Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کره جنوبی موارد افزایش آن را به عنوان آهنگ هزار تماس مرتبط با باشگاه شب خوشه

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 24 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.2 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 291,366
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,369,314) روسیه (232,243) اسپانیا (228,030) انگلستان (227,741) ایتالیا (221,216)

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:45 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

10:40 am: موارد در کره جنوبی در ادامه به افزایش به عنوان کشور, آهنگ های جدید باشگاه شب خوشه

کره جنوبی گزارش داد 26 موارد جدید و جدید, مرگ, به عنوان آن را همچنان به آهنگ جدید خوشه مربوط به باشگاه شب.

حداقل 102 افراد مرتبط به خوشه که آزمایش مثبت, کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: با توجه به رویترز. این موارد موجب ترس از موج دوم پس از کره جنوبی شروع به کاهش محدودیت های در نظر گرفته شده شامل coronavirus.

مقامات ردیابی و آزمایش بیش از 7000 نفر از جمله اعضای خانواده و همکاران از کسانی که رفته بود آن شب باشگاه ها و میله در Itaewon محله از شهر سئول.

این کشور در حال حاضر در مجموع از 10,962 موارد و 259 مرگ و میر با توجه به KCDC. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:55 am: آمریکا می تواند مارپیچی به افسردگی اگر آن را نمی کند, بازگشایی, Jim Cramer هشدار

"در حالت ایده آل, ما می خواهم به نگه داشتن همه چیز بسته تا زمانی که دولت فدرال انبوه رمپ تا آن را تست کرده و در تماس با ردیابی ظرفیت" کرامر گفت: "بدون تهاجمی تر عمل از دولت فدرال است که ممکن است ما هیچ چاره ای اما برای بازگشایی به عنوان اقتصاد spirals به افسردگی می شود."

"تقریبا هر کس دیگری در صنعت بسته است و آن را خرد اقتصاد" با "پول دیوانه" میزبان گفت. "من می خواهم با آن خوب اگر رهبران ما تا به حال یک طرح" اما "به طور فزاینده ای احساس می کند که یک گزینه نیست" برای کشور است. — تایلر کلیفورد

9:30 am: مکزیک رکورد جدید روزانه تعداد بالایی از مرگ و میر

مکزیک گزارش 353 بیشتر مرگ و میر, جدید, روزانه, رکورد, آوردن مجموع آن به 3,926 مرگ و میر با توجه به رویترز به نقل از وزارت بهداشت.

این کشور تا به حال 1,997 جدید موارد تایید شده در سه شنبه, آوردن مجموع به 38,324 این گزارش گفت:. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:45 am: چین گزارش 7 مورد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گزارش هفت مورد جدید که 6 شد به صورت محلی مقاربتی و یکی وارد شد و یا نسبت به یک مسافر از خارج از کشور. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 82,926 موارد با توجه به NHC.

وجود نداشت جدید و میر NHC گفت: با مجموع تعداد مرگ و میر ماندن در 4,633. همچنین گفت: وجود هشت جدید بدون علامت موارد که در آن بیماران را نمایش علائم این بیماری است. در همه 750 موارد بدون علامت بودند تحت آزمایشات پزشکی. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:30 am: Facebook هشدار می دهد که coronavirus است مانع توانایی خود را به نسیم محتوا

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت که Covid-19 نهفته است شبکه های اجتماعی را توانایی به انسان نقد و بررسی به عنوان بسیاری از محتوای اعتدال تجدید نظر به عنوان آن را در گذشته می تواند.

در اواسط ماه مارس این شبکه اجتماعی تصمیم به ارسال محتوای آن مدیر پیمانکاران صفحه اصلی به خاطر ایمنی خود را. این تصمیم کاهش تعداد انسان مدیران در دسترس به نظر محتوا. به عنوان یک نتیجه, این شرکت تنها می تواند نقد و بررسی 2.3 میلیون محتوای تجدید نظر در بین ماه های ژانویه و مارس کاهش حدود 26 درصد نسبت به سال گذشته است.

Facebook در روند آوردن محتوای آن مدیر پیمانکاران برگشت آنلاین. — سالوادور رودریگز

8:20 am: موارد در برزیل و روسیه سنبله; جهانی عفونت بالا 4.2 میلیون

بهداشت حرفه ای نگه بالن قبل از انتشار آنها را به عنوان آنها افتخار سلامت کارگران که درگذشت از رمان coronavirus COVID-19 خارج از سائو پائولو بیمارستان دانشگاه در سائو پائولو, برزیل, در مارس 12 سال 2020 است.

نلسون ALMEIDA/خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

موارد تایید شده در برزیل پیشی آلمان در روز سه شنبه. این کشور آمریکای جنوبی در حال حاضر دارای هفتم بیشترین تعداد عفونت با 177,602 موارد گزارش شده با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

برزیل همچنین ثبت آن مرگبارترین روز همیشه با 881 تایید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته آوردن آن مجموع تلفات به 12,400 مرگ و میر با توجه به انتخاب.

روسیه نیز شاهد سنبله به عنوان موارد رز به 232,243 ساخت کشور دوم بدترین ضربه به گفته هاپکینز داده است. در سطح جهانی, عفونت صدر 4.2 میلیون نفر است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: Fauci ارائه یادآوری هشدارهای کالیفرنیا مجموعه قوانین جدید برای بازگشایی رستورانtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب