Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Popeyes اوج فروش بیش از 40%; Delta Air Lines نژادها برای کاهش هزینه

آمریکا مرگ و میر از coronavirus گذشت 100,000 اواخر چهارشنبه تا کنون بیش از گزارش مرگ و میر در هر کشور دیگر. آم

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399

آمریکا مرگ و میر از coronavirus گذشت 100,000 اواخر چهارشنبه تا کنون بیش از گزارش مرگ و میر در هر کشور دیگر. آمریکایی های سیاه و سفید ساخته شده نامتناسب سهم بزرگی از مرگ و میر با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

دو مطالعات جدید که در نگاه سهم از کل عفونت های که بدون علامت هستند بالا بردن سوال در مورد چگونه به طور گسترده ای این ویروس ممکن است در حال حاضر در سراسر به ظاهر سالم جمعیت.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5.71 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 356,124
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.69 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 100,442

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دلتا ارائه می دهد کارکنان buyouts زود هنگام بازنشستگی در مسابقه برای کاهش هزینه ها

10:41 p. m. و — Delta Air Lines آغاز شده است ارائه هزاران نفر از کارکنان خریداری و یا بازنشستگی پیش از موعد بسته, تلاش برای هزینه های بریده بریده به عنوان coronavirus همچنان به نابودی صنعت هواپیمایی. آتلانتا مبتنی بر حامل حداقل اتحادیه عمده خطوط هوایی ایالات متحده بود در اطراف 91,000 کارکنان تا پایان سال گذشته است. یک بسته برای آن بیش از 13000 اتحادیه خلبانان آینده است اد Bastian گفت: کارکنان در یک یادداشت.

شرکت های هواپیمایی در حال تقلا برای کاهش کارکنان به عنوان چهره آنها محقر تقاضا در آنچه که به طور معمول شلوغ ترین زمان از سال است. خطوط هوایی ایالات متحده در حال ممنوع از تخمگذار کردن کارکنان از طریق سپتامبر. 30 تحت شرایط از 25 میلیارد دلار در فدرال کمک اما مدیران در چند حامل هشدار به کارمندان بالقوه عمیق کاهش اکتبر اگر وجود ندارد به اندازه کافی داوطلب.

خطوط هوایی آمریکا چهارشنبه شب گفت: کارکنان آن می خواهد به آن را کاهش می دهد مدیریت و اداری در رتبه 30 درصد کاهش حدود 5000 شغل. دلتا را ارائه نمی دهد یک هدف برای چگونه بسیاری از مشاغل در آن می خواهد به از دست دادن تحت داوطلبانه اقدامات است. —لسلی Josephs

Popeyes' آمریکا هم فروش فروشگاه افزایش می یابد بیش از 40 درصد با وجود همه گیر

Popeyes ساندویچ مرغ

منبع: Popeyes لوئیزیانا آشپزخانه

10:38 صبح ET — به عنوان صنعت رستوران در تلاش برای شناور ماندن Popeyes Lousiana آشپزخانه است که برخلاف روند.

مرغ سرخ شده را زنجیره ای از گزارش های داخلی همان فروشگاه فروش رشد بیش از 40 درصد به عنوان سومین هفته کامل است. Popeyes' آمریکا همان فروشگاه فروش صاف شد در نیمه دوم ماه مارس زمانی که بسیاری از دیگر رستوران شرکت مورد گزارش دو رقمی کاهش می یابد.

همیشه از Popeyes راه اندازی محبوب ساندویچ مرغ در ماه اوت های زنجیره ای را از همان فروشگاه فروش رشد به مراتب پیشی که از رقابت خود را.

رستوران مارک های بین المللی دیگر, دو زنجیره, Tim Hortons و برگر کینگ هم دیده می شود فروش بهبود در مه, اگر چه داخلی خود را همان فروش فروشگاه در ادامه به کاهش نسبت به سال پیش دوره است. —آملیا Lucas

قمار می تواند مخاطره آمیز به لاس وگاس آماده بازگشایی دکتر اسکات Gottlieb می گوید:

10:02 p. m. و — با برخی از لاس وگاس' بزرگترین قمار مجموعه به بازگشایی پنجشنبه آینده این امکانات می تواند به خصوص خطرناک است نقطه گسترش دکتر اسکات Gottlieb گفت CNBC.

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak گفت: دولت شیوع دیده است "سازگار و پایدار رو به پایین, مسیر" اما بازگشایی قمار را تهدید به مسافران که می تواند حامل ویروس. اعلام بازگشایی قمار و دیگر کسب و کار در دولت می آید که دولت و مقامات محلی در سراسر کشور سعی کنید به راه اندازی مجدد اقتصاد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویرانی اقتصادی, در حالی که همچنین کنترل گسترش ویروس.

"شما نگاه کنید در لاس وگاس بازگشایی آن قمار" گوتلیب گفت: در CNBC "Squawk Box." "این نوع از تنظیمات که در آن من فکر می کنم شما باید بیشتر در معرض خطر که در آن شما باید تعداد زیادی از مردم ازدحام با هم آمدن و رفتن در داخل تنظیمات برای پایدار دوره از زمان است." —ویلیام Feuer

Cineworld انتظار برای بازگشایی سالن های سینما در ماه جولای افزایش نقدینگی

منبع: Anthony22 | WIkimedia Commons

9:54 p. m. و — صاحب مستقر در ایالات متحده Regal Cinemas, است که با هدف بازگشایی درهای خود را در ماه جولای دریافت کرده چشم پوشی از آن وام دهندگان در یک بدهی عهد و افزایش نقدینگی اضافی است که اجازه خواهد داد که آن را به کار گیرند تا پایان سال است.

Cineworld را در بودجه جدید شامل $110 میلیون نقدینگی از طریق افزایش آن گردان تسهیلات اعتباری و 45 میلیون دلار از طریق انگلستان Coronavirus بزرگ کسب و کار وقفه طرح وام. این شرکت به دنبال اضافی $25 میلیون نفر از طریق دولت ایالات متحده را Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

Cineworld در حال حاضر $3.5 میلیارد بدهی شمع و همه از آن نزدیک به 800 مکان های که در حال گسترش در سراسر 10 کشور توقیف شده اند در طول coronavirus بیماری همه گیر. آن را به حالت تعلیق در پرداخت سود سهام در ماه گذشته.

نقدینگی اضافی "را فراهم خواهد کرد آن را با فضای کافی برای حمایت از این گروه حتی در صورت بعید است که سینما باقی مانده تا پایان سال" Cineworld گفت. —سارا Whitten

داو صعود برای سومین روز به عنوان مدعیان سیگنال اقتصاد ممکن است bottoming

9:38 صبح ET — میانگین صنعتی داو جونز رز برای سومین روز به عنوان آخرین آمار بیکاری نشانه بدترین آسیب اقتصادی از coronavirus همه گیر ممکن است بیش از. 30-سهام داو معامله 114 امتیاز بالاتر یا 0.4%. S&P 500 به دست آورد 0.2%. شاخص Nasdaq Composite عقب مانده با 0.2 ٪ کاهش.

وزارت کار گفت: یکی دیگر از 2.1 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. در ضمن در ادامه ادعا می کند که نشان دهنده بهتر بیکاری تصویر سقوط نزدیک به 4 میلیون نفر را در خود کاهش برای اولین بار از شیوع کروناویروس.

جزئیات به روز رسانی در بازار سهام فعالیت از CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck. —Melodie وارنر

Abercrombie & Fitch در سه ماهه اول سقوط فروش 34% به عنوان coronavirus مانع کسب و کار

پیاده منعکس شده در پنجره یک Abercrombie & Fitch فروشگاه در نیویورک است.

کریگ Warga | بلومبرگ | گتی ایماژ

9:29 p. m. و — Abercrombie & Fitch فروش چهار 34 درصد در طول سه ماهه اول به دلیل مجبور فروشگاه تعطیلی در طول coronavirus بیماری همه گیر. این شرکت می پیوندد سایر پوشاک و بازار مبتنی بر خرده فروشان مانند میسی و L برندها در تلاش برای جلب مصرف کنندگان به فروشگاه در طول Covid-19 بحران است. فروش در این شرکت اسم Abercrombie نام تجاری بودند پایین 30%, در حالی که Hollister فروش شد پایین 36%.

حدود 50 درصد از Abercrombie فروشگاه در سطح جهان در حال بازگشایی این شرکت اعلام کرد. و به عنوان Abercrombie فروشگاه نوبه خود در پشت چراغ, بهره وری است, بازگشت به حدود 80 درصد در ایالات متحده و 60 درصد در اروپا و خاورمیانه و منطقه آفریقا به گفته مدیر عامل Fran هوروویتس. این شرکت ارائه سه ماهه دوم و یا کامل-چشم انداز سال. —توماس لورن

JC Penney بازگشایی 150 فروشگاه های اضافی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پس از تشکیل پرونده ورشکستگی

9:09 a. m. ET — ورشکست JC Penney گفت: این بازگشایی شد 150 فروشگاه در 27 متحده آوردن تعداد کل مکان این بازگشایی در طول Covid-19 بحران به 304. آن گفت: پنج مکان در حال انجام منظقه وانت تنها.

این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات است که بازخورد از مصرف کنندگان شده است "به شدت مثبت" را به عنوان آن را بازگشایی برای کسب و کار. آن را می گوید نزدیک به 500 مغازه ها باید بازگشایی شد ژوئن 3.

ضمن شرکت تنظیم شده است به طور دائم تعطیل حدود 240 مکان به عنوان بخشی از بازسازی آن در ورشکستگی. آن را برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در مه 15. —توماس لورن

یکی دیگر از 2.1 میلیون فایل مدعیان اما تعداد بیکاران کاهش

8:54 p. m. و — یکی دیگر از 2.1 میلیون آمریکایی ظ برای اولین بار ادعا می کند برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به کمترین تعداد از coronavirus بحران آغاز شد. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود به دنبال 2.05 میلیون.

در ادامه ادعا می کند یا کسانی که جمع آوری شده است برای حداقل دو هفته شماره 21.05 میلیون. این تعداد کاهش یافته است 3.86 میلیون از هفته گذشته است.

بیمه بیکاری است که در محاسبه پایه از کسانی که به جمع آوری مزایای مقابل کل نیروی کار به شدت کاهش یافت و به 14.5% از 17.1% هفته گذشته است.

پس از همه گیر اعلام شد در اواسط ماه مارس بیش از 40 میلیون نفر را ثبت می کند.

خواندن کامل گزارش هفتگی مدعیان از CNBC Jeff Cox. —Melodie وارنر

CVS سلامت به 1,000 Covid-19 آزمون در پایان هفته

8:30 p. m. و — CVS سلامت گفت: آن را در رسیدن به هدف خود را از داشتن 1,000 Covid-19 تست سایت در آمریکا در اواخر این هفته.

این شرکت گفت: در انتشار اخبار است که آن را به باز کردن مکان های اضافی در جمعه آوردن مجموع آن به 1000 سایت در 30 ایالت و واشنگتن دی سی داروخانه های زنجیره ای اعلام کرد که گسترش در اواخر ماه آوریل به عنوان خرده فروشی رهبران از جمله CVS مدیر عامل لری مرلو بازدید از این کاخ سفید و دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رزومه ارائه شده است خود سواب آزمون در برخی از فروشگاه های رانندگی از طریق داروخانه های ویندوز. برای دریافت آزمون مردم باید با معیارهای تعیین شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و ایالات متحده و ثبت نام در پیشبرد CVS' سایت. آزمون های فرستاده شده به یک شخص ثالث آزمایشگاه پردازش شود. —ملیسا Repko

ویروس همچنان به گردش حتی با یک واکسن دکتر اسکات Gottlieb می گوید:

7:50 p. m. و — حتی یک بار واکسن کشف شده است coronavirus احتمالا همچنان به گردش تبدیل شدن به یک دوم "آنفولانزا" سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت.

"حتی اگر ما از این طریق ما دریافت واکسن این است که احتمالا رفتن به ادامه گردش او گفت:" در CNBC "Squawk Box." "این ممکن است نوع دوم آنفولانزا, اگر شما خواهد شد و از نظر بهره وری, اگر ما دو فصل آنفولانزا که واقعا پایدار بنابراین ما در حال رفتن به نیاز به کشف کردن راه برای کاهش عوارض نه فقط از coronavirus در بلند مدت بلکه آنفولانزا نیز هست."

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان برای Covid-19 تایید شده توسط FDA هر چند چند شده اند اعطا اضطراری با استفاده از مجوز است که اجازه می دهد تا پزشکان به تجویز درمان در موقعیت های تهدید کننده زندگی و برای مقاصد پژوهشی. —خواهد Feuer

افشا: اسکات Gottlieb است CNBC عامل و عضو هیئت مدیره شرکت گزارش و بیوتکنولوژی شرکت Illumina.

اتحادیه اروپا نیاز به توافق در بیشتر محرک به زودی رسمی بالا اصرار دارد

7:10 p. m. و — اتحادیه اروپا نیاز به توافق بر سر اضافی coronavirus مربوط به محرک "در ماه های آینده" در این دیدار گفت: با توجه به CNBC. به نظر می آید پس از بلوک پیشنهاد یک زمین شکستن برنامه ریزی برای کمک به منطقه چهار شنبه.

کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا پیشنهاد برای افزایش 750 میلیارد یورو ($826 میلیارد دلار) در بازارهای عمومی و توزیع این پول در قالب کمک های مالی و وام به 27 عضو اتحادیه اروپا. با این حال برخی از کشورها تمایلی به تایید این ایده آن را به عنوان علامت خواهد بود اولین بار اتحادیه اروپا را شنود گذاشته و بازارهای مالی هم در چنین مقیاس بزرگ است. این پیشنهاد نیاز به توافق اعضای اتحادیه اروپا قبل از آن می تواند اجرا شود.

در این میان وجود دارد از دیگر اقدامات کوتاه مدت در دسترس در سراسر اروپا است. بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه دولتی به عنوان بخشی از آن 750 میلیارد یورو برنامه دارد و 540 میلیارد یورو در دسترس در نرخ بیکاری طرح کسب و کار سرمایه گذاری و وام به دولت است. —سیلویا عمرو

گردشگری جهانی انتظار می رود به رکود بیشتر از 1950s

یک نمای کلی از تقریبا خالی از پانتئون مربع در ایتالیا را مستند به علت Covid-19 بیماری همه گیر.

Andrea Staccioli | گتی ایماژ

7:04 a. m. و — گردشگری بین المللی است که انتظار می رود به سقوط تا آنجا که 70% این سال سازمان ملل متحد, سازمان جهانی گردشگری, دبیر کل زوراب Pololikashvili گفت: روزنامه Handelsblatt. او افزود که این خواهد بود که بزرگترین افت از سوابق متریک آغاز شد و در 1950s.

کاهش در کسب و کار می تواند قرار داده و 110 میلیون شغل در سراسر جهان در معرض خطر است. او افزود که وجود دارد می تواند رونق در سفر به مناطق روستایی و در حالی که گردشگری به طور معمول مطلوب و پر بسته بندی شده, مقصد, قطره.

حدود 70 درصد افت مبتنی بر این فرض است که کشور آغاز خواهد شد برای باز کردن مرزهای خود را در ماه اوت است. در حالی که اکثر کشورهای اروپایی به نظر می رسد در مسیر بازگشایی به مسافرت های بین المللی در ابتدای تابستان کشورها در مناطق دیگر از جمله آمریکا هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با شیوع بیماری کنترل نشده و مرزهای بسته باقی می ماند. —خواهد Feuertinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن