقاضا. آمازون به استخدام بیش از 100,000 جدید انبار و تحویل کارگران از ماه مارس برای کمک به مدیریت افزایش سفارشات و این برنامه ریزی را در 75,000 بیشتر کارگران است.

تقاضای بی سابقه است رو سهام آمازون به اوج. سهام ضربه تمام زمان بالا در آوریل 16 می باشد و بیش از 28 درصد در سال در مقایسه با 11 درصد کاهش شاخص S&P 500. سرمایه گذاران رفتند به آمازون و دیگر stay-at-home سهام مانند Netflix و زوم در ماه های اخیر به عنوان مصرف کنندگان آمده بستگی دارد خدمات خود را در میان مستند.

چشم انداز روشن تر از همیشه برای آمازون. اما آن صعود است که اتفاق می افتد در برابر یک نگرانی در زمینه بحران مالی در صنعت خرده فروشی و اقتصاد گسترده تر. —آنی پالمر

9:13 am: Mnuchin, Pelosi می گویند: "بسیار نزدیک" به یک معامله در دور دوم از وام کسب و کار کوچک

معاون نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا صحبت می کند به اعضای رسانه ها پس از شرکت در مراسم امضای H. R. 748 ، Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند در کنار کنگره رهبری در Rayburn اتاق ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در واشنگتن دی سی ایالات متحده در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 است.

سارا Silbiger | بلومبرگ | گتی ایماژ

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت که کاخ سفید و کنگره می تواند رسیدن به یک معامله امروز در متمم بودجه برای چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک.

$349 میلیارد نجات برنامه وام از پول روز پنج شنبه تنها دو هفته پس از آن راه اندازی شد. جمهوری خواه و دموکرات از رهبران مبارزه کرده اند به توافق در مورد چگونگی بازگرداندن وجوه مالی خود را به عنوان یک کشت از آمریکا کسب و کارهای کوچک در معرض خطر هستند از خاموش کردن از ضربه مالی از coronavirus بیماری همه گیر.

Mnuchin گفت: در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" که او امیدوار معامله در یکی دیگر از $300 میلیارد دلار در سرمایه گذاری کسب و کار خواهد بود به تصویب در سنا در روز دوشنبه و در خانه در روز سه شنبه.

قرارداد جدید شامل 50 میلیارد دلار برای فاجعه وام 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای فدرال تست برنامه. پول برای دولت های ایالتی و محلی را شامل نمی شود در بسته Mnchunin گفت.

معاون نانسی پلوسی گفت: در مصاحبه با ABC "این هفته" او بر این باور قانونگذاران بسیار نزدیک به یک معامله در تصویب پول اضافی برای کمک به کسب و کارهای کوچک است توسط بیماری همه گیر کوروناویروس.

"ما در حال نزدیک" پلوسی گفت. "من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به یک توافق است.

پلوسی و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر می گویند که آنها به نفع پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک اما همچنین می خواهید بیشتر coronavirus پاسخ بودجه برای دولت های ایالتی و محلی و بیمارستان ها و همچنین کمک های غذایی برای فقرا است. —اما Newburger

9:02 am: انگلستان نه به فکر کاهش ویروس مستند اقدامات هنوز

بریتانیا نیست با توجه به لغو مستند تحمیل تقریبا چهار هفته پیش به کنترل شیوع کروناویروس داده "عمیقا نگران کننده" افزایش مرگ و میر ارشد وزیر گفت.

بریتانیا است که در نزدیکی یا اوج یک بحران بهداشتی است که در آن بیش از 15000 نفر کشته شده اند — بالاترین پنجم ملی کشته و یک بیماری همه گیر مرتبط حداقل 150,000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت: Buzzfeed گزارش که دولت با توجه به لغو این مستند در مراحل ماه های آینده درست شد.

"حقایق و مشاوره روشن هستند در لحظه ای که ما نباید به فکر برطرف کردن این محدودیت ها هنوز" گوو گفت اخبار آسمان. —رادیو فردا

8:44 am: پوتین می گوید coronavirus بحران تحت کنترل کامل با وجود افزایش رکورد در موارد

یک افسر پلیس با آنفولانزا ماسک بر چهره دیده می شود در یک chekpoint در جاده ها از ریگا در ورود به مسکو, روسیه, آوریل 15,سال 2020 است.

میخائیل Svetlov

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین گفت که مقامات روسی بود coronavirus بحران تحت کنترل کامل است و همه چیز را با کمک خدا حتی به عنوان کشور روز یکشنبه با ثبت یک رکورد روزانه افزایش موارد این ویروس جدید است.

روسیه روز یکشنبه گزارش داد 6,060 جدید در موارد قبلی 24 ساعت آوردن آن در سراسر کشور شمارش به 42,853 هر چند رسمی مرگ و میر 361 باقی می ماند نسبتا پایین در مقایسه با سایر کشورهای مشابه با تعدادی از موارد است.

در یک پیام ویدئویی تبریک به مسیحیان در کنیا پوتین گفت: جشنواره مذهبی را تقویت روسها امید و ایمان به این دلیل که رستاخیز مسیح قدرتمند بود نماد تولد دوباره و یک یادآوری است که زندگی می رود.

رهبر روسیه که نگاه آرام او در مقابل یک شومینه در خارج از شهر مسکو اقامت کشور گفت: تا به حال تمام منابع لازم برای انجام آنچه که مورد نیاز برای سلامت مردم و اقتصاد است.

"همه سطوح قدرت در حال کار در یک سازمان مسئول و موقع راه" گفت: پوتین بود که flanked توسط رنگ تخم مرغ عید پاک سنتی ارتدوکس Kulich نان شیرین و یک قوری بزرگ چای.

"وضعیت تحت کنترل کامل است. همه جامعه ما این است که ایران در مقابل تهدید مشترک." —رادیو فردا

8:26 am: استرالیا خواسته coronavirus درخواست اضافه کردن به فشار بر چین

استرالیا روز یکشنبه به اضافه فشار در حال رشد در چین بیش از دست زدن به آن از رمان coronavirus سوال آن شفافیت و خواستار تحقیقات بین المللی به ریشه های این ویروس و چگونگی گسترش آن.

Coronavirus اعتقاد بر این است که ظهور در یک بازار فروش حیات وحش در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. این گسترش در سراسر جهان آلوده کردن برخی از 2.3 میلیون نفر و کشته شدن نزدیک به 160,000 از آنها با توجه به رویترز محاسبات.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne گفت: نگرانی در مورد چین شفافیت بود "بسیار بالا نقطه".

"مسائل اطراف coronavirus مسائل برای بررسی مستقل و من فکر می کنم که مهم است که ما انجام می دهیم که" Payne تلویزیون ABC گفت. —رادیو فردا

8:14 am: کره جنوبی شل شدن برخی از, اجتماعی, فاصله, قوانین جدید ویروس موارد سقوط

یک کره جنوبی پوشد دستکش های پلاستیکی و درجه حرارت خود را چک پس از ورود بازیگران به او رای برای انتخابات پارلمانی میان شیوع کروناویروس در 15 آوریل سال 2020 در سئول, کره جنوبی.

چانگ سونگ-Jun | گتی ایماژ)

کره جنوبی تمدید اجتماعی آن فاصله سیاست برای یکی دیگر از 16 روز یکشنبه اما ارائه برخی از کمک برای کلیساها و ورزشی و وسایل آن را به عنوان گزارش فقط هشت جدید کروناویروس عفونت کمترین میزان در دو ماه.

کمی آرام دستورالعمل معنی در معرض خطر امکانات مانند کلیساها را دیگر باید دید در حالی که مسابقات ورزشی مانند فوتبال می توانند رزومه و بدون مخاطب. "این است که امن ترین برای حفظ فشرده اجتماعی فاصله اما از آن آسان است نه در واقع. ما نیاز به پیدا کردن وسط زمین" نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفته تلویزیونی ملاقات با مقامات دولتی.

"اگر ما می تواند حفظ ثبات مدیریت در سطح کنونی ما تغییر خواهد کرد به روال اجتماعی فاصله' از مارس 6," چانگ گفت.

مقامات بهداشتی باید گفت این امر اجازه می دهد تا بازگشایی اقتصاد در حالی که حفظ دستورالعمل ضد عفونی و جلوگیری از گسترش این ویروس در افراد در زندگی روزمره.

این اولین بار پس از فوریه. 18 که کره جنوبی گزارش تک رقمی روزانه افزایش عفونت های جدید. این رقم به ارمغان می آورد کل آن موارد به 10,661. —رادیو فردا

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: اسپانیا می بیند کمترین تعداد مرگ افزایش در یک ماه جهانی در صدر تلفات 160,000tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن