Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین مورد جدید افزایش بالای 100 سنگاپور گزارش 233 موارد جدید

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.جهانی در مورد: حداقل 1,846,680. جهانی مرگ

توسط ELEMENTORSITE در 25 فروردین 1399

این یک وبلاگ زندگی می کنند. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

  • جهانی در مورد: حداقل 1,846,680.
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 114,090.
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (555,313) اسپانیا (166,831) ایتالیا (156,363) فرانسه (133,670) آلمان (127,854).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:05 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

12:45 pm: هند قصد دارد برای از سرگیری برخی از تولید حتی آن را به عنوان برنامه مستند فرمت, رویترز, گزارش

هند در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد برخی از فعالیت های تولیدی پس از 15 آوریل هنگامی که آن 21-day مستند به پایان می رسد—حتی اگر دولت به طور گسترده ای انتظار می رود به گسترش جنبش محدودیت تا پایان ماه گزارش رویترز با استناد به دو دولت منابع که خواسته نمی شود به عنوان طرح هنوز مورد بحث است.

یکی از این منابع به رویترز گفت که نخست وزیر نارندرا آموزش تا به حال برخی از وزارتخانه ها به آمده تا با طرح های برای راه اندازی مجدد برخی از صنایع مهم برای کمک به معیشت فقرا. — Huileng قهوهای مایل به زرد

12:25 pm: آلمان گزارش 2,537 موارد جدید و 126 مرگ و میر

آلمان رابرت کخ موسسه روز دوشنبه گزارش داد 2,537 موارد جدید عفونت کروناویروس آوردن این کشور در مجموع به 123,016. افزایش در تعداد موارد کمتر از یک 2,821 افزایش در روز یکشنبه.

مرگ و میر افزایش 126 برای رسیدن به یک کل از 2,799. — Huileng قهوهای مایل به زرد

12:20 pm: کشور در معرض خطر داشتن دوم امواج از شیوع اگر آنها باز خیلی زود استاد می گوید:

با بسیاری از کشورها را تحت تاثیر قرار تحت مستند و یا اقامت-صفحه اصلی اقدامات مقامات در حال بحث بیش از زمانی که همه چیز می تواند به حالت عادی بازگشت.

اما یک استاد دانشگاه هنگ کنگ هشدار داد که اگر کشورهای باز کردن خیلی زود آنها را در معرض خطر تجربه دوم موج بزرگ از عفونت.

"من فکر می کنم داشتن جدول زمانی در حال رفتن به بسیار چالش برانگیز است. هیچ کشور در حال رفتن به می خواهید برای باز کردن خیلی زود و پس از آن بود که برای اولین بار عمده کشور به موج دوم" بن Cowling گفت CNBC.

دلیل این است که حتی اگر آنها خود را در غلبه بر موج اول آنها را مستعد ابتلا به عفونت های وارداتی از کشورهای دیگر که هنوز هم به دور از عفونت و یا حتی رفتن را از طریق موج دوم که می تواند شروع در حال حاضر در چین, Cowling گفت.

"این واقعا رفتن به بسیار دشوار است من فکر می کنم تست بسیار مهم است اما هنوز هم نیاز به برخی از اجتماعی فاصله در محل. پس از آن ممکن است باز کردن کامل حتی در ماه ژوئن یا جولای," او گفت:. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

11:48 am: مراحل مورد نیاز برای اطمینان از تماس با ردیابی تکنولوژی نیست 'جرم تجاوز به حریم خصوصی' longterm

اپل و گوگل ابتکار مشترک برای ساخت یک پلت فرم تماس با ردیابی به نظر می رسد امیدوار کننده اما مراحل باید انجام شود برای جلوگیری از آن را از حمله به حریم خصوصی کاربران برای مدت طولانی. که با توجه به ژوزفین ولف, دستیار استاد, امنیت, سیاست در دانشگاه تافتز.

برای مبارزه با کروناویروس شیوع بسیاری از کشورها در حال حاضر با تکیه بر فن آوری برای شناسایی افرادی که ممکن است به طور بالقوه در معرض تماس با فرد آلوده بدون دانستن یک فرایند شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی. این فرایند شامل مجموعه ای از اطلاعات است که تلقی بسیار شخصی بود و موقعیت هر محل یک فرد ممکن است در هفته های اخیر.

ولف توضیح داد که هدف از جمع آوری چنین اطلاعاتی نیاز به روشن به طوری که مردم می توانند از مزایای هزینه های سنگین تر بودن. در این لحظه داده است که مشترک برای مهم بهداشت عمومی به دلیل, او گفت:. اما نگرانی باقی می ماند که چنین فن آوری های به طور بالقوه می تواند مورد استفاده در مناطق دیگر مانند اجرای قانون است.

"این رفتن به واقعا سوال مهم در مرتب کردن بر اساس از ما چگونه محدود کردن استفاده از این اطلاعات پس از آن را تبدیل کند به یک جرم تجاوز به حریم خصوصی دراز مدت" او گفت: – Saheli روی Choudhury

10:45 am: کره جنوبی در گزارش جدید 25 موارد 3 و میر

کره جنوبی گزارش 25 مورد جدید و سه مرگ و میر بیشتر از صبح روز دوشنبه. به ارمغان می آورد که مجموع آن به 10,537 مورد تأیید و 217 مرگ و میر با توجه به داده ها از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در هفته گذشته در این کشور گفت: 91 نفر آن فکر شده بود پاک از coronavirus تا به حال آزمایش مثبت دوباره. مقامات گفت: معلوم بود چرا که تا به حال رخ داده است و تحقیقات در جریان است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

10:00 am: ایتالیا شروع به دست و پنجه نرم کردن با چگونه به سهولت ویروس محدودیت

با آب و هوای گرمتر اشاره ایتالیایی ها در حال زور زدن در برابر سخت مستند به توقف coronavirus که فقط در حال حاضر به نشان دادن نشانه هایی از ebbing در پایان پنج هفته از جرم انزوا.

ایتالیا اولین دموکراسی غربی به آمار توسط ویروس و آن را دچار بیشترین مرگ و میر از هر ملت: نزدیک 19,000. در حال حاضر آن است که به احتمال زیاد به مجموعه ای از یک مثال از اینکه چگونه به رفع محدودیت های گسترده است که باید اعمال سخت ترین زمان صلح و محدودیت در آزادی های شخصی و تعطیل کردن همه غیر ضروری میباشد.

یک نمای کلی از تقریبا یک خیابان خلوت در طول coronavirus بحران در مارس 20, 2020 در پالرمو ایتالیا.

Tullio Puglia

رسمی خط صبر است با اقدامات است که نشان داده اند موفقیت در کاهش ویروس گسترش تا زمانی که وجود دارد کاهش در تعداد موارد جدید. هنوز مقامات را آغاز کرده اند دست و پنجه نرم کردن با این پرسش که چگونه برای مدیریت اجتماعی فاصله با جرم حمل و نقل دوباره باز عادی تجارت و relaunch تولید بدون خطر یکی دیگر از اوج.

به اصطلاح فاز دوم است که به عنوان یک احتیاط بازگشایی به عنوان جامعه همچنان به زندگی در کنار این ویروس تا زمانی که واکسن را می توان توسعه یافته شاید در 12 تا 18 ماه. — AP

8:45 am: سرزمین اصلی چین گزارش 108 موارد جدید

تعداد موارد جدید در سرزمین اصلی چین علامت تا دوباره گذشته 100-علامت — و به بالاترین سطح در بیش از پنج هفته است. ملی کمیسیون بهداشت گفت: این کشور تا به حال 108 جدید تایید موارد به عنوان از آوریل 12, با 98 منسوب به مسافران از خارج از کشور.

آن گفت: وجود بیش از دو مرگ و میر در کشور است. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 82,160 مورد تأیید و 3,341 مرگ و میر.

به طور جداگانه چین گزارش داد 61 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 1,064 این NHC گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:30 am: سنگاپور گزارش 233 موارد جدید

سنگاپور گزارش داد 233 موارد جدید به عنوان از ظهر در مارس 12, با توجه به وزارت بهداشت. آن گفت: 167 از این موارد هیچ لینک کلیک کنید برای خوشه شناخته شده و یا موارد.

به آسیای جنوب شرقی شهرستان دولت بوده است ستایش برای مدیریت coronavirus شیوع و همچنین در مقایسه با کشورهای دیگر و تا به حال نگه داشته و روزانه تعداد به طور کلی کم و زیر 100 مورد-علامت گذاری کردن تا حدود ماه مارس است. اما در هفته های اخیر سنگاپور دیده می شود موارد سنبله با رکورد روزانه بالا از 287 موارد گزارش شده در هفته گذشته.

بسیاری از موارد اخیر نسبت داده شده به شیوع بیماری در چند خوابگاه مسکن کارگران خارجی. کشور آغاز شده تعطيل کردن مدارس و ادارات و مغازه ها در هفته گذشته. کسانی که تعطیلی گذشته تا هفته اول ماه مارس. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:25 am: کیا موتورز می خواهد به تعلیق سه کارخانه به عنوان شیوع بازدید صادرات

کیا موتورز گفت: آن اتحادیه کارگری که آن را می خواهد به تعلیق عملیات در سه تا از آن کارخانه ها در کره جنوبی به عنوان شیوع بازدید صادرات به اروپا و ایالات متحده در گزارش رویترز به نقل از یک مقام اتحادیه.

عملیات خواهد بود معلق از مارس 23 مارس 29 آن گفت. سهام کیا موتورز کاهش یافت 3.39% در صبح است. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:15 am: مکزیک گزارش 442 موارد جدید

مکزیک گزارش 442 موارد جدید و 23 مرگ و میر بیشتر آن وزارت بهداشت گفت: با توجه به گزارش رویترز. به ارمغان می آورد که مجموع آن به 4,661 موارد و 296 مرگ و میر. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

5:22 pm: Robert Shiller هشدار بیماری همه گیر از ترس می تواند نکته اقتصاد به افسردگی

نوبل-اقتصاددان و برنده جایزه Robert Shiller هشدار یک بیماری همه گیر از ترس می تواند نکته اقتصاد به یک بدون استحقاق افسردگی است.

Shiller متخصص در چگونه احساسات ما درایو مالی تصمیم گیری می یابد حجم خالص پچ پچ اطراف افسردگی خطرات ناشی از coronavirus می تواند به شدت صدمه دیده و اقتصاد است.

"آیا این همان داستان را به عنوان رکود بزرگ. رکود بزرگ ده سال به طول انجامید. آنها نمی باید نرخ بیکاری به زیر 12 درصد تا دهه بود که" ییل استاد دانشگاه گفت: CNBC "تجارت ملت" در روز پنج شنبه. "این یک محبوب روایت است. اما این یک بیماری همه گیر. نباید ده سال گذشته. باید آن را بیش از یک یا دو سال." —استفانی Landsman

3:29 pm: خانه سالمندان مرگ و میر در ایالات متحده افزایش می یابد گذشته 2,700

بیش از 2,700 مرگ و میر در ایالات متحده مرتبط شده اند به شیوع کروناویروس در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات هشدار دهنده افزایش فقط در دو هفته گذشته با توجه به آخرین شمارش توسط آسوشیتد پرس.

آخرین تعداد حداقل 2,755 مرگ و میر است تا از حدود 450 مرگ فقط 10 روز پیش. اما واقعی تلفات در میان 1 میلیون بیشتر ضعیف و افراد مسن که زندگی در چنین امکانات است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر کارشناسان می گویند به دلیل اینکه اکثر دولت تعداد را شامل نمی شود کسانی که مردند بدون همیشه در حال آزمایش برای Covid-19.

کارشناسان می گویند که مرگ و میر ممکن است نگه دارید نوردی به دلیل مزمن کمبود نیروی انسانی پرستاری در خانه های که ساخته شده اند بدتر coronavirus بحران کمبود تجهیزات حفاظتی و ادامه داد: عدم در دسترس تست. —آسوشیتد پرس

1:13 pm: ایتالیا مرگ روزانه شمارش پایین ترین سطح از مارس 19

مرگ و میر ناشی از Covid-19 اپیدمی در ایتالیا افزایش یافت 431 از 619 روز قبل و تعداد موارد جدید آهسته به 4,092 از قبلی 4,694. چوب خط حساب کردن از مرگ و میر بود و کمترین روزانه افزایش از مارس 19.

کل مرگ و میر پس از وقوع آمد به نور در فوریه. 21 گل رز به 19,899 مدنی سازمان حفاظت گفت: دومین در جهان پس از ایالات متحده است. تعداد رسمی مورد تأیید صعود به 156,363 سوم بالاترین جهانی شمارش پشت آن از ایالات متحده آمریکا و اسپانیا. — رویترز

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: خانه های سالمندان دیدن افزایش مرگ و میر در ایتالیا روزانه coronavirus تلفات سقوط به کمترین میزان در هفته.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب