Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: AstraZeneca با نزدیک شدن جلعاد در مورد پتانسیل ادغام

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: شیوع کروناویروس در آمریکا به نظر می رسد که در "مسیر درست" با وجود

توسط ELEMENTORSITE در 18 خرداد 1399

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: شیوع کروناویروس در آمریکا به نظر می رسد که در "مسیر درست" با وجود چند "blips." نیویورک دیدم پایین ترین آن روزانه مرگ و میر در هشت هفته در روز پنج شنبه و تعداد روزانه مرگ و میر مربوط به Covid-19 بوده است آهسته کاهش مداوم از بالا و نزدیک به 800 نفر در هر روز است.

تمام 50 ایالت کاسته برخی از قرنطینه محدودیت های پیش از تعطیلات روز یادبود در 25 مه و جمعیت از مردم بدون ماسک دیده شده است در تظاهرات در هفته های اخیر. ایالات متحده موارد فقط در حال حاضر شروع به افزایش به عنوان تحقیقات نشان می دهد که می توانید آن را در هر نقطه از پنج تا 12 روز برای مردم به نمایش علائم از coronavirus.

Fauci گفت که او "بدون شک" است که آمریکایی ها که نمی پوشیدن ماسک به ویژه در جمعیت های بزرگ در حال افزایش خطر گسترش coronavirus.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 6.92 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 400,243
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.92 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 109,802

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

با وجود coronavirus بسیاری از مسافران خرید بیمه سفر

9:58 p. m. و — بیش از نیمی از آمریکایی ها برنامه ریزی سفر نمی شود خرید, سفر, بیمه, بر اساس یک نظرسنجی توسط ValuePenguin. که با وجود ویران Covid-19 مستندات در سراسر جهان ایجاد اغتشاش در بهار و تابستان academist:: دانشجویان این سال است.

بسیاری از کسانی که در برنامه ریزی و رزرو سفر را بازدید از خانواده و دوستان سفرهای از این رو ممکن است می شود کوتاه تر و ارزان تر و کمتر فشار برای محافظت از. اما حتی 23 درصد از برنامه ریزان خرید پوشش خبر خوب برای سفر بیمه است. —کنت Kiesnoski

AstraZeneca با نزدیک شدن جلعاد در مورد پتانسیل ادغام

یک Gilead Sciences, اتاق کار نشان داده شده است در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا مه 1 سال 2018 است.

استفان لام | ایسنا

9:48 p. m. و — انگلستان داروسازی AstraZeneca با نزدیک شدن جلعاد در مورد پتانسیل ادغام بهداشت معامله خواهد بود که بزرگترین در تاریخ ثبت, منابع گفته بلومبرگ.

AstraZeneca گزارش خواسته جلعاد ماه گذشته در مورد ادغام اما از ارائه جزئیات در مورد معامله با توجه به منابع ناشناس.

شرکت در بحث های رسمی و جلعاد است که ظاهرا علاقه مند به فروش و یا ادغام با دیگر بزرگ شرکت دارویی. یک AstraZeneca سخنگوی بلومبرگ گفت که این شرکت نمی دیدگاه در "شایعه یا حدس و گمان است."

AstraZeneca با ارزش است و $140 میلیارد و جلعاد که در حال کار بر روی یک داروی ضد ویروسی به نام remdesivir برای درمان coronavirus بیماران مبتلا به ارزش $96 میلیارد دلار است. —اما Newburger

New York City Mayor de Blasio آسانسور مقررات منع رفت و آمد

9:32 p. m. و — نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که این شهر دیگر تحت مقررات منع رفت و آمد پس از تظاهرات مسالمت آمیز در روز شنبه.

این شهر در ابتدا باختگان دوشنبه گذشته از 11:00 p. m. به 5:00 p. m. و از آنجا که زیر 8:00 p. m. به 5:00 صبح مقررات منع رفت و آمد در میان جریان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که رام توسط افسران پلیس در ایالت مینه سوتا در ماه گذشته.

"دیروز و شب گذشته ما شاهد بهترین شهر ما" شهردار نوشت: در یک صدای جیر جیر. "فردا ما را اولین گام بزرگ به راه اندازی مجدد."

 

د Blasio بود در ابتدا گفت: مقررات منع رفت و آمد را در محل باقی می ماند در طول تعطیلات آخر هفته.

این شهرستان وارد فاز 1 از بازگشایی در روز دوشنبه پس از شیوع کروناویروس تعطیل این شهرستان در ماه مارس است. برخی از خرده فروشی ساخت و ساز و تولید کسب و کار هستند مجاز به بازگشایی با زیر 50 درصد اشغال و اجتماعی فاصله گرفته است. کسب و کار مانند سالن های سالن های ورزشی و رستوران ها نمی خواهد بازگشایی تا فاز 2. —اما Newburger

بیشتر بیمارستان ها ورشکسته می تواند تا زمانی که آنها بیماران در درب

یک کارمند و یک بیمار در بخش مراقبت ويژه در جمهوریخواه بالینی بیمارستان به درمان بیماران مبتلا به تایید و یا مشکوک به عفونت کرونا ويروسی.

Yegor Aleyev | TASS | گتی ایماژ

9:18 p. m. و — بیمارستان در سراسر ایالات متحده به شدت در تلاش به سطح شیب دار تا دوره بعد از دیدن مراتب کمتر از بیماران بیش از حد معمول به ماه.

بسیاری از بیمارستان ها لغو و یا با تاخیر روش انتخابی در ماه های مارس و آوریل به فضا برای Covid-19 بيمار. از آنجا که بیمارستان بودند از دست دادن میلیون ها دلار در هر روز و تنها با باز ماندن. در آوریل, انجمن بیمارستان های آمریکا تخمین زده است که بیمارستان بودند خونریزی بیش از 50 میلیارد دلار در هر ماه.

این وضعیت در حال بهبود است به عنوان بيمار شروع به برنامه ریزی مجدد خود را به روش ها و به طور کلی حجم در حال افزایش کشور بازگشایی.

برخی از سیستم های سلامت می توانیم این آمار به خصوص اگر وجود ندارد عمده flareups از Covid-19 در پاییز و زمستان است که آنها را مجبور به تعلیق عملیات عادی دوباره. اما دیگران نمی خواهد آن را و کارشناسان صنعت انتظار می رود برای دیدن بیشتر ورشکستگی و تحکیم در سال به آمده است. —کریستینا فار

مالزی اجازه می دهد تا بین ایالتی سفر شروع ژوئن 10

9:01 p. m. و — مالزی گفت: این امر بازگشایی تقریبا تمام فعالیت های اقتصادی و اجازه می دهد بین ایالتی سفر شروع ژوئن 10, رویترز گزارش داد.

دولت را سهولت محدودیت های اجتماعی آموزش و پرورش و فعالیت های مذهبی در فاز دستورالعمل های بهداشتی در محل و کسب و کار اجازه خواهد داشت برای بازگشت به حالت عادی ساعات است. مراکز تفریحی و ورزشی که شامل تماس نزدیک و اخبار مربوط به جمع زیادی از مردم نیز مجاز نیست.

مالزی تا به حال به تدریج بازگشایی کسب و کار بیش از یک ماه گذشته با اجتماعی فاصله پروتکل پس از بستن همه غیر ضروری کسب و کار و مدارس ممنوعیت تجمعات عمومی و محدود کردن سفر در مارس 18. —Melodie وارنر

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: آمازون کارگران شرکت شکایت; ستاره تنیس جوکوویچ chafes ما باز محدودیت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن