Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: "واکسن یا هیچ واکسن ما در حال بازگشت;' شهرستانها کلاه تحویل مواد غذایی هزینه های

وال استریت یک نگاه تازه در بخش خرده فروشی در صبح روز جمعه با مارس فروش ارسال رکورد دیگری را رها کنید. رستوران

توسط ELEMENTORSITE در 26 اردیبهشت 1399

وال استریت یک نگاه تازه در بخش خرده فروشی در صبح روز جمعه با مارس فروش ارسال رکورد دیگری را رها کنید. رستوران ها و nongrocery خرده فروشان فقط شروع به بازگشایی در بخش هایی از کشور — با سطوح مختلف از اقدامات ایمنی در محل. در واشنگتن خانه مجموعه به رای در یک فیلم جدید از 3 تریلیون امداد بیل و منابع بگویید CNBC کاخ سفید به احتمال زیاد پشتیبانی دور دوم محرک چک برای آمریکایی ها.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. تمامی زمان های زیر در زمان شرقی. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 305,395
  • ما موارد: بیش از 1.4 میلیون
  • ما مرگ و میر: حداقل 86,744

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

3:51 pm: بیشتر شرکت ها در حال تشکیل پرونده برای ورشکستگی در میان همه گیر

شرکت در سراسر صنایع مختلف شده اند تحت فشار قرار دادند به ورشکستگی به دلیل coronavirus. وجود دارد 560 تجاری فصل 11 براده در آوریل 26 درصد افزایش از سال گذشته با توجه به آمریکایی ورشکستگی موسسه.

نام های بزرگ در خرده فروشی مانند J. Crew و Neiman Marcus وارد رسیدگی به ورشکستگی پس از نزدیک به فروشگاه در میان همه گیر. شرکت های انرژی مانند Whiting نفت ذکر شده در پایین تقاضای نفت ناشی از شیوع بیماری به عنوان یک عامل ورشکستگی خود را تصمیم گیری. در ضمن شرکت های دیگر مانند J. C. Penney و هرتز بالا و پایین رفتن در آستانه یک پتانسیل پر کردن به عنوان ویروس همچنان به گسترش اقتصادی عدم قطعیت است. —هانا میلر

3:36 pm: تحویل مواد غذایی هزینه های دربسته در محیط به طور موقت در برخی از شهرستانها برای کمک به مبارزه رستوران

شهرستانها در سراسر کشور در حال اعمال محدودیت در هزینه های است که شخص ثالث تحویل شرکت هایی مانند DoorDash و Grubhub شارژ می توانید رستوران ها برای مدت زمان بیماری همه گیر.

نیوجرسی, شهرستان, سیاتل و سان فرانسیسکو دربسته تحویل هزینه ها از طریق اورژانس سفارشات در ماه گذشته و در شهر نیویورک می تواند آینده به دنبال روند.

رستوران ها معمولا بین 15 تا 30 درصد در دستور قرار داده شده و با ارائه دهندگان خدمات تحویل غذا خوردن خود را به تیغ نازک سود.
تحویل شرکت ها می گویند که محدودیت در هزینه های کمیسیون فقط می گذرد در طول این هزینه تحویل به مصرف کنندگان منجر به کاهش سفارشات برای رستوران ها قرار بود آن را به کمک و صدمه زدن به خود را تحویل رانندگان درآمد. —آملیا Lucas

3:22 pm: پزشکان در تلاش برای دسترسی بیماران به اطلاعات پزشکی حتی در بیماری همه گیر

حتی در میان همه گیر پزشکان می گویند که وجود دارد هنوز هم چالش هایی در دسترسی بیماران خود را اطلاعات پزشکی است. این طول می کشد بسیاری از زمان و انرژی خاص به حرکت سوابق از یک فروشنده به دیگری. کارشناسان پزشکی می گویند این است که ایجاد زباله های غیر ضروری و ایجاد تاخیر در مراقبت.

مدیر عامل یکی از بزرگترین فروشندگان Epic Systems گفت CNBC در سالم گرداند که همکاری شده است یک چالش مداوم.

"ما نمی توانیم با ارسال یک فکس به کسی که ندارد یک دستگاه فکس بنابراین شما نمی توانید interoperate با کسی که نمی interoperate," حماسه مدیر عامل جودی فاکنر گفت. —کریستینا فار

3:02 pm: گوشی های "زنگ خاموش قلاب' در شمال کانکتیکات دفاتر املاک و مستغلات فرماندار می گوید

کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت CNBC گفت که این گوشی در دفاتر املاک و مستغلات در جنوب بخشی از دولت هستند "زنگ خاموش قلاب" را به عنوان مردم از شهر نیویورک در نظر گرفتن یک حرکت با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

"مردم متوجه می شوند که کار از راه دور به این معنا نیست شما باید در شهر نیویورک پنج روز در هفته" از حزب دموکرات استدلال در "Squawk Box." "این بدان معنی است که اگر شما مجبور به ماندن در خانه برای یک دوره از زمان داشتن یک کوچک حیاط خلوت است بد نیست یک راه برای انجام آن است." —کوین Stankiewicz

2:54 pm: NYSE پدر و مادر مادر در اطراف FBI تحقیقات سنا فروش سهام

شرکت پدر و مادر از بورس نیویورک نمی گویند که آیا این اطلاعات داده شده به اف بی آی در مورد سهام و خرید و فروش آن مدیر عامل جف Sprecher و همسرش, سن. کلی Loeffler.

Loeffler گرجستان جمهوریخواه روز پنجشنبه گفت که او بیش از تبدیل اسناد و سایر اطلاعات به FBI کمیسیون بورس و اوراق بهادار و سنا کمیته اخلاق. FBI است eyeing فروش سهام به ارزش بیش از $1 میلیون و Sprecher, همراه با حساب های مرتبط با سه نفر دیگر از سناتورهای در هفته قبل از شیوع کروناویروس تعطیل, ایالات متحده است.

Sprecher است مدیر عامل شرکت بورس بین قاره ای یا یخ است که علاوه بر داشتن هیئت مدیره بزرگ عمل مالی دیگر بازار. یخ کاهش یافته است به نظر وقتی پرسیده شد که اگر آن را به اشتراک گذاشته است هر گونه اسناد و مدارک فدرال جنایی محققان.

او و Loeffler انکار هر گونه تخلف و گفت خود را خرید و فروش سهام قبل از coronavirus-موجب بحران از بازار انجام شد و مدیران مالی بدون هیچ گونه ورودی از زن و شوهر. —دن منگان, توماس فرانک و کریستینا Wilkie

2:49 pm: معاون به وضع 155 نفر به عنوان مدیر عامل شرکت تماس بزرگ با تکنولوژی

معاون رسانه ها گزارش شده که اخراج حدود 155 نفر در سطح جهان به عنوان coronavirus افزایش فشار بر رسانه ها. مدیر عامل نانسی Dubuc نوشت: در یک کارمند یادداشت اعلام این که اخراج او قرار می گیرد برخی از سرزنش در شرکت های فن آوری در نظر گرفتن نگه دارید از تبلیغات دیجیتال رشد.

"ما رشد ما در کسب و کار دیجیتال سریع تر از هر کسی در یک زمان هنگامی که ما بر این باور بودند که بیشتر کیک پخته شد, ما می خواهم به نگه داشتن یک تکه," او نوشت.

"اما ما نمی دیدن بازگشت از این سیستم عامل بهره و پول از ما کار سخت است. در حال حاضر پس از سال ها بسیاری از این فشار در حال تبدیل شدن به یک سبد. سیستم عامل هستند و نه فقط از یک بزرگتر تکه از پای اما تقریبا تمام پای... 36,000+ مشاغل از دست رفته در روزنامه نگاری است که به اندازه کافی به نفس خود را," او اضافه شده است. —جسیکا Bursztynsky

2:41 pm: آمریکا سفر هوایی رو به افزایش است اما هنوز هم بیش از 90%

ایالات متحده فرودگاه شلوغ در این ماه در مقایسه با ماه آوریل است اما مسافرت هوایی و تقاضا است که هنوز هم بخشی از همان نقطه در سال گذشته به عنوان coronavirus را نگه می دارد بسیاری از مشتریان بالقوه خانه. در 14 روز اول ماه مه نزدیک به 2.5 میلیون نفر گذشت ایالات متحده از طریق فرودگاه به گفته اداره امنیت حمل و نقل افزایش 63 درصد از مدت مشابه در ماه آوریل است. اما حتی با این افزایش تعداد مسافران هنوز بیش از 92 درصد از یک سال پیش. سفر هوایی به طور کلی قدرت پردازش بالا در بهار و تابستان — دوره اوج برای تعطیلات سفر و زمانی که شرکت های هواپیمایی تولید بخش عمده ای از درآمد خود را. —لسلی Josephs

2:35 pm: چهار متحده را بازگشایی محدود دسترسی به ساحل برای آخر هفته روز یادبود

یک فرد sunbathes در حالی که با پوشیدن ماسک محافظ در 13 مه سال 2020 در جزیره ادم ساده لوح در محله بروکلین قصبه در شهر نیویورک است.

استفانی کیت | گتی ایماژ

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: ایالت نیویورک خواهد بازگشایی سواحل آن برای آخر هفته روز یادبود در هماهنگی با نیوجرسی و کانکتیکات و دلاور اگر چه بازگشایی waterfronts را به حد ظرفیت به 50% و حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل.

عمومی, استخر بسته باقی خواهد ماند, او گفت:. کومو گفت: منطق پشت این تصمیم بود به کار در انطباق با کشورهای اطراف مانند نیوجرسی که او گفت: برنامه ریزی برای باز کردن سواحل است. او گفت که او نگران است که وجود دارد خواهد بود میلیون ها نفر از نیویورک ازدحام ساحل نیوجرسی و دیگر waterfronts.

محلی حوزه های قضایی حق خود را حفظ سواحل بسته اگر آنها آن را احساس نمی امن کومو گفت. جین مایر سخنگوی نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که در سواحل شهر "باز خواهد شد و در روز یادبود." روز جمعه de Blasio گفت: این شهرستان خواهد تا سطح شیب دار گشت از سواحل این شهر در این آخر هفته و اضافه شده است که سواحل و استخر در این شهرستان در حال "نه در کارت های سمت راست در حال حاضر." —نوح Higgins-دان

2:15 pm: چگونه سه نوع Covid-19 تست کار می کنند و به همین دلیل مهم است که هر

2 ساعت: برگ برنده آمریکا خواهد غلبه بر بحران با یا بدون یک واکسن

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci به نظر می رسد به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد دولت تلاش به منظور توسعه یک بیماری کروناویروس (COVID-19) واکسن در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 15 سال 2020 است.

کوین Lemarque | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان نیاز به یک coronavirus واکسن ادعا در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی که به این ویروس کشنده را "دور" در نهایت.

"واکسن یا هیچ واکسن ما پشت" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. "ما در حال شروع روند. در بسیاری از موارد آنها ندارد و واکسن و یک ویروس و یا یک آنفولانزا می آید و شما مبارزه را از طریق آن."

کارشناسان و رهبران سیاسی به طور یکسان باید گفت که ایالات متحده قادر نخواهد بود برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است. وجود بیش از 100 واکسن در حال توسعه در سطح جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که 14 از کسانی که نامزد هستند در نگاه از نزدیک. دانشمندان هشدار می دهند که آنها هنوز در حال یادگیری در مورد این ویروس کشنده از جمله چگونه سیستم ایمنی بدن پاسخ می دهد هنگامی که یک فرد در معرض شده است به آن. پاسخ ممکن است پیامدهای زیادی برای توسعه واکسن از جمله زمانی که در آن یک واکسن می تواند مستقر است. —برکلی لاولیس جونیور

1:50 pm: که افزایش هشدار در مرموز التهابی بیماری در کودکان است که ممکن است مربوط به کروناویروس

زن با کودکان با پوشیدن ماسک محافظ به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus COVID-19 در خیابان در کیف, اوکراین, در تاریخ 31 مارس سال 2020 است.

Maxym Marusenko | NurPhoto via Getty Images

سازمان بهداشت جهانی به تمامی پزشکان و سلامت رهبران در سراسر جهان به "در حالت آماده باش" برای موارد نادر بیماری التهابی در کودکان است که ممکن است مربوط به کوروناویروس.

جهانی بهداشت و مقامات در حال شنیدن گزارش از افزایش موارد یک بیماری التهابی شبیه به بيماری کاوازاکی در چندین کشور از جمله ایالات متحده و ایتالیا.

به عنوان محققان در تلاش برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری مرموز دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه خواست نیاز به درک میزان سندرم التهابی را در ارتباط با Covid-19. —یاس کیم

1:40 pm: نیویورک شروع به آماده شدن برای یک تابستان داغ با ساکنان هنوز هم تحت قرنطینه

مسافران مترو با پوشیدن ماسک محافظ سوار F قطار در بروکلین شهر نیویورک آمریکا روز شنبه, مارس 20, 2020.

هالی Pickett | بلومبرگ | گتی ایماژ

تمام فعالیت های نیویورکی در مورد تابستان مانند کباب کردن پیکنیک بازی های توپ و روز در ساحل و یا استخر رفتن به متفاوت "برای آینده قابل پیش بینی" نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در نشست خبری روزانه.

شهر در حال آماده سازی برای آینده آب و هوای آن به تاریخی درجه حرارت بالا در سال گذشته به عنوان آن را همچنان به دنبال سخت اجتماعی-فاصله دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش Covid-19. مقامات برنامه ریزی برای صرف $55 میلیون به ارائه حدود 74,000 سیستم های تهویه مطبوع به همه سالمندان کم درآمد de Blasio گفت. او گفت که سواحل و استخر "در کارت در حال حاضر" و این شهرستان نسبت به ارائه "misting آبادیها" در مناطق صندلی به عنوان یک جایگزین. سالن های ورزشی و سالن ها و دیگر اماکن نیز ممکن است تبدیل به خنک کننده مراکز, او گفت:. "این است برای رفتن به یک های مختلف در تابستان بیش از هر تابستان ما با تجربه در تاریخ شهر نیویورک" د Blasio گفت. —نوح Higgins-دان

1:23 pm: ایالت نیویورک ساکنان یکی دیگر از 30 روز استراحت در پزشکی, بدهی وام دانشجویی

ایالت نیویورک ساکنان که مدیون دولت های پزشکی و یا بدهی وام دانشجویی است که در مجموعه داده شده 30 روز تمدید در پرداخت آن بدهی.

پرداخت خواهد شد منجمد تا تاریخ 16 ژوئن برای این نوع بدهی است که ارجاع شده به دفتر دادستان کل است. پس از آن دفتر ارزیابی خواهند کرد که آیا یک فرمت های اضافی مورد نیاز است.

دادستان کل نیز پذیرش برنامه های کاربردی برای مسدود کردن دیگر بدهی که بدهکار به دولت و با اشاره به آن برای مجموعه. این نرم افزار را می توان یافت آنلاین.

این حرکت به عنوان بیش از 2 میلیون نیویورک ساکنان را برای اعمال نرخ بیکاری در دو ماه گذشته. —Lorie Konish

1:15 pm: آمریکا فشار برای عبور از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه

خانه دموکراتیک رهبران جعلی پیش با تلاش برای تصویب یک از 3 تریلیون coronavirus بسته کمک که هیچ شانسی برای تبدیل شدن به قانون است.

این لایحه که بالای 2 تریلیون دلار در مارس قانون به عنوان بزرگترین اورژانس هزینه های طرح در تاریخ ایالات متحده شامل برای کمک به دولت های ایالتی و محلی یکی دیگر از پرداخت مستقیم به آمریکایی ها و خطر پرداخت برای کارگران ضروری. با وجود برخی مخالفت حزب دموکرات چپ و راست پهلوها های همه گیر و پاسخ قانون پاک رویه مانع در بعد از ظهر جمعه.

خانه است که انتظار می رود با تصویب آن توسط شب جمعه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., انتقاد از این اقدام به عنوان یک دموکرات لیست علاقه مندی های. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است آن را وتو کند – هر چند کاخ سفید می گوید او می تواند به تسکین مختلف لایحه. —یعقوب Pramuk

12:53 pm: San Francisco خرده فروشان داده شده در دستورالعمل برای بازگشایی در روز دوشنبه

یک مشتری وارد یک CVS سلامت Corp. فروشگاه با نشانه نمایش "ببخشید ما از ماسک" در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا, در روز چهارشنبه, فوریه. 26, 2020.

دیوید پل موریس | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

دستورالعمل های جدید از سان فرانسیسکو وزارت بهداشت به بینش چگونه این شهر بخشی از بازگشایی از خرده فروشان را نگاه کنید در روز دوشنبه. سان فرانسیسکو در حال حاضر برنامه اجازه می دهد تا غیر ضروری خرده فروشان برای باز کردن با منظقه وانت و برای تولید است که پشتیبانی از خرده فروشی به ادامه عملیات.

خرده فروشان مجاز به بیش از 10 نفر از کارکنان در سایت در یک زمان و نیاز به پاک کردن دسترسی به یک پیاده رو خیابان پارکینگ و یا کوچه برای وانت. کسب و کار خرده فروشی واقع در داخل یک مرکز خرید نمی بازگشایی مگر اینکه آنها یک درب بیرونی. وزارت بهداشت تخمین می زند که 90 ٪ از کسب و کار کوچک و خرده فروشان می تواند بازگشایی تحت این شرایط. مشتریان برای ورود وانت را مجبور به پوشیدن ماسک.

انبارداری و تدارکات است که حمایت از کسب و کار خرده فروشی می توانند رزومه به عنوان طولانی به عنوان آنها بیش از 50 نفر از کارمندان سایت در یک زمان. این کسب و کار نیز باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و پیاده سازی ایمنی و بهداشت طرح است. —هانا میلر

12:33 pm: Coronavirus می تواند تغییر تبلیغات تلویزیون برای همیشه

صنعت تبلیغات می تواند به طور چشمگیری تغییر به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بیماری همه گیر. تلویزیون Upfronts یک فرصت برای پخش به نفع خود تعهدات از تبلیغ کنندگان لغو شد در این سال به عنوان coronavirus تاخیر در تولید تلویزیون و باعث عدم اطمینان برای بازاریابان CNBC جولیا Boorstin گزارش. تبلیغات ممکن است چرخش به سمت سرمایه گذاری بازاریابی خود را به دلار در سیستم عامل های دیجیتال به جای طولانی مدت تلویزیون خرید. —هانا میلر

12:15 pm: حزب دموکرات معرفی یک لایحه برای افزایش نیروی کار غیر انتفاعی

چهار حزب دموکرات معرفی یک لایحه که با هدف به کمک به تلاش سازمان های غیر انتفاعی است که خود را از دست حقوقی واجد شرایط به دلیل coronavirus.

این لایحه معرفی شده توسط سنسور. ctq برایان Schatz, Ron Wyden و Sherrod قهوه ای, را تشویق سازمان های غیر انتفاعی به درخواست برای کمک های مالی صادر شده توسط وزارت خزانه داری به منظور rehire گذاشته کردن کارگران و یا استخدام به تازگی بیکار مردم است.

در سراسر کشور, سازمان های غیر انتفاعی تلاش شده به شناور باقی می ماند که این همه گیری همچنان ادامه دارد. پناهگاه در محل دستورالعمل مجبور سازمان های غیر انتفاعی و موسسات غذا به جمعیت های آسیب پذیر رنج می برند شیب کاهش داوطلب خدمات و درآمد. —یلنا Dzhanova

11:47 am: منهتن اجاره بازار طول می کشد یک ضربه سخت از همه گیر

یک چلسی برج آپارتمان اجاره بیلبورد.

جف گرینبرگ | گتی ایماژ

جدید اجاره در منهتن کاهش یافت 71% در ماه گذشته بازتاب ضربه جدی coronavirus پرداخته و به شهر نیویورک اجاره بازار است. منهتن در میزان فرصت های شغلی در حال حاضر در بالاترین سطح خود در 14 سال به عنوان مردم ترک شهر برای بزرگ تر حومه, CNBC رابرت فرانک ، به منظور حفظ مستاجران صاحبخانه در حال ساخت امتیازاتی مانند waiving اجاره یک ماه و کاهش سپرده های امنیتی است. —هانا میلر

11:20 am: 'آن را فقط تبدیل به یک بازی زنده ماندن,' نسل چهارم گاو گله دار می گوید

با عمده گیاهان گوشت بسته هنوز حتی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور نگه داشتن آنها را باز و کم گاو قیمت در بالای آن, بسیاری از گاو دامداران در ایالات متحده در حال خونریزی پول و نیاز به تصمیم گیری سخت.

نسل چهارم گاو گله دار برت Kenzy می گوید او شش هفته اواخر در وام خود را پرداخت و پس از او قادر به فروش گاوداری در تاریخ 1 آوریل.

برای هفته منتهی به مارس 9, تولید گوشت از جمله گوشت گاو و گوساله و گوشت خوک و گوسفند — پایین بود 31 درصد از زمان مشابه در سال گذشته با توجه به وزارت کشاورزی.

"[T]او فرمان اجرایی به حال اساسا هیچ تاثیر" Derrell پوست دام در اقتصاد در دانشگاه ایالتی اوکلاهما می گوید CNBC آن را. این مشکل ممکن است که بسیاری از گیاهان در حال تلاش برای پیدا کردن سالم کارگران به عنوان بسیاری از سقوط بیمار و دیگران, ترس از گرفتن این ویروس با توجه به گزارش. اگر این کار ادامه Kenzy معتقد است: "گوشت سهمیه بندی رخ خواهد داد قطعا" در طول ماه های تابستان. —جید Scipioni

11:15 am: مکزیک اجازه می دهد تا تولید خودرو به راه اندازی مجدد

کارکنان کار در خط مونتاژ از Tiguan مدل در فولکس واگن کارخانه خودرو در پوئبلا مرکزی مکزیک در سال 2018 است.

پدرو پردو | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

پس از روز ها از عدم قطعیت مکزیک اجازه خواهد داد که خودروسازان و تامین کنندگان به از سرگیری تولید در اوایل هفته آینده به عنوان طولانی به عنوان پروتکل های ایمنی در حال اجرا برای حفاظت کارگران از Covid-19 با توجه به به روز رسانی دستورالعمل های منتشر شده توسط دولت مکزیک.

پروتکل های ایمنی با توجه به دستورالعمل انتظار می رود عبارتند از تنظیم فضای کاری و فرآیندهای تولید و همچنین ایجاد راههای ورودی مایع و بهداشت شیوه های تعیین شده توسط وزارت بهداشت. همه شبیه به اقدامات در حال حاضر در حال تاسیس در ایالات متحده و مکزیک کارخانه توسط خودروسازان.
بدون مکزیک تولید بازگشایی آن مشخص نیست که آیا ایالات متحده تولید می تواند با موفقیت از سر هفته آینده برای جنرال موتورز فورد موتور و فیات کرایسلر.

با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "امریکا برای اولین بار" سیاست ایالات متحده در صنعت خودرو به شدت متکی به مکزیک برای قطعات و تولید خودرو.

دستورالعمل تغییر کرده است حداقل سه بار در این هفته از جمله روز شنبه زمانی که دولت گفت: تولید نمی تواند شروع تا ژوئن 1. —مایکل Wayland

11:00 am: ابوت آزمون گم شده و عفونت ممکن است به دلیل 'خطای کاربر' آذر می گوید:

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: coronavirus آزمون استفاده می شود به نمایش در کاخ سفید کارکنان می تواند ارائه نتایج نادرست به دلیل "خطای کاربر." وی افزود: کاخ سفید هنوز "اعتماد به نفس" در آزمون حتی پس از یک مطالعه اخیر از دانشگاه نیویورک یافت می شود آن را ممکن است درصد بالایی از کاذب-نتایج منفی.

مقامات ایالات متحده و شرکت های در حال ریختن پول به تست آن امید را به مردم این اعتماد به نفس به بازگشت به کار و بازگشایی بخش از اقتصاد است. به ابوت آزمون یکی از چهار در بازار ایالات متحده است.

روز دوشنبه FDA اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای ابوت جدید کروناویروس تست که تشخیص Covid-19 آنتی بادی است. این آزمایش می تواند نشان دهد که آیا یک فرد تا به حال Covid-19 و یا بدون علامت و یا بهبود. —برکلی لاولیس جونیور

10:55 am: بوستون دینامیک " سگ مانند ربات استفاده می شود برای اجتماعی-فاصله گشت

بوستون دینامیک " سگ مانند ربات نقطه ای است که در یک پارک در سنگاپور برای کمک به تشویق اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر.
مارک Raibert شرکت بنیانگذار و گفت: CNBC ربات می تواند عمل خود را اما در سنگاپور وجود انسان است که عامل آن است. "ربات واقعا اجرای در سنگاپور است. آن را فقط به دادن اطلاعات مردم و تشویق آنها را" او گفت:. "وجود دارد یک انسان در این نزدیکی هست که می توانید انجام دهید هر آنچه که اجرای آنها تصمیم گیری مناسب است." —کوین Stankiewicz

10:45 am: بانک فدرال کاپلان خواستار 'چشمگیر ابتکار ملی برای تست'

با وجود این واقعیت است که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود را به عنوان اقتصاد ایالات متحده رفت و به سقوط آزاد میان همه گیر ایالات متحده هنوز هم می تواند به جلو و بهبود نسبتا سریع اگر آن را فقط یک چیز حق دالاس فدرال رزرو رئیس جمهور رابرت کاپلان گفت: با توجه به گزارش رویترز.

"اگر ما ساخته شده چشمگیر ابتکار ملی برای تست — و منظورم چشمگیر ...است که می تواند کمک به ایجاد V," او گفت: در یک مصاحبه آنلاین با محلی عمومی تلویزیون ایستگاه KERA. کاپلان با اشاره به یک "v شکل رکود" که توسط یک کاهش شدید در خروجی به سرعت پس از یک شیب دار سطح شیب دار ، —تری کالن

10:28 am: شماره جدید ما موارد همچنان مصرانه ثابت

9:58 am: مایکروسافت و UnitedHealth ارائه رایگان برنامه screen کارکنان برای coronavirus

UnitedHealth Group و مایکروسافت ProtectWell coronavirus علامت غربال

UnitedHealth Group و مایکروسافت

UnitedHealth Group و مایکروسافت در حال راه اندازی یک coronavirus غربالگری برنامه برای کارفرمایان ایالات متحده به نام ProtectWell که فراهم می کند روزانه symptom checker برای کمک به پاک کردن کارکنان برای رفتن به محل کار و یا هدایت آنها را به آزمایش می شود اگر آنها در معرض خطر عفونت است.

همانطور که شرکت ها دست و پنجه نرم کردن با الزامات ایمنی برای جلوگیری از Covid-19 عفونت زمانی که آنها را از کارکنان به محل کار مراقبت های بهداشتی و شرکت های فن آوری در حال نورد خدمات جدید برای اتصال کارفرمایان قابل اعتماد, تست, منابع توصیه آنها در مورد ایجاد و تست پروتکل های کارگران در مشاغل مختلف و مدیریت بهداشت و درمان حریم خصوصی قوانین و مقررات اطراف جدید اقدامات ایمنی.

UnitedHealth و مایکروسافت در حال ارائه برنامه های خود را رایگان, اما برای تشخیص شرکت ها و سیستم های بهداشتی ارائه بازگشایی خدمات بهداشتی و درمانی فراهم می کند یک فرصت کسب و کار جدید برای جبران برخی از خسارات ناشی از توقف در غیر اورژانس با توجه به همه گیر.

هدف این است که برای القای اعتماد به نفس در کارگران که آنها محافظت شده و گسترده از طریق تست کمک به ارائه بهتر چارچوب برای جلوگیری از گسترش ویروس به طوری که مصرف کنندگان امن در مورد رفتن به جوامع خود. —برتا کومبس

9:43 am: منحنی لبه های بالا در ایالات متحده و سنگاپور

9:33 am: کمتر از وام گیرندگان درخواست برای وام مسکن تسکین اما نجات بهبود می تواند تغییر سرعت

با سرعت از وام گیرندگان هنوز هم ستون به دولت و خصوصی وام دهنده وام مسکن برنامه های امداد است که در نهایت به کاهش است. اما یک تغییر در روش وام گیرندگان ملزم به پرداخت که تسکین می تواند برنامه های فریبنده بیش از چند ماه آینده.

حدود 4.7 میلیون صاحب خانه شدند و در اصطلاح تحمل برنامه به عنوان مه 12 تا از رقم 4.5 میلیون به هفته قبل با توجه به شوالیه سیاه وام مسکن داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت. اکثریت قریب به اتفاق در این طرح دولت که قرار بود به عنوان بخشی از مراقبت در عمل اولین coronavirus تسکین قانون. —Trulia

8:45 am: نروژ می تواند گسترش محدودیت های مسافرتی برای Aug. 20

نروژ است که به احتمال زیاد به گسترش محدودیت در مسافرت های بین المللی تا Aug. 20 نخست وزیر Erna Solberg گفت: با توجه به رویترز. این کشور توصیه کرده است در برابر سفر در سراسر مرزهای مگر اینکه لازم است و خواسته است هر گونه ساکنان بازگشت از خارج از کشور به قرنطینه برای 10 روز. غیر نروژی هستند تا حد زیادی محروم از ورود به کشور, گزارش رویترز. —سارا سالیناس

8:32 am: دانمارک رکورد صفر Covid-19 مرگ و میر در 24 ساعت

یک covid-19 آلوده بیمار شده است که بستری برای یک ماه, مذاکرات با هیات های پزشکی در ریه واحد پزشکی در Bispebjerg بیمارستانی در کپنهاگ دانمارک در 7 مه سال 2020 میان جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

Olafur Steinar Gestsson | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دانمارک صفر ثبت مرگ و میر مربوط به Covid-19 در 24 ساعت گذشته برای اولین بار در بیش از دو ماه رویترز گزارش داد. اسکاندیناوی کشور تایید 78 موارد جدید به ارمغان بیاورد ملی شمارش به 10,791. مرگ و میر می ایستد در 537 و تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور سقوط کرد و 10 به 137 با توجه به انتخاب. —سارا سالیناس

8:30 am: خرده فروشی غوطه 16.4% در ماه آوریل

مارس خرده فروشی کاهش یافت و رکورد 16.4% به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تا حد زیادی نگه داشته و آجر و ملات و مغازه ها بسته است. اقتصاددانان در نظرسنجی داوجونز انتظار فروش به شیرجه رفتن با 12.3 درصد در مقایسه با رکورد قبلی کاهش در ماه مارس ،

غیر ضروری کسب و کار بودند توقیف گسترده ای در ردیف هایی در سراسر کشور در طول بحران. برخی از ایالت ها فقط شروع به بازگشایی مغازه ها و nongrocery خرده فروشان برای کسب و کار و یا برای منظقه وانت. —سارا سالیناس

7:42 am: سابق FDA ارشد در چه کارشناسان می دانید در مورد منحصر به فرد علائم در کودکان

7:37 am: Drive-ins ارائه پناهگاه برای علاقمندان به سینما به عنوان سنتی تئاتر ماندن توقیف

ماشین خط در غرفه بلیط برای ورود به Ocala رانندگی در تئاتر یکی از چند فلوریدا سینما مجاز به کار در طول COVID-19 اقامت در خانه سفارش دهید. نیمی از فضاهای پارکینگ در حال طناب ارائه 10-12 پا اجتماعی فاصله بین هر خودرو و مواد غذایی سفارشات تحویل داده شده به ماشین ها توسط سرور با پوشیدن ماسک محافظ و دستکش.

Paul Hennessy | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

پس از مرگ یک قطعه از Americana, drive-ins را تبدیل به یک پناهگاه برای علاقمندان به سینما در طول coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که سنتی سینما بسته شده اند و با توجه به اجتماعی فاصله محدودیت, drive-ins شده اند قادر به نمایش فیلم. اگر چه تخمین زده می شود که تنها 30 باز هستند از 330 مکان هنوز هم عامل.

جیم Kopp صاحب خانواده Drive-در تئاتر در Stephens City, ویرجینیا گفت: تئاتر را نگه می دارد اتومبیل 10 فوت از هم جدا و از فروش بلیط و امتیاز فروش در حال حاضر انجام می شود به صورت آنلاین و یا از طریق یک نرم افزار.

"آن تغییر کرده است راه ما انجام کسب و کار در آن همه چیز آنلاین است," او گفت:. "این است که یک تماس از نوع روند."

درایو-ins دستشویی نیز بررسی پس از هر بار استفاده است که منجر به طولانی تر از حد متوسط خطوط. —سارا Whitten

7:30 am: اسلوونی می شود اولین کشور اروپایی به تماس پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروسtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب