چگونه به ساده چوب قاب عکس

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.قاب عکس م

توسط ELEMENTORSITE در 18 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

قاب عکس می تواند بسیار گران قیمت -- و اگر شما نیاز به یک مقدار زیادی از آنها را برای یک گالری دیواری که پول می افزاید. برای گزینه ای که به آسانی در بودجه و در سطح مبتدی تبادل نظر, نظر خود را ساخت فریم از تخته های کاج. این یک DIY ساده است که نیازی به ابزار های بسیاری در خارج از تاج را دیدم و یک پیچ گوشتی. شما نمی نیاز به یک قدرت دیدم برای این پروژه یک دست دیدم فقط خوب کار خواهد کرد—اما اگر شما در ساخت یک دسته بزرگ شما خودتان صرفه جویی در مقدار زیادی از تلاش (و تاول) با اجاره یک تاج را دیدم. در غیر این صورت یک قاب به راحتی می توان با یک میتر جعبه و دست دیدم. در ادامه به یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار ساده قاب چوب که به اندازه کافی همه کاره را با توجه به هر سبک دکور.

لوازم مورد نیاز خود را DIY چوب قاب تصویر

چگونه به ساده چوب قاب تصویر

1. را کاهش خود را به قطعات چوب

به 11" x 14" قاب شما نیاز به دو 14 اینچ مدیره طول و دو 11 اینچی مدیره طول هر برش در 45 درجه زاویه در به پایان می رسد. مطمئن شوید که به اندازه گیری کاهش خود را از دورترین نقطه (خارج لبه خود را زاویه دار هیئت مدیره). استفاده از یک تاج اره یا تاج جعبه و دیدم دست به ایجاد زاویه دار کاهش است.

2. چسب چوب قطعه دو با هم در یک زمان

درخواست یک مهره از چسب برای هر یک از گوشه ای کاهش است. سپس موقعیت دو قطعه چوب با زاویه کاهش نشست هر یک از دیگر به شکل یک زاویه راست. پهلو سوانسون مربع سرعت به گوشه ای برای اطمینان از کامل 90 درجه زاویه. با استفاده از یک مته یا پیچ گوشتی پیچ در گوشه برمیداریم.

3. تکرار برای سمت دیگر و سپس ببندید با هم

تکرار برای سمت دیگر. ضمیمه گوشه پرانتز باقی مانده گوشه و پاک و دور از هر گونه افراط چسب.

4. پر کردن شکاف ها با پرکننده چوب

پس از شما تلنگر قاب بیش از شما ممکن است ببینید فاصله اندکی که در آن دو زاویه دار کاهش را ملاقات کند. پر کردن تمام شکاف ها با چوب پر پاک و دور از هر گونه بیش از حد. پس از پرکننده چوب خشک به آرامی شن و ماسه تا صاف.

5. رنگ و اضافه کردن یک قلاب برای آویزان

رنگ قاب و اضافه کردن یک دندانه اره مانند تصویر مفت به سمت عقب به چسبیدن به. اضافه کردن هنر خود را به قاب توسط تامین امنیت آن را به سمت پشت قاب با استفاده از اسید-رایگان نوار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب