Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هند پیشی چین به عنوان موارد سنبله; یونان بازگشایی سواحل

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 307,903
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (بیش از 1.4 میلیون دلار) و روسیه (272,043) انگلستان (238,004) اسپانیا (230,183) ایتالیا (223,885).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان 5:40 بعد از ظهر پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

6:20 pm: اسپانیا گزارش 102 کروناویروس جدید, مرگ و میر, مارک کمترین 24 ساعت افزایش از اواسط ماه مارس

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش شده اضافی 102 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus در شنبه آوردن مجموع تلفات به 27,563.

آن مشخص شده این کشور کمترین روزانه افزایش مرگ و میر به علت Covid-19 پس از اواسط ماه مارس.

اسپانیا و وزارت بهداشت نیز گفت: در آن ثبت شده بود در مجموع 230,698 عفونت کروناویروس در روز شنبه از 230,183 در روز جمعه. — سام مردیت

یک زن با پوشیدن بهداشتی ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه خروج قطار در اولین روز از کار های غیر ضروری بخش های. بارسلونا چهره آن 31 روز خانه حبس با توجه به سرایت از Covid-19.

Paco فریر | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

5:40 pm: اندونزی گزارش بیش از 500 مورد جدید, 13 بیشتر مرگ و میر

اندونزی را به وزارت بهداشت گزارش 529 موارد جدیدی از کروناویروس در شنبه, آوردن تعداد کل تایید Covid-19 عفونت به 17,025.

جنوب شرقی آسیا کشور نیز گزارش شده اضافی 13 مرگ و میر به دلیل coronavirus در نظر گرفتن مرگ و میر در سراسر کشور به 1,089. — سام مردیت

5:00 pm: روسیه گزارش 9,200 عفونت های جدید

روسیه گزارش 9,200 جدید مورد تأیید آوردن مجموع آن به 272,043 با توجه به انتخاب.

وجود دارد 119 مرگ با تعداد کل مرگ و میر در حال حاضر در 2,537 این گزارش گفت:. روسیه دوم بدترین آمار کشور پس از ایالات متحده آمریکا با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

4:40 pm: بیش از 500 سواحل یونان بازگشایی

یونانی ساکنان flocked به سواحل در روز شنبه به بیش از 500 از آنها بازگشایی با یونان کاهش محدودیت در اوایل این ماه با توجه به انتخاب.

ساحل را برانگیخت شد نیاز به نگه داشتن فاصله, قوانین, با بیش از 40 افراد مجاز در هر 1000 متر مربع است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

3:30 pm: سنگاپور را تایید 465 موارد جدید

سنگاپور گزارش داد یکی دیگر از 465 مورد Covid-19 مصرف آن شمارش به 27,356 وزارت بهداشت گفت.

بسیاری از موارد جدید کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه گفت: وزارت. کسانی که کارگران بیشتر از دیگر کشورهای آسیایی را به خود اختصاص اکثریت قریب به اتفاق موارد در آسیای جنوب شرقی شهرستان دولت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

2:15 pm: آلمان گزارش 620 موارد جدید

آلمان در مجموع موارد شروع به پریدن کرد به 620 به 173,772 با توجه به آخرین داده ها توسط رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

در این کشور شمار کشته شدگان افزایش 57 به 7,881 داده ها نشان داد. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

خودرو خط مونتاژ کارگر می پوشد یک محافظ ماسک صورت به عنوان فولکس واگن AG (VW) راه اندازی مجدد تولید در دفتر مرکزی کارخانه در ولفسبورگ آلمان روز دوشنبه, آوریل 27 سال 2020 است. فولکس واگن شروع مجدد خروجی در آن ولفسبورگ ماشین گیاه جهان بزرگترین و با رهبران کارگری و هشدار داد که عواقب سیاسی از coronavirus همه گیر می تواند بیشتر و مضر تر از تولید اختلالات.

بلومبرگ

1:15 pm: ایتالیا برطرف محدودیت های مسافرتی

دولت ایتالیا است که کاهش سفر از محدودیت های اعمال شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه می دهد مردم را به حرکت آزادانه در داخل منطقه ای که در آن زندگی می کنند و از دوشنبه و بین مناطق شروع ژوئن 3.

فرمان دولت اعلام کرد در اوایل روز شنبه نیز اجازه مسافرت های بین المللی و از ایتالیا از ژوئن 3.

ایتالیا تحمیل سراسر کشور مستند قوانین در اوایل ماه مارس و پس از آن تبدیل به اولین کشور خارج از آسیا با عمده شیوع کروناویروس. اما دولت به رهبری برتر جوزپه کونته به تدریج بازگشایی این کشور به عنوان نرخ عفونت و مرگ و میر کاهش یافته است.

اجتماعی فاصله قوانین در حال اجرا در این بخش از اقتصاد که دوباره باز شده اند از جمله کارخانه ها و برخی از کسب و کار. مدارس بسته باقی می ماند و جمعیت مجاز نیست هر چند مردم خواهد بود و مجاز به شرکت در جرم در کلیساها با برخی از محدودیت ها شروع هفته آینده. — آسوشیتد پرس

12:45 pm: هند پیشی چین به عنوان موارد افزایش

تعداد موارد در هند رسید و به پیشی بگیرد که از چین و صعود به کل از 85,940 عفونت با توجه به آن به وزارت بهداشت. در 24 ساعت گذشته هند را تایید کرد 3,970 موارد جدید و 103 مرگ و میر با توجه به AP.

هند در حال حاضر 11 بدترین آمار کشور در سطح جهانی با چین سقوط بود 13th بیشتر تحت تاثیر قرار (دیدن 10:30 a. m. به روز رسانی) با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

نخست وزیر هند نارندرا مودی روز دوشنبه گفت که این کشور را نگاه به سهولت تقریبا هفت هفته مستند با وجود گزارش خود بزرگترین واحد-روز پرش در موارد این هفته با توجه به انتخاب. آن مستند به حال بارها و بارها تمدید شده است با آخرین تا زمانی که ممکن است 17. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

کارگران مهاجر و خانواده های منتظر برای حمل و نقل برای رفتن به مکان های مادری خود پس از دولت کاسته سراسر کشور مستند تحمیلی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در Ghaziabad در 16 ماه مه سال 2020 است.

پراکاش سینگ | AFP

11:20 am: کره جنوبی گزارش 19 موارد جدید

کره جنوبی گزارش داد 19 نفر به عنوان عفونت همچنان به صعود پس از یک رشد شیوع مربوط به تعدادی از باشگاه شب. که پس از هفته های تک رقمی یا صفر عفونت.

آورده است که آن شمارش به 11,037 موارد با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آن را تا به حال دو مورد جدید مرگ و میر.

با وجود این باشگاه جدید شب های خوشه ای در پایتخت آن شهر سئول کره جنوبی گفت: این هفته که آن را به حال هیچ برنامه ای برای بازگرداندن اجتماعی, فاصله, قوانین, آن کاسته هفته گذشته با توجه به انتخاب. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:30 am: چین گزارش 8 مورد جدید

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش هشت مورد جدید شش از آن وارد شد عفونت و یا نسبت داده شده به مسافران از خارج از کشور. به ارمغان می آورد که مجموع آن به 82,941 موارد تایید شده.

وجود نداشت جدید مرگ با مرگ و میر ماندن در 4,633 با توجه به NHC. وجود 13 جدید بدون علامت موارد که در آن بیماران را نمایش علائم این بیماری است. در همه 561 موارد بدون علامت بودند تحت آزمایشات پزشکی. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:05 am: آمریکا تصویب 3 تریلیون coronavirus بسته امداد

آمریکا روز جمعه گذشت 3 تریلیون coronavirus بسته امداد که جمهوری خواهان مجلس سنا متعهد به جلوگیری از.

خانه گذشت نجات قوانین در 208-199 رای با 14 حزب دموکرات رای مخالف این لایحه و یک جمهوری خواه حمایت از آن است.

در اینجا چیزی است که این لایحه شامل. — یعقوب Pramuk

9:40 صبح: برزیل و مکزیک گزارش روزانه ضبط اوج

برای دومین روز در حال اجرا در این هفته هر دو برزیل و مکزیک گزارش داد ثبت روزانه اوج.

برزیل تایید 15,305 موارد جدید آوردن مجموع آن به 218,223 با توجه به رویترز با استناد به آن در وزارت بهداشت. آن را تا به حال 824 مرگ و میر برای رسیدن به 14,817 مرگ و میر در کل.

آشفتگی در این کشور آمریکای لاتین صعود بیشتر آن را به عنوان از دست دوم خود را, وزیر بهداشت در یک ماه به عنوان بحران بدتر با توجه به انتخاب.

مکزیک تا به حال 2,437 جدید موارد بر اساس گزارش رویترز. آورده است که آن شمارش به 45,032 تایید عفونت.

کشور گزارش 290 مرگ و میر بیشتر به کل از 4,767 مرگ و میر در این گزارش گفت:. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

مردم پوشیدن یک ماسک محافظ به دلیل همه گیر جدید کروناویروس (Covid-19) صبح امروز پنج شنبه در Avenida Paulista در منطقه مرکزی شهر سائو پائولو.

فابیو Vieira | FotoRua | NurPhoto via Getty Images

9:20 am: ایالات متحده گزارش خرده فروشی سیگنال های سریع تر بازسازی کسب و کار خرده فروشی

این 16.4% شیرجه رفتن در مارس خرده فروشی سیگنال های صنعت خرده فروشی را سریع تر بازسازی با شکست بیشتر و بسته شدن فروشگاه. خرید آنلاین تنها بخشی از بخش خرده فروشی نشان داد که بهبود در طول ماه, زمانی که بیشترین متحده تعطیل شد.

اقتصاددانان گفت: فروشگاه های بزرگ بودند بزرگترین بازنده اما فروشگاه جعبه بزرگ مانند Costco و خارج نمی شد پایین تقریبا به همان اندازه و خود برگزار شد. فروش آنلاین گل رز 8 درصد. — پتی Domm

9:05 am: Global موارد عبور از 4.5 میلیون

جهانی موارد پیشی 4.5 میلیون با تعدادی از موارد در امریکا صعودی.

برزیل و مکزیک هر دو گزارش ثبت افزایش تعداد موارد جدید در این هفته به عنوان عفونت در دیگر نقاط جهان مانند اروپا رو به کاهش است.

موارد تایید شده در برزیل پیشی گرفتن از آلمان و فرانسه این هفته است. این کشور آمریکای جنوبی در حال حاضر دارای ششم بیشترین تعداد عفونت با 218,223 موارد گزارش شده با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “واکسن یا هیچ واکسن ما در حال بازگشت;’ شهرستانها کلاه تحویل مواد غذایی هزینه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im