Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اسپانیا روزانه مرگ و میر آهسته به کاهش Tui سفر شرکت قصد دارد تا 8,000 کاهش شغل

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 24 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 291,366
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,369,314) روسیه (232,243) اسپانیا (228,030) انگلستان (227,741) ایتالیا (221,216)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:45 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

5:55 pm: اسپانیا گزارش 184 مرگ و میر در روز چهارشنبه

اسپانیا گزارش شده است بیشتر 184 مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع آن تعداد از coronavirus مرگ و میر به 27,104. تعداد کل تایید coronavirus موارد رسیده 228,691 وزارت بهداشت گفت.

که به اسپانیا سومین شماره از موارد در جهان پس از ایالات متحده و روسیه, اما آن را از نزدیک دنبال انگلستان — هالی Ellyatt

5:30 pm: سفر شرکت Tui برای کاهش تا 8000 شغل

سفر شرکت Tui اعلام کرد که در آن قطع خواهد شد تا 8000 شغل در سطح جهان به عنوان آن به نظر می رسد برای کاهش هزینه ها در میان coronavirus بحران است.

توصیف این بیماری همه گیر به عنوان "بزرگترین بحران صنعت گردشگری و توی تا کنون با آن روبرو" شرکت گفت: می خواستم آن را به طور دائم آن را کاهش می دهد هزینه های سربار 30 درصد.

و همچنین خروج کامل آن در سال راهنمایی برای سال 2020 با استناد به عدم قطعیت با توجه به شیوع کروناویروس شرکت تایید شده بود اعطا وام از 1.8 میلیارد یورو ($1.95 میلیارد دلار) از دولت آلمان برای کمک به آن را ببینید از طریق بحران است. — چوپان تیلور

5:15 pm: هنگ کنگ گزارش اولین محلی منتقل coronavirus موارد در هفته

هنگ کنگ گزارش داد که دو coronavirus موارد در سه هفته است که به صورت محلی منتقل می شود و نه مرتبط به هر کسی که سفر در خارج از کشور, گزارش رویترز روز شنبه.

هنگ کنگ دیده شده است به عنوان یک کودک پوستر حاوی گیر بسیاری از موارد وارد شده و در قرنطینه بلافاصله, و کشف موارد جدید را افزایش می دهد نگرانی از تمدید محلی انتقال است.

آخرین دولت گزارش سلامت به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در این شهرستان به 1,051 چهار نفر از آنها فوت کرده اند. — هالی Ellyatt

4:50 pm: استرالیا می گوید چین در پاسخ به یک درخواست برای مذاکره به عنوان افزایش تنش

چین در پاسخ به یک درخواست برای مذاکرات فوری پس از استرالیا کلیدی کشاورزی صادرات ضربه شد با تجارت تعلیق و تعرفه تهدید استرالیا تجارت گفت: پنج شنبه, رویترز گزارش داد.

روابط چین و استرالیا را تیره و تار شدن پس از کانبرا خواستار تحقیقات مستقل به این بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور کمک به جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر. چین گفت: تماس بود كه به ضد چین تبلیغات.

تجارت وزیر سیمون بیرمنگام گفت: او تا به حال نه دریافت پاسخ پس از درخواست تماس با بازرگانی وزیر زونگ شان رویترز گفت. "توپ بسیار در دادگاه از دولت چین" بیرمنگام تلویزیون ABC گفت. "ما را ساخته اند آن را بسیار روشن است که من در دسترس هستم و مشتاق به بحث و گفتگو." — هالی Ellyatt

4:25 pm: فیلیپین سوابق 21 جدید کروناویروس مرگ و میر و 268 عفونت بیشتر

فیلیپین گزارش شده 21 بیشتر coronavirus مرگ و میر و 268 عفونت های اضافی به این کشور را وزارت بهداشت گفت.

کل مرگ و میر از این ویروس در حال حاضر در 772. تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در 11,618. — هالی Ellyatt

3:50 pm: ما می گوید آن استفاده نمی روسی, پنکه, در حالی که بیمارستان آتش سوزی در حال بررسی

اما گفته می شود که از آن استفاده نمی روسی هواکش است که مسکو آن را در اوایل ماه آوریل در حالی که یک بررسی به نظر می رسد در این که آیا آنها علت مرگبار آتش سوزی در بیمارستان در سن پترزبورگ در روز سه شنبه.

ایالات متحده سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) گفت: CNBC جمعه که آن را نمی خواهد شروع به استفاده از "Aventa-M" هواکش پس از آنها ذکر شده به عنوان یک دلیل احتمالی آتش سوزی آغاز شده و در بیمارستان سنت جورج در سن پترزبورگ که به کشته شدن پنج نفر با Covid-19.

سنت پترزبورگ آتش سوزی در بیمارستان به دنبال یک حادثه مشابه شنبه گذشته در مسکو بیمارستان که همچنین با استفاده از همان مدل از دستگاه تنفس مصنوعی که آتش یک کشته و صدها نفر دیگر را تخلیه کنند.

روسیه در حال حاضر به حالت تعلیق در استفاده از Aventa-M هواکش در سراسر کشور روسیه بهداشت و درمان-مراقبت از تنظیم کننده Roszdravnadzor تایید چهارشنبه. آن گفت: Aventa-M هواکش استفاده شد به ارائه مراقبت های پزشکی برای بیماران در هر دو مسکو و سنت پترزبورگ بیمارستان. — هالی Ellyatt

3:14 pm: سنگاپور گزارش 675 موارد جدید

سنگاپور و وزارت بهداشت مقدماتی تایید 675 مورد جدید از عفونت در شهرستان دولت.

بسیاری از موارد گزارش شده در کشور سنگاپور مرتبط هستند به عفونت خوشه در خوابگاه که خانه کارگران خارجی. مردم زندگی در آن هدف ساخته شده و یا کارخانه-تبدیل خوابگاه به طور معمول مردان از دیگر کشورهای آسیایی که در انجام فشرده کارهای ساختمانی به منظور حمایت از خانواده های خود را.

با چهار اولیه شکل سنگاپور در حال حاضر بیش از 25000 تجمعی عفونت موارد است. — Saheli روی Choudhury

3:03 pm: اقتصاد بریتانیا قرارداد اما کاهش شدید کمتر از حد انتظار

اقتصاد انگلستان قرارداد توسط 5.8% در ماه مارس به نمایندگی از بزرگترین تا کنون ماهانه سقوط با توجه به ارقام اولیه که منتشر شد در روز چهارشنبه.

اولیه مارس خواندن هنوز هم در آمد بهتر از 7.2% افت که تحلیلگران پیشبینی میکردند.

در سراسر کشور مستند اقدامات اعلام شد و در اواخر ماه مارس به عنوان بخشی از دولت انگلیس تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس. نخست وزیر بوریس جانسون این هفته پرده برداری از یک طرح برای کاهش تدریجی محدودیت های اعمال شده در طول ماه های آینده. — الیوت اسمیت

2:26 pm: آالمدا کانتی وزارت بهداشت می گوید: از آن توصیه می شود اقدامات ایمنی اضافی برای تسلا

وزارت بهداشت در کالیفرنیا آالمدا کانتی گفت: آن را دریافت پیشگیری و کنترل طرح از تسلا برای راه اندازی مجدد کارخانه خود را در فریمانت کلیدی مورد نیاز برای از سرگیری تولید فراتر از حداقل عملیات اساسی.

"ما بررسی این طرح برگزار شد و گفتگوهای سازنده امروز با تسلا نمایندگان خود را در مورد ایمنی و پیشگیری برنامه از جمله برخی از اضافی توصیه های ایمنی" وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

"اگر تسلا پیشگیری و کنترل این طرح شامل به روز رسانی و بهداشت عمومی شاخص های پایدار باقی می ماند و یا بهبود ما توافق کرده اند که تسلا می توانید شروع به تقویت آنها حداقل کسب و کار عملیات این هفته در آماده سازی برای امکان بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده" به آن اضافه شده است.

تسلا کارمندان بازگشت به کار در کارخانه خودرو این هفته بود که با وجود بازگشایی بهداشت محلی سفارشات.

در بیانیه وزارت بهداشت گفت: از آن خواهد شد کار با فرمونت اداره پلیس به منظور بررسی تسلا پایبند به سلامت و ایمنی اقدامات توافق شده است. — Saheli روی Choudhury

1:22 pm: فیلیپین' رکود اقتصادی تنظیم می شود عمیق تر از هوا

فیلیپین پیش بینی شده است تا تجربه خود را برای اولین بار انقباض در بیش از دو دهه و, رکود در این سال می تواند بیشتر از آنچه بود که انتظار می رود در اوایل رویترز گزارش داد.

تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده است به کاهش 2 درصد به 3.4 درصد در سال 2020 بدتر از دولت پیش بینی در ماه مارس -1 ٪ به 0 ٪ رشد این خبرگزاری گفت: با استناد به توسعه بودجه کمیته هماهنگی. کسری بودجه است که انتظار می رود برای رسیدن به 1.56 تریلیون پزو ($31.04 میلیارد دلار) یا 8.1 درصد از تولید ناخالص داخلی دوباره بیش از دولت های قبلی پیش بینی 5.3%.

دولت روز سه شنبه گفت که سرمایه شهر مانیل باقی خواهد ماند و تحت مستند تا پایان مارس و اقتصاددانان گفته اند که محدودیت های در نظر گرفتن تلفات در تقاضای داخلی با توجه به انتخاب. اقدامات در برخی از کم خطر مناطق کاسته شود آن اضافه شده است.

وجود دارد بیش از 11,000 موارد در کشور و حداقل 751 نفر کشته شده اند. — آدری Cher, Saheli روی Choudhury

11:45 am: آلمان گزارش 798 موارد جدید

آلمان در مجموع موارد شروع به پریدن کرد 798 به 171,306 با توجه به آخرین داده ها توسط رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش 101 به 7,634 داده ها نشان داد. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:40 am: موارد در کره جنوبی در ادامه به افزایش به عنوان کشور, آهنگ های جدید باشگاه شب خوشه

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده روی را از طریق خیابان در شب در Itaewon منطقه سئول کره جنوبی در روز شنبه, مه 9 سال 2020 است.

SeongJoon Cho | بلومبرگ | گتی ایماژ

کره جنوبی گزارش داد 26 موارد جدید و جدید, مرگ, به عنوان آن را همچنان به آهنگ جدید خوشه مربوط به باشگاه شب.

حداقل 102 افراد مرتبط به خوشه که آزمایش مثبت, کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: با توجه به رویترز. این موارد موجب ترس از موج دوم پس از کره جنوبی شروع به کاهش محدودیت های در نظر گرفته شده شامل coronavirus.

مقامات ردیابی و آزمایش بیش از 7000 نفر از جمله اعضای خانواده و همکاران از کسانی که رفته بود آن شب باشگاه ها و میله در Itaewon محله از شهر سئول.

این کشور در حال حاضر در مجموع از 10,962 موارد و 259 مرگ و میر با توجه به KCDC. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:55 am: آمریکا می تواند مارپیچی به افسردگی اگر آن را نمی کند, بازگشایی, Jim Cramer هشدار

"در حالت ایده آل, ما می خواهم به نگه داشتن همه چیز بسته تا زمانی که دولت فدرال انبوه رمپ تا آن را تست کرده و در تماس با ردیابی ظرفیت" کرامر گفت: "بدون تهاجمی تر عمل از دولت فدرال است که ممکن است ما هیچ چاره ای اما برای بازگشایی به عنوان اقتصاد spirals به افسردگی می شود."

"تقریبا هر کس دیگری در صنعت بسته است و آن را خرد اقتصاد" با "پول دیوانه" میزبان گفت. "من می خواهم با آن خوب اگر رهبران ما تا به حال یک طرح" اما "به طور فزاینده ای احساس می کند که یک گزینه نیست" برای کشور است. — تایلر کلیفورد

9:30 am: مکزیک رکورد جدید روزانه تعداد بالایی از مرگ و میر

مکزیک گزارش 353 بیشتر مرگ و میر, جدید, روزانه, رکورد, آوردن مجموع آن به 3,926 مرگ و میر با توجه به رویترز به نقل از وزارت بهداشت.

این کشور تا به حال 1,997 جدید موارد تایید شده در سه شنبه, آوردن مجموع به 38,324 این گزارش گفت:. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:45 am: چین گزارش 7 مورد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش هفت مورد جدید که 6 شد به صورت محلی مقاربتی و یکی وارد شد و یا نسبت به یک مسافر از خارج از کشور. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 82,926 موارد با توجه به NHC.

وجود نداشت جدید و میر NHC گفت: با مجموع تعداد مرگ و میر ماندن در 4,633. همچنین گفت: وجود هشت جدید بدون علامت موارد که در آن بیماران را نمایش علائم این بیماری است. در همه 750 موارد بدون علامت بودند تحت آزمایشات پزشکی. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:30 am: Facebook هشدار می دهد که coronavirus است مانع توانایی خود را به نسیم محتوا

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت که Covid-19 نهفته است شبکه های اجتماعی را توانایی به انسان نقد و بررسی به عنوان بسیاری از محتوای اعتدال تجدید نظر به عنوان آن را در گذشته می تواند.

در اواسط ماه مارس این شبکه اجتماعی تصمیم به ارسال محتوای آن مدیر پیمانکاران صفحه اصلی به خاطر ایمنی خود را. این تصمیم کاهش تعداد انسان مدیران در دسترس به نظر محتوا. به عنوان یک نتیجه, این شرکت تنها می تواند نقد و بررسی 2.3 میلیون محتوای تجدید نظر در بین ماه های ژانویه و مارس کاهش حدود 26 درصد نسبت به سال گذشته است.

Facebook در روند آوردن محتوای آن مدیر پیمانکاران برگشت آنلاین. — سالوادور رودریگز

8:20 am: موارد در برزیل و روسیه سنبله; جهانی عفونت بالا 4.2 میلیون

بهداشت حرفه ای نگه بالن قبل از انتشار آنها را به عنوان آنها افتخار سلامت کارگران که درگذشت از رمان coronavirus COVID-19 خارج از سائو پائولو بیمارستان دانشگاه در سائو پائولو, برزیل, در مارس 12 سال 2020 است.

نلسون ALMEIDA/خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

موارد تایید شده در برزیل پیشی آلمان در روز سه شنبه. این کشور آمریکای جنوبی در حال حاضر دارای هفتم بیشترین تعداد عفونت با 177,602 موارد گزارش شده با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

برزیل همچنین ثبت آن مرگبارترین روز همیشه با 881 تایید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته آوردن آن مجموع تلفات به 12,400 مرگ و میر با توجه به انتخاب.

روسیه نیز شاهد سنبله به عنوان موارد رز به 232,243 ساخت کشور دوم بدترین ضربه به گفته هاپکینز داده است. در سطح جهانی, عفونت صدر 4.2 میلیون نفر است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: Fauci ارائه یادآوری هشدارهای کالیفرنیا مجموعه قوانین جدید برای بازگشایی رستورانtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن