Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین ارائه می دهد کره شمالی کمک کند; روسیه روز پیروزی جشن مقایسه برگشت

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 20 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.93 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 274,900
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (1,283,929) اسپانیا (222,857) ایتالیا (217,185) انگلستان (212,629) و روسیه (187,859).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز به عنوان از 1:17 p. m. پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

2:30 pm: روسیه روز پیروزی جشن مقایسه کردن

روسیه نشانه 75 سالگرد پیروزی اتحاد جماهیر شوروی بر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم در روز شنبه اما شیوع کروناویروس در کشور به این معنی است که جشن شده اند مقایسه پشت انبوه.

ماه گذشته ولادیمیر پوتین رئیس جمهور به تعویق افتاد برجسته از روز پیروزی و جشن عظیم رژه در میدان سرخ که ویترین نظامی روسیه در سخت افزار به تاریخ آینده (که شناخته نشده است). به تعویق افتادن یک ضربه به رئیس جمهور که محبوبیت رتبه بندی کاهش یافته و به پایین ترین سطح در طول coronavirus بیماری همه گیر. — هالی Ellyatt

Sukhoi Su-25 جت های جنگنده پرواز مرکزی مسکو در طول یک تمرین برای آینده 9 مه روز پیروزی هوایی نشان می دهد.

والری Sharifulin

1:50 pm: چین ارائه می دهد کره شمالی برای کمک به مبارزه با ویروس

چین گفته است که مایل به ارائه پشتیبانی به کره شمالی برای مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر دولت, شبکه تلویزیونی CCTV گفت: رویترز گزارش داد.

رئیس جمهور چین گزارش شده پیشنهاد کمک در نامه ای به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

یازدهم گفت که او بسیار در مورد وضعیت در کره شمالی و سلامت مردم آن و گفت که او خوشحال بود که تلاش خود را برای کنترل بیماری تنفسی به دست داشتند نتایج مثبت تلویزیون دولتی گفت. — هالی Ellyatt

12:16 pm: استرالیا بزرگترین متحده را خاموش نگه دارید در کاهش مستند اقدامات

نیو ساوت ولز و ویکتوریا بزرگترین ایالت در استرالیا برگزار می شود از بلند کردن اجسام مستند اقدامات در شنبه رویترز گزارش داد.

آن را می آید به کشورهای دیگر شروع به کاهش محدودیت در تجمعات. پایتخت کانبرا آغاز شده اجازه می دهد مردم را به بازدید از یکدیگر دوباره در شنبه خبرگزاری گفت. گردهمایی با 10 نفر گزارش شده که اجازه داده شود. فضای باز ناهار خوری و کافه ها نیز قادر به کار از روز شنبه در جنوب استرالیا در حالی که بارها و بارها در قلمرو شمالی خواهد بود و مجاز به بازگشایی از روز جمعه رویترز گزارش داد.

در ضمن نیو ساوت ولز و ویکتوریا که حدود 57 درصد از جمعیت کشور را طرح اقدامات لازم برای رفع محدودیت در هفته آینده ایسنا گفت:.

استرالیا مورد ستایش قرار داد به صورت اولیه آن کاهش تلاش در مهار شیوع بیماری. آن را گزارش کرده است 6,927 موارد و 97 مرگ و میر تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. — جوانا قهوهای مایل به زرد

11:51 am: آلمان گزارش بیش از 1,250 موارد جدید و 103 مرگ و میر

آلمان گزارش اضافی 1,251 موارد آوردن تجمعی موارد در کشور به 168,551 داده ها از موسسه کخ رابرت برای بیماری های عفونی نشان داد در روز شنبه. بزرگترین اقتصاد اروپا همچنین در گزارش دیگری 103 اضافی مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع تلفات به 7,369.

آلمان هفتم بیشترین تعداد موارد گزارش شده در جهان اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد. — جوانا قهوهای مایل به زرد

11:05 am: وزارت امور خارجه آمریکا عازم بازگشایی برنامه

وزارت امور خارجه ایالات متحده آغاز اجرای طرح بازگشایی در هفته گذشته, اسناد داخلی به دست آمده توسط CNBC نشان داد.

در این طرح آغاز شد که در مارس 1, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo دقیق سیاست در سفر telework چهره و پوشش و اجتماعی فاصله گرفته است.

تحت عنوان "دیپلماسی قوی" این است که یک نقشه راه با هدف بازگرداندن عملیات برای 13,000 دیپلمات های ایالات متحده و 11,000 کارمندان دولت. سه مرحله به مرحله استراتژی مطابق با راهنمایی از کاخ سفید و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری با توجه به اسناد بازدید CNBC. — آماندا Macias

10:47 am: مشهور شعبده باز روی شاخ می میرد از coronavirus

زیگفرید Fischbacher و روی شاخ سمت راست, جشن اولین تولد پنج نفر از آنها توله ببر در Siegfried & Roy Secret Garden & زیستگاه دلفین در سراب در آوریل 12, 2009 در لاس وگاس, نوادا.

دنیس Truscello | WireImage

"امروز جهان از دست داده است یکی از نوابغ از سحر و جادو اما من از دست داده اند بهترین دوست" Fischbacher گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. "از لحظه ای که ما به ملاقات من می دانستم که روی و من هم خواهد جهان را تغییر دهید. می تواند وجود دارد هیچ زیگفرید بدون روی و هیچ Roy بدون زیگفرید."

شاخ آزمایش مثبت برای coronavirus در اواخر ماه آوریل است. این جفت ارز را سرگرم در لاس وگاس برای چندین دهه و بهترین و شناخته شده برای کار خود را با شیر و ببر. — جوانا قهوهای مایل به زرد

9:17 am: ما نمایندگان مجلس تماس برای تایوان را شامل می شود که در

دانش آموزان با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش این Covid-19 coronavirus به عنوان آنها خود را جمع آوری ناهار در Dajia مدرسه ابتدایی در تایپه در 29 آوریل سال 2020

سام یه | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قانونگذاران ایالات متحده در حال تماس برای بیش از 50 کشور برای حمایت از تایوان گنجاندن در سازمان بهداشت جهانی به عنوان آنها اصرار سازمان ملل به جای مبارزه با این بیماری همه گیر در بالا سیاست, به گزارش رویترز،.

تایوان است که یک عضو سازمان ملل متحد با توجه به چین اعتراض. مانند تایوان است نه بخشی از آن که یک آژانس سازمان ملل متحد.

"به عنوان جهان کار می کند برای مبارزه با گسترش COVID-19 رمان کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ووهان چین آن را هرگز مهم تر بوده است به اطمینان حاصل شود همه کشورها اولویت بندی جهانی ایمنی و بهداشت بیش از سیاست" از رهبران کنگره امور خارجه کمیته گفت: در نامه ای در روز جمعه با توجه به انتخاب. — جوانا قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

9:01 pm: سرمایه گذاران در انتظار گزارش های که روشن بازگشایی اقتصادtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن