Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: Cuomo خواستار احتیاط در بازگشایی; شهر کوچک کسب و کار در صورت نامشخص ری استارت

به عنوان بسیاری از ایالات آمریکا همچنان به آسانسور coronavirus مستند محدودیت های برخی از آنها توقف خود را reop

توسط ELEMENTORSITE در 24 خرداد 1399

به عنوان بسیاری از ایالات آمریکا همچنان به آسانسور coronavirus مستند محدودیت های برخی از آنها توقف خود را reopenings در چهره نگران کننده داده ها در سراسر موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان. متحده مانند تگزاس و آریزونا و آرکانزاس را دیده اند افزایش عفونت های تماس به سوال تهاجمی بازگشایی استراتژی.

مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در روز جمعه گفت اضافی مستندات ممکن است لازم باشد اگر افزایش عفونت داده ها را بهبود نمی بخشد و برخی از محققان هشدار resurgences در برخی از ایالات آمریکا نیست و حتی "موج دوم" است که بسیاری از ترس — آن را هنوز هم فقط برای اولین بار.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 7.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 427,400
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 2.05 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 114,875

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

AstraZeneca مدیر عامل شرکت می گوید در مذاکرات با ژاپن و روسیه و برزیل و چین در تامین واکسن

12:41 p. m. و — مدیر عامل شرکت AstraZeneca پاسکال Soriot به خبرنگاران گفت: شرکت داروسازی است که در ایران با ژاپن و روسیه و برزیل و چین احتمالی منابع شرکت Covid-19 واکسن رویترز گزارش داد.

پیش از آن در روز, ایتالیا, وزیر بهداشت اعلام کرد یک معامله بین AstraZeneca و آن کشور و همچنین آلمان و فرانسه و هلند. شرکت کانديد واکسن به زودی حرکت به فاز 3 محاکمات در حال حاضر با داشتن ملاقات معیار برای اثر بخشی و ایمنی با توجه به گزارش رویترز.

برزیل و روسیه در میان سخت ترین آمار سازمان ملل در میان coronavirus همه گیر انتهایی در ایالات متحده آمریکا در مجموع عفونت بر اساس داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. —سارا سالیناس

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Cuomo: 'نشانه ها در سراسر کشور در حال ترسناک'

فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند داخل بورس نیویورک پس از زودتر زنگ زنگ باز به عنوان ساختمان باز می شود برای اولین بار از ماه مارس در حالی که شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در نیویورک 26 مه سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

12: 03 p. m. و — نیویورک رسیده است که کمترین تعداد از coronavirus بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر پس از آغاز شیوع این بیماری در ماه مارس رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

کومو هشدار داد که نیویورک است که یک ناهنجاری در کشور به این دلیل که دولت اعداد در ادامه به رها کردن در طول تدریجی بازگشایی است که این مورد در کشورهای دیگر که محدودیت برداشته و شاهد افزایش ویروس موارد است. چهارده متحده باید شاهد افزایش در موارد بیش از 25 درصد در هفته گذشته.

"نگاه در سراسر کشور و نگاه چه خبر" کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "نشانه هایی در سراسر کشور در حال ترسناک ... هیولایی است که پرورش آن سر زشت. مراقب باشید."

نیویورک در حال حاضر دارای بالاترین نرخ انتقال در کشور است. سی و دو نفر کشته شدند روز جمعه از ویروس فرماندار گفت. —اما Newburger

انقضای $600 مزایای بیکاری ضروری است برای برخی از کارگران

ما نمی دانیم که چگونه تظاهرات هستند که surveilled. در اینجا به همین دلیل است که یک مشکل

10:15 p. m. و — به عنوان فعالان آوردن تلفن های خود را به خیابان ها به سند اعتراضات گسترده برای عدالت نژادی برخی از آنها شروع به ترس که چگونه آنها بیش از حد در حال ثبت شده است.

ده ها تن از قانونگذاران خواست تا سازمان دولتی سر به نشان می دهد که چگونه آنها با استفاده از فن آوری برای ردیابی و نظارت تظاهرات که به دنبال مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت طول بازداشت. و گسترده پلیس اصلاحات پیشنهاد مکان محدودیت در بدن دوربین استفاده و نگهداری داده ها.

حریم خصوصی محققان می گویند فقدان قوانین و مقررات نیاز به شفافیت در اطراف اجرای قانون را با استفاده از نظارت و تشخیص چهره تکنولوژی باعث می شود آن را دشوار برای شهروندان به دانستن آنچه که آنها در مقابل. در ترکیب با دیجیتال تماس با ردیابی تلاش تحت فشار قرار دادند توسط مقامات بهداشت عمومی برای مبارزه با Covid-19 گیر طرفداران حفظ حریم خصوصی از ترس یک شیب لغزنده به نظارت بیشتر است که می تواند سرکوب کرد.

ضمنا شرکت های فن آوری است که تامین داده های مکان و تشخیص صورت گرفته اند آن را بر خود به توقف عرضه فن آوری خود را به مقامات اجرای قانون. IBM آمازون و مایکروسافت همه اقدامات برای قطع اجرای قانون استفاده از صورت خود را شناخت ابزار با استناد به عدم قوی قوانین زمین. و چهار ضلعی تصمیم گرفته است به تجزیه و تحلیل در اعتراض به داده های در دسترس را به مشتریان خود. —لورن Feiner

ایتالیا و آلمان و فرانسه و هلند امضای قرارداد با AstraZeneca برای Covid-19 واکسن

9:21 p. m. و — ایتالیا و آلمان و فرانسه و هلند امضا کرده اند قرارداد با AstraZeneca به ارائه شهروندان اروپایی با کروناویروس واکسن ایتالیا, وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت: با توجه به گزارش رویترز. قرارداد عرضه خواهد شد 400 میلیون دوز از این واکسن استفاده کنند.

AstraZeneca این واکسن در حال حاضر در حال توسعه با دانشگاه آکسفورد و آن آزمایش فاز انتظار به پایان خواهد رسید در پاییز. Speranza گفت: دسته اول از دوز در دسترس خواهد بود در پایان سال گزارش رویترز.

دولت های اتحادیه اروپا با صدور یک قطعنامه در روز جمعه دستور کمیسیون اروپا برای مذاکره پیشرفته خرید امیدوار کننده Covid-19 واکسن. اما معلوم نیست اگر وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی پول در دسترس برای این خرید. —سارا Whitten

San Francisco, پزشکان, پشت, از, داوطلب, در, نیویورک, موضوع یک هشدار

9:15 p. m. و — سان فرانسیسکو پزشکان که زندگی خود را به خطر انداخته و داوطلب برای کمک به کروناویروس بیماران در نیویورک در حال حاضر به خانه بازگشت و آنها اصرار مردم به دنبال امنیت عمومی دستورالعمل های CNBC کریستینا فار گزارش.

"بسیاری از مردم احساس انجام می شود با این بیماری همه گیر" دکتر گفت: Ethan وایس, یک متخصص قلب و عروق مستقر در سان فرانسیسکو است. "آنها درک نمی کنند این است که چگونه آن را در حال رفتن به در حالی که برای."

به عنوان متحده شروع به دوباره باز مردم خارش به ادامه زندگی پس از ماه از مستندات. این ویروس هنوز در حال گسترش در سراسر کشور و کارشناسان بهداشت عمومی در مورد گزارش افزایش موارد تشخیص داده شده و بستری شدن در بیمارستان در برخی از کشورها. —اما Newburger

راهنمای خود را به کروناویروس تست

Shalonda ویلیامز-Hampton, 32, تا خون های گرفته شده توسط Northwell درمانی کارگران برای تست آنتی بادی است که تشخیص اینکه آیا یک فرد توسعه ایمنی به بیماری کروناویروس (COVID-19) در اولین کلیسای باپتیست از Westbury در Westbury, New York, مارس 13 سال 2020 است.

شانون استاپلتون | ایسنا

چگونه یک نیوجرسی خیابان اصلی در حال آماده سازی برای بازگشایی

روستای دم در سامرویل, New Jersey, بسته شده در مارس 16. پس از آن بوده است بازمانده در takeout و تحویل سفارشات که حدود 10 درصد از معمول کسب و کار.

خواهد Feuer

9:04 a. m. و — با نیوجرسی تنظیم برای تغییر به آن مرحله بعدی بازگشایی در دوشنبه صاحبان کسب و کار در سامرویل در حال آماده شدن برای نجات آنچه باقی می ماند معمولا شلوغ فصل تابستان است.

کسب و کار در سامرویل محبوب اصلی سنت مانند روستای دم و ذوق رستوران را تحمل کرده اند بیش از 12 هفته از بسته شدن در حال حاضر, اما در روز دوشنبه آنها قادر خواهید بود به حدی باز برای خدمات. شهر مقامات و صاحبان کسب و کار هستند دادخواست دولت نزدیک به خیابان اصلی یک بزرگراه دولت به ترافیک به طوری که خرده فروشان و رستوران ها را می توانید کسب و کار خود را به طور کامل در خارج از منزل که در آن ویروس به نظر می رسد به گسترش کمتر به راحتی.

برای سامرویل این بیماری همه گیر آمار درست در وسط چیزی از شکوفایی این شهر بود که جذب کسب و کارهای جدید و جوانتر ساکنان در سال های اخیر است. بسته به شدت همه گیر اقتصادی تاثیر و سرعت واکنش تهدید می تواند وجودی برای بسیاری بر اصلی خیابان

"ما می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم که هر یک از ما و یا هر منطقه بدون توجه به جایی که شما در کشور در حال رفتن به بیرون آمدن از این وضعیت به طور کامل صدمه ندیده" ناتالی Pinero, مدیر اجرایی مرکز شهر سامرویل داد گفت. "من فکر می کنم که وجود دارد یک نگرانی واقعی برای کسب و کار ما." —خواهد Feuer

شهر کوچک کسب و کار در صورت نامشخص ری استارت

8:31 p. m. و — به عنوان اقتصادهای محلی بازگشایی و مستند محدودیت های بالابر شهر کوچک کسب و کار در صورت عدم اطمینان در اطراف یک راه اندازی مجدد برای عملیات.

همه گیر صادر سویفت, پاک, توقف کسب و کار برای بسیاری از. اما بازگشت نیست به عنوان پاک گذاشته برای صاحبان کسب و کار مانند اهل Loub اجرا می شود که یک steakhouse در کالج شهر منهتن کانزاس. Loub برآورد coronavirus خاموش شدن ناگهانی منجر به 4,000 لغو رزرو تقریبا بلافاصله و او در حال حاضر شگفتی چه پاییز فصل فوتبال را نگاه خواهم با یک تغییر کالج ترم.

"وجود دارد بسیار ناشناخته است. که واقعا سخت ترین بخشی از آن" Loub گفت CNBC جسی پوند. "من مطمئن هستم که اگر شما صحبت کردن با هر کسی دیگری آنها را به شما بگویم همین است. آن ناشناخته چیزهایی که ترسناکترین." —سارا سالیناس

هند گزارش ثبت روزانه موارد جدید

پزشکی کارگر در هوای بارانی یا روپوش دیده در خارج از بخش اورژانس در AIIMS در ژوئن 11, 2020 در دهلی نو, هندوستان.

Sanjeev Verma | Hindustan Times | گتی ایماژ

8:07 a. m. ET — هند گزارش 11,458 موارد جدیدی از کروناویروس در شنبه بالاترین تنها روز افزایش برای کشور به همراه گزارش های مطبوعاتی. پرش هل ملت کل عفونت های گذشته 300,000 به 308,993.

وزارت بهداشت ثبت 386 coronavirus-مرگ و میر ناشی از آوردن مجموع به 8,884 با توجه به AP.

ملت از 1.3 میلیارد نفر برقرار دقیق مستند در اواخر ماه مارس اما هفته گذشته آغاز شد با بازگشایی بازارها و خانه ها و رستوران AP گزارش. پس از بازگشایی این کشور ثبت کرده است نزدیک به 100,000 موارد جدید Covid-19.

هند در حال حاضر دارای جایگاه چهارم عفونت مجموع در جهان پس از آمریکا و برزیل و روسیه و با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. —سارا سالیناس

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده اینجا هستید:: بازار مواد غذایی بسته در پکن پس از 45 موارد بستری شدن در بیمارستان افزایش در برخی از ایالات آمریکاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن