Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: به عنوان متحده بازگشایی یک سوم دیدن افزایش روزانه موارد جدید

تایید coronavirus موارد در سراسر جهان گذشت 5 میلیون اوایل روز شنبه به عنوان عفونت در ادامه به تسریع در آمریکا.

توسط ELEMENTORSITE در 1 خرداد 1399

تایید coronavirus موارد در سراسر جهان گذشت 5 میلیون اوایل روز شنبه به عنوان عفونت در ادامه به تسریع در آمریکا. ایالات متحده به تنهایی حساب برای 1.5 میلیون نفر از این ویروس و بیش از 90 ، 000 مرگ و میر جهانی مرگ و میر. آمریکای لاتین نیز شاهد افزایش در موارد با برزیل رنج گسترده شیوع است.

در ضمن بیش از 38 میلیون کارگران ایالات متحده را در زمینه نرخ بیکاری در گذشته نه هفته, اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: جمهوری خواهان بعدی امداد لایحه را گسترش و افزایش مزایای بیکاری. $600 در هر هفته افزایش مزایای بیکاری ارائه شده در مراقبت عمل می کنند که می افزاید: به آنچه که افراد به طور معمول از کشورهای منقضی خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 5 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 328,471
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.5 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 93,439

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

چه جدید کروناویروس موارد روند توسط دولت

3:43 p. m. و — با تمام 50 ایالت آمریکا در حال حاضر بازگشایی اقتصاد خود را در برخی از ظرفیت coronavirus مورد داده ها نشان می دهد شیوع گرایش های متفاوت در سراسر کشور است.

نقشه زیر نشان میدهد که چگونه موارد در حال افزایش و یا سقوط توسط دولت های اندازه گیری تغییر در این هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدید. داده ها در مقایسه با موارد جدید گزارش شده ممکن است بین 14 و 20 مه با همان متریک از مه 7 از طریق May 13. بیش از یک سوم از این کشور شاهد افزایش موارد جدید در این دوره است.

در این سی دی راهنمای متحده به بازگشایی آژانس ذکر شده "رو به پایین مسیر (یا نزدیک به صفر بروز) از موارد مستند بیش از یک دوره 14 روزه" به عنوان یکی از گلوئی معیارهای متحده به حرکت را از طریق هر یک از سه مرحله مشخص شده در طرح خود را. —Nate Rattner

Universal Orlando بازگشایی طرح خواهد باز پارک به برخی از مهمانان در ژوئن 3

مهمانان با پوشیدن ماسک صورت بازدید از یونیورسال اورلاندو CityWalk به عنوان بخش سرگرمی و خرده فروشی منطقه افتتاح شد امروز برای ساعت محدود برای اولین بار پس از Universal Orlando بسته در 15 مارس سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

پل Hennesy | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

3:38 p. m. و — Orange County بهبود اقتصادی نیروی کار رای به تصویب یونیورسال اورلاندو پارک بازگشایی طرح که شامل ساخت پارک در دسترس کارکنان در ژوئن 1 و 2 ژوئن و اجازه خواهد داد که برخی از مهمانان برای ورود در ژوئن 3 و 4 ژوئن.

مهمانان درجه حرارت گرفته خواهد شد در تمام ورودی ها و کارمندان و بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک. بسیاری از پارک بسته شده از مارس. انتخاب سالن در Universal Orlando Resort را CityWalk بازگشایی مارس 12. —هانا میلر

ابر شاخص رکورد بازدید بالا

3:36 p. m. و — ابر خدمات مانند Everbridge, Twilio و زوم را دیده اند تقاضا افزایش coronavirus فرستاده کارگران و دانش آموزان خانه. که بهره مند است یک گروه از ابر شرکت های BVP نزدک در حال ظهور ابر شاخص و یک صندوق ارز داد و ستد بر مبنای آن WisdomTree محاسبات ابری صندوق. هر دو آمار جدید اوج این هفته است.

WisdomTree است $110 میلیون دلار دارایی های تحت مدیریت است و تا بیش از 30% برای سال outperforming هر سه عمده ایالات متحده شاخص های زیر که اولین آن در ماه سپتامبر. —اردن Novet

بازار آمریکا نشده پرداخت وام مسکن خود را در دو ماه

3:28 p. m. و — خرده فروشی صاحبان املاک و مستغلات در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مستاجر خود را در حال تلاش برای پرداخت اجاره. بازار آمریکا از دست رفته است و دو ماه از پرداخت آن $1.4 میلیارد وام مسکن.

بازار که توسط توسعه دهندگان خصوصی سه پنج, گروه, قلم, پرداخت وام در آوریل و مه. معلوم نیست در این مرحله اگر وام را تحت فشار قرار دادند به تحمل.

بازار آمریکا - و رویای آمریکایی-صاحب سه پنج گروه قبلا گفته CNBC شد که در آن در مورد برخی از مستاجران خود نمی پرداخت اجاره که مانع توانایی خود را به پرداخت وام مسکن. —توماس لورن

Facebook انتظار دارد که 50 درصد از کارکنان را به کار از راه دور توسط 2030

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در F8 Facebook توسعه دهندگان کنفرانس در 30 آوریل 2019 در سن خوزه ،

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

2:28 p. m. و — Facebook را تا سطح شیب دار آن استخدام کارگران از راه دور و اجازه می دهد برخی از کارکنان موجود برای ادامه کار از راه دور در حال حرکت رو به جلو پس از coronavirus محدودیت سهولت مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت. این شرکت انتظار دارد که 50 درصد از کارکنان به کار از راه دور در عرض پنج تا 10 سال به عنوان یک نتیجه از این تصمیم زوکربرگ گفت.

حرکت رو به جلو در کارکنان که با معیارهای خاص و علاقه مند در به طور دائم کار از راه دور قادر خواهد بود به درخواست که تصویب. کارکنان که حرکت دائم کار از راه دور و انتقال ممکن است حقوق خود را تنظیم بر اساس مکان جدید زوکربرگ گفت. —سالوادور رودریگز

میلیاردرهای دیدن ثروت خود را در طول رشد همه گیر

تسلا Inc مدیر عامل Elon Musk رقص روی صحنه در طول یک تحویل رویداد برای تسلا در چین ساخته شده 3 خودرو در شانگهای چین, ژانویه 7 سال 2020 است.

Aly آهنگ | ایسنا

2:22 p. m. و — در حالی که این بیماری همه گیر را معرفی کرده است بیشتر اطمینان اقتصادی برای بسیاری از آمریکایی ها در برخی از کشور, ثروتمندترین افراد تنها به اضافه ثروت خود را.

میلیاردرهای آمریکا رشد ثروت خود را با $434 میلیارد بين اواسط ماه آوریل و اواسط ماه مه با مدیران اجرائی مانند تسلا Elon Musk و Facebook مارک زوکربرگ تقریبا دو برابر فردی خود را خالص ارزش CNBC رابرت فرانک ، آمازون جف بزوس نیز شاهد ثروت خود را افزایش 31 درصد به $147 میلیارد و نشان میدهد که چگونه این بیماری همه گیر است که مورد علاقه بزرگ با تکنولوژی متمرکز شرکت. —هانا میلر

ممکن است بیکاری بدتر از حد انتظار می تواند سیگنال یکی دیگر از شغل های بد گزارش

2:12 p. m. و — اقتصاددانان امیدوار بودند تعداد آمریکایی در ادامه برای دریافت مزایای بیکاری خواهد صاف کردن و یا حتی شیب در آخرین دولت گزارش هفتگی. اما واقعیت آن افزایش 2.5 میلیون به 25 میلیون برای هفته پایان مارس 9 نشان می دهد دولت reopenings یا دولت کمک به کسب و کار کوچک شد هنوز رتبهدهی نشده است در نتیجه بسیاری از rehirings.

ادامه بیکاری در مسیرهای با یک هفته اطلاعات جدید ادعا براده که بالغ بر 2.4 میلیون در هفته پایان مارس 16, پایین کمی از 2.7 میلیون دلار از هفته قبل است. Jefferies اقتصاددانان گفت: ادعای داده ها نشان می دهد که اشتغال تصویر مه بود و بدتر از حد انتظار و مدل خود را نشان می دهد از دست دادن شغل از 10.3 میلیون در ماه. که تعداد است و نه رسمی خود پیش بینی های آنها در انتظار اطلاعات بیشتر. آنها انتظار استخدام ارتجاعی در ماه ژوئن. —پتی Domm

ویل اسمیت و کوین هارت شرط coronavirus را سرعت بخشیدن به تغییر جهت به سمت مجازی حوادث

ویل اسمیت و کوین هارت مطرح در پشت صحنه 2016 MTV Movie Awards در استودیو برادران وارنر در مارس 9, 2016 در Burbank, California.

Jason Kempin | MTV1415 | گتی ایماژ برای MTV

1:59 p. m. و — Run The World, یک پلت فرم برای میزبانی آنلاین, حوادث, صعود $10.8 میلیون از یک گله از مشخصات بالا سرمایه گذاران از جمله ویل اسمیت و کوین هارت.

شرکت تاسیس سابق Facebook کارمند Xiaoyin ملکه این شرکت دیده می شود صد صعود کاربران در سه ماه گذشته به تنهایی. شرکت کارکنان نیز دو برابر بیش از دو ماه گذشته.

راه اندازی سری گرد شد و با همکاری رهبری Andreessen Horowitz, Peter Thiel بنیانگذاران صندوق در حالی که هارت اسمیت و همچنین شرکت از طریق صندوق های سرمایه گذاری.

افراد "پرشور در مورد ماموریت آنلاین با استفاده از رویدادها برای اتصال مردم و ساخت جوامع" ملکه گفت CNBC. "ما اعتقاد داریم راهنمایی های خود را می تواند بسیار مهم برای اجرای جهانی برای ایجاد این بخش جدید از جذاب آنلاین رویدادی که جهان شاهد برای اولین بار." —رایان براون

تسلا HR می گوید کارکنان آنها در حال بازگشت به حالت عادی عملیات' در ماشین و باتری کارخانه های این هفته

1:49 p. m. و — تسلا HR گفت: کارکنان در یک یادداشت به دست آمده توسط CNBC که این شرکت در حال بازگشت به "عادی عملیات" و از سرگیری آن به طور منظم حضور و غیاب سیاست این هفته در فرمونت کالیفرنیا خودرو کارخانه مونتاژ و باتری کارخانه در خارج از Reno, Nevada.

ایلان خودرو الکتریکی شرکت خواهد بود و به کارکنان این گزینه را به مرخصی بدون حقوق تا 31 مه با HR تصویب اگر آنها نگران افشای یک عضو خانواده به Covid-19.

تسلا زخم کردن عملیات در ایالات متحده کارخانه خودرو در فریمانت از مارس 24, تحت محلی بهداشت سفارشات. اما در مشک دستور تسلا از سر گرفته تولید خودرو در کارخانه آخر هفته از 9 مه در سرپیچی از دستورات بهداشتی. —Lora Kolodny

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Cuomo: مدارس باید برنامه ریزی به عنوان اگر آنها در حال بازگشایی در سپتامبر اما خیلی زود تصمیم بگیرید

فرماندار کومو باعث می شود یک اطلاعیه و دارای توجیهی در COVID-19 دیدگاه در فاینستاین موسسه تحقیقات پزشکی.

لو Radin | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

1:40 p. m. و — عمومی نیویورک مدارس باید شروع به آماده شدن برای بازگشایی این سقوط اما ممکن است خیلی زود برای اطمینان می دانم که آیا این اتفاق می افتد رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

دولت قصد دارد در صدور دستورالعمل به مدارس در اوایل ماه ژوئن در مورد آنچه آنها نیاز به انجام به منظور بازگشایی شده است.

"دولت تصویب خواهد شد کسانی که قصد دارد در ماه جولای همه در آماده سازی برای باز شدن در ماه سپتامبر" کومو گفت: در اخبار جلسه.

به عنوان تعداد موارد جدید Covid-19 عارضه در کودکان و نوجوانان در ادامه به افزایش بازگشایی مدارس باقی مانده است یک عدم قطعیت است. فرماندار گفت: تحقیقات بیشتر به این بیماری مورد نیاز است قبل از تصمیم گیری را می توان در مورد تابستان اردوگاه ها و مدارس در پاییز. —یاس کیم

مقامات برنامه ریزی برای مشغول کومودو در میان همه گیر

1:28 p. m. و — ملی طوفان مرکز پیش بینی بالاتر از نرمال اطلس فصل تا 19 به نام طوفان سه تا شش که می تواند تبدیل به عمده طوفان است.

پیش بینی این است که بیشتر پیچیده این کار برای این کشور فاجعه واکنش مقامات که در حال حاضر در برخورد با کروناویروس شیوع. سازمان در سراسر کشور هستند که مجبور به تنظیم که چگونه آنها را به طور معمول پاسخ به فجایع آینده.

"چگونه ما مراقبت برای چه چیزی می تواند ده ها هزار نفر از مردم نیاز به یک عمده تخلیه در عمده طوفان گفت:" ترور Riggen معاون ارشد رئیس جمهور برای فاجعه چرخه خدمات برای صلیب سرخ آمریکا. "ما می دانیم که ما در حال رفتن به مجبور به باز کردن یک پناهگاه در برخی از نقطه و بنابراین ما در حال کار برای تنظیم ما پروتکل را به مطمئن شوید که ما می توانیم باز امن پناهگاه است."

صلیب سرخ FEMA و سازمان های دولتی در حال انباشت تجهیزات حفاظت شخصی و ایجاد پروتکل های جدید از جمله درجه حرارت چک و همچنین تعیین جداسازی مناطق برای هر آسمان که در حال نشان دادن علائم Covid-19. جارد Moskowitz فلوریدا سر از مدیریت اضطراری گفت: CNBC دولت است که استقرار یک برنامه برای کمک به پیگیری و توزیع لازم PPE موارد از جمله ماسک. —کتی جوان

Coronavirus منجر به 'نقطه عطف' به صورت خودکار فروش

یک مشتری به نظر می رسد در تازه خریداری Toyota Motor Corp خودرو در برنت قهوه ای تویوتا نمایندگی در Orem, Utah در دوشنبه 6 آوریل سال 2020 است.

جورج فری | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

1:07 p. m. و — coronavirus همه گیر است طرح میتوانست به فروش خودرو و بسیاری فکر نمی کنم آنها هرگز همان خواهد شد دوباره.

دلالان و خودروسازان در حال تغییر استراتژی های کسب و کار و سرمایه گذاری میلیون ها نفر در جدید دیجیتال فروش ابزار به عنوان مصرف کنندگان تقاضا بیشتر آنلاین و خدمات شخصی.

این بدان معنا نیست که نمایشگاه نمی خواهد نیاز به رفتن به جلو. آن را فقط در توان های مختلف از جمله جدید مایع فرآیندها و بزرگتر ترکیبی از آنلاین و حضوری خرید و فروش توجه کنند.

"به صورت دیجیتال این کل مخل دوره با تاج یک نقطه عطف است که از آن وجود دارد هیچ عطف بازگشت" مایک جکسون رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sloanetoyotaglenside این کشور بزرگترین خرده فروش خودرو به تازگی گفت: سرمایه گذاران.

چه این بدان معناست که برای مصرف کنندگان است که قادر به انتخاب کنید که چگونه مقدار کمی از روند آنها می خواهند به انجام آنلاین. که شامل برنامه ریزی یک درایو تست و یا تحویل خودرو به ارزیابی تجارت و گرفتن prequalified برای تامین مالی است.

مهمتر از آن باید در نتیجه کمتر اگر هر زمان انتظار در نمایندگی و گزینه های انعطاف پذیر مانند داشتن وسیله نقلیه برداشت و یا تحویل – چیزی تسلا موتورز و دیگر جدیدتر خودکار خرده فروشان مانند Carvana انجام شده است برای سال ها. —مایکل Wayland

مک کانل می گوید جدید بیکاری نمی خواهد تمدید

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی در حال سخنرانی در کنفرانس خبری پس از بارگیری جمهوری خواه مجلس سنا جلسه ناهار در واشنگتن, دی سی, ایالات متحده, در تاریخ پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است.

استفانی رینولدز | بلومبرگ | گتی ایماژ

12:44 p. m. و — رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: آمریکا که بعد از coronavirus تسکین قانون نمی خواهد گسترش 600 $در هر هفته فدرال بیکاری را یک منبع آشنا با سخنان خود گفت.

افزایش بیمه بیکاری, تصویب به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته نجات در ماه مارس با هدف ارائه مالی backstop به عنوان خاموش شدن ناگهانی طراحی شده به سرعت همه گیر منجر به بیش از 38 میلیون نفر در پرونده مدعیان از مارس. هفته گذشته آمریکا به تصویب یک لایحه که گسترش و تقویت بیمه بیکاری از طریق ژانویه.

این اختلاف نشان دهنده گسترده تر حزبی تقسیم بر چگونگی و زمانی که به استفاده بیشتر پول فدرال به تلاش برای بی پرده بحران اقتصادی ایجاد شده توسط outbreak. —یعقوب Pramuk

شهر نیویورک شهردار می گوید: "همه جاده ها که منجر به آغاز بازگشایی در نیمه اول ماه ژوئن

یک سفر جهت ثبت نام در پارک برایانت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 20, 2020 در شهر نیویورک است.

Noam Galai | گتی ایماژ

11:55 p. m. و — شهر نیویورک است در مسیر شروع آن مرحله به مرحله بازگشایی در نیمه اول ماه ژوئن به تعداد افراد مراجعه کننده به این شهر بیمارستان ها و کسانی که در حال حاضر در بخش مراقبت های واحد برای Covid-19 همچنان به کاهش, شهردار, بیل د Blasio گفت.

درصد از مردم سراسر شهر بود تست مثبت برای Covid-19 باقی مانده است کمتر از 15% به مدت 10 روز در حال حاضر, او گفت:. برای بیش از یک هفته در این شهرستان شده است در اطراف و یا زیر متوسط سالانه برای مردم تجویز به بیمارستان برای این دسته از بیماری های مرتبط با coronavirus است که "بسیار قدرتمند" د Blasio گفت.

"من می خواهم به سیگنال به عنوان روشن به عنوان یک زنگ تمام جاده های منتهی به نیمه اول ماه ژوئن است. شهرستان شاخص های دولت شاخص ما شاهد بسیار روشن پیشرفت" د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

فاز یک دولت را بازگشایی طرح اجازه می دهد برای منظقه وانت و در فروشگاه رها کردن در فروشگاه های خرده فروشی و از سرگیری ساخت و ساز و تولید شغل است. شهر نیویورک ملاقات کرده است چهار نفر از هفت سلامت معیارهای مورد نیاز توسط دولت برای آغاز فاز بازگشایی. —نوح Higgins-دان

تماس متوسط-چک کردن کیوسک های آینده هستند. در اینجا آنچه در آن می خواهم به استفاده از یک

10:57 p. m. و — به عنوان متحده شروع به بازگشایی سالن مانند سینما و پارک و استادیوم ورزشی به دنبال راه هایی برای نگه داشتن کارکنان و بازدید کنندگان امن است. بخشی از این استراتژی شامل چک کردن درجه حرارت برای جلوگیری از افرادی که بیمار هستند از ورود به مکان های پرجمعیت.

این سالن که به طور معمول باید جمعیت زیادی تلاش به انجام جرم متوسط چک می تواند قریب به اتفاق انجام است. به رسیدگی که شرکت های فن آوری IntraEdge و هرم را به ایجاد یک تماس کیوسک است که می تواند بررسی متوسط تا 1500 نفر در هر ساعت است.

یک کیوسک به نام "ادم" با استفاده از تصویربرداری حرارتی فناوری برای اسکن کردن یک فرد و تعیین اگر درجه حرارت بالاتر از حد مجاز 100.4 درجه و علامت تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. این دوربین دارای یک خطا در حاشیه کمتر از یک دهم از یک درجه فارنهایت است. کیوسک کدگذاری نتیجه می فرستد و آن را به کاربر تلفن را نشان می دهد بر روی صفحه نمایش که آیا آنها اعطا شده است دسترسی به محل برگزاری. این واحد در اطراف هزینه $7,500 هر و می تواند مستقر در یک محل ظرف چهار تا شش هفته از سفارش. —سارا Whitten

مارس فروش خانه غوطه نزدیک به 18 درصد کاهش در موجودی هل قیمت به رکورد بالا

10:47 p. m. و — اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus آمار بازار مسکن در ماه آوریل است. فروش خانه های موجود کاهش 17.8% ماه به ماه به کمترین سطح در 9 سال با توجه به انجمن ملی از Realtors. تامین خانه برای فروش آمار یک رکورد کم برای مارس به کمتر از افراد ذکر شده در خانه های خود و کسانی که در حال حاضر در بازار کشیده خود را لیست. تحت فشار قرار دادند که قیمت متوسط یک خانه موجود به رکورد $286,800. —Trulia

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن از زندان آزاد شد و به خانه حبس

10:44 a. m. ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سابق مایکل کوهن شد آخرین مشخصات بالا فدرال زندانی منتشر خواهد شد به خانه حبس به عنوان بخشی از تلاش مقامات برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس در میان زندانیان.

کوهن 53 ساله سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پل Manafort و بحث برانگیز وکیل مایکل Avenatti در حال آزاد در هفته های اخیر با توجه به Covid-19 نگرانی. کوهن که التماس گناه به جرائم مالی و جنایات مرتبط با hush-پرداخت پول به زنان ادعا می کنند که آنها تا به حال رابطه جنسی با مغلوب ساختن پیشی جستن را در خدمت بخش باقی مانده خود را از سه سال حبس در آپارتمان خود در منهتن.

کوهن انتشار در اصل انتظار در مارس 1, اما به تعویق افتاد, به دلایل نامعلوم پس از گزارش می دهد که او در حال نوشتن یک ارسال به تمام کتاب در مورد تهمت است که برنامه ریزی شده برای انتشار قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. کوهن جمله با توجه به پایان ماه نوامبر 2021. —دن منگان

TSA تغییرات روش های غربالگری برای بیماری همه گیر عصر

یک TSA افسر می پوشد یک ماسک محافظ در حالی که غربالگری مسافران در فرودگاه بین المللی اورلاندو. در گذشته 14 روز در سراسر کشور 58 TSA غربالگری افسران باید آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله 9 در اورلاندو است.

Paul Hennessy | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

10:36 p. m. و — مسافران عازم به آمریکا در فرودگاه در هفته های آینده خواهد شد که برای اسکن خود را شبانه روزی می گذرد خود را در محل بازرسی و در صورت دیگر خطوط تحت روش های جدید با هدف مهار گسترش Covid-19, اداره امنیت حمل و نقل (TSA) گفت.

سفر هوایی است که به طور معمول میدارد و در اواخر زمستان قبل از اوج در ماه جولای شروع به بهبود می یابند از بیش از شش دهه پایین آمار در آوریل رکود رانده شده توسط ویروس ها و اقدامات لازم برای جلوگیری از آن مانند stay-at-home سفارشات. مسافرت هوایی حتی با بازیابی است که هنوز هم 92 درصد در مقایسه با سال گذشته اما TSA است اصرار مسافران برای ورود در فرودگاه در اوایل به دلیل برخی از پروتکل های غربالگری و نیروی انسانی تغییرات.

مسافران نیز باید برای قرار دادن خود حمل مواد غذایی در پاک کردن کیسه های پلاستیکی برای جلوگیری از تنظیم کردن زنگ هشدار, کاهش شانس یک TSA افسر را به لمس آیتم های خود را. TSA Precheck اعضای نیازی به حذف آیتم از کیسه های خود را.

TSA است همچنین گفتن مسافران به پوشیدن ماسک که عمده ایالات متحده شرکت های هواپیمایی موظف اند برای خدمه و مسافران هر چند حامل را متوقف کرده اند از مسافران مجبور به پوشیدن ماسک در هیئت مدیره. شش TSA کارکنان فوت کرده اند از این ویروس در حالی که 590 باید آزمایش مثبت و 386 از آنها بهبود یافتند. —لسلی Josephs

NJ رژیم صهیونیستی است. مورفی می گوید بیشتر بازگشایی در یک ماده از چند هفته'

10:32 p. m. و — نیوجرسی امید به بازگشایی ورزشگاه آرایشگران داخلی رستوران ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار است که باقی می ماند توقیف در "چند هفته" رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت CNBC.

نیوجرسی است که در دوم سخت ترین آمار دولت در این کشور در نظر Covid-19 موارد گرفته است محتاط تر رویکرد به بازگشایی برخی از کشورهای دیگر که باید دیده نمی شود به عنوان بزرگ از شیوع بیماری. خرده فروشی کسب و کار در وزارت امور خارجه اجازه داده شد برای بازگشایی, برای منظقه وانت در روز دوشنبه و دولت باز خواهد شد سواحل جمعه برای آخر هفته روز یادبود.

"ما تصمیم به تبدیل این گروه کمک کردن اقتصاد است که فوق العاده دردناک برای از دست دادن شغل برای کسب و کارهای کوچک برای بسیاری از ما بخش" مورفی گفت. "این است که یک تعادل ظریف بدون سوال." —خواهد Feuer

آمازون گزارش تاخیر نخست فروش روز رویداد تا سپتامبر

10:29 p. m. و — آمازون تعویق انداختن آن سالانه نخست رویداد روز تا سپتامبر با توجه به وال استریت ژورنال.

نخست روز اول راه اندازی در سال 2015 توسط آمازون خیمه خرید رویداد و آن را به طور معمول با استفاده از تخفیف جشن به امن نخست اعضاء و همچنین به ترویج محصولات و خدمات. این شرکت نقل مکان کرد برای به تاخیر انداختن این رویداد به دلیل آن همچنان به صورت یک موج آنلاین سفارشات با توجه به کوروناویروس.

آمازون عرضه هنوز گرفتار نشده تا با تقاضا و بسیاری از کالاهای خانگی هنوز هم خارج از بورس یا تاخیر در حمل و نقل بار. مارک ها و فروشندگان تهیه شده است برای آمازون برای به تاخیر انداختن این سال نخست بعد. گزارش رویترز در ماه آوریل است که آمازون خواهد حرکت این رویداد معمولا برنامه ریزی شده برای ماه جولای حداقل تا ماه اوت است. —آن پالمر

آخرین لکه های جدید ایالات متحده موارد

مدیر عامل شرکت استارباکس می گوید ایالات متحده و چین فروش بهبود زنجیره بازگشایی کافه

9:41 p. m. و — استارباکس مشتریان به تدریج در حال بازگشت به زنجیره ای و کافی نت ها در ایالات متحده و چین است. این شرکت به دست آورد در حدود 60% تا 65% از ایالات متحده خود را همان فروش فروشگاه در طول هفته گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال پیش مدیر عامل شرکت کوین جانسون نوشت: در نامه ای به کارکنان.

کافه ها در چین به دست آورد که حدود 80 درصد از آنها همان فروشگاه فروش با توجه به جانسون.

حدود 99 درصد از کافه ها در چین دوباره باز شده اند در حالی که بیش از 85 درصد از آمریکا در مکان های باز دوباره با تغییر ساعت و عملیات. —آملیا Lucas

سهام لغزش به عنوان سرمایه گذاران هضم آخرین هفتگی مدعیان داده است.

9:37 a. m. و — سهام اندکی کاهش پیدا کرد چراکه سرمایه گذاران هضم تیز سود از پیش از آن در هفته همراه با آخرین هفتگی مدعیان داده است. میانگین صنعتی داو جونز معامله فقط 28 امتیاز پایین تر یا پایین 0.1%. S&P 500 نیز با کاهش 0.1% و همچنین در حالی که شاخص Nasdaq Composite مسطح بود.

جزئیات به روز رسانی در بازار سهام فعالیت از CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck. —Melodie وارنر

رانندگی تابستان فصل شروع شده است اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد جاده

یک مشتری آماده می شود برای پر کردن اتومبیل خود را با بنزین در ایستگاه گاز شل در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

گتی ایماژ

9:15 p. m. و — روز یادبود سنتی شروع به تابستان اما معلوم نیست که آیا رانندگان می تواند و یا خواهد شد را به جاده به عنوان متحده بازگشایی شده است.

بنزین تقاضا هنوز هم پایین در حدود 30% و حتی به عنوان تمام 50 ایالت رزومه برخی از سطح از فعالیت. چقدر رانندگان سوخت یک شاخص مهم است که ارتباط تنگاتنگی با اشتغال است. ایالات متحده بنزین استفاده نیز مهم است برای قیمت نفت پس از درایور های آمریکایی به طور معمول تعداد برای حدود 10 درصد از تقاضای جهانی نفت در هر روز.

تحلیلگران که در حال تماشای بنزین در بازار در حال پیگیری اطلاعات تحرک و تراکم ترافیک داده ها علاوه بر سنتی عرضه و تقاضا معیارهای. ناهموار بازگشایی اقتصاد ساخته شده است آن را دشوار است به ارزیابی آنچه که تقاضای سوخت خواهد بود.

AAA که به طور معمول در پروژه های روز یادبود سفر کرده است گفت: آن را در سال جاری پیش بینی. چهل و سه میلیون نفر سفر در سال گذشته با توجه به AAA. —پتی Domm

یک واکسن ممکن است آماده شود در اوایل 2021. آن را به دور از تضمین

9:08 p. m. و — مقامات ایالات متحده و دانشمندان امیدوار هستند از یک واکسن برای جلوگیری از این ویروس آماده خواهد شد در اوایل سال آینده. اما آن را به دور از تضمین دانشمندان هشدار می دهند. سریعترین-تا کنون توسعه واکسن اوریون در زمان بیش از چهار سال و با مجوز در سال 1967.

علاوه بر این دانشمندان هنوز نمی به طور کامل درک جنبه های کلیدی این ویروس از جمله چگونه سیستم ایمنی بدن پاسخ می دهد هنگامی که یک فرد در معرض است. پاسخ ممکن است پیامدهای زیادی برای توسعه واکسن از جمله چگونه به سرعت می توان آن را مستقر است. —برکلی لاولیس جونیور

بیش از نیمی از کسب و کارهای کوچک به دنبال به PPP بودجه ببخشند بررسی می گوید:

9:00 p. m. و — یک فدراسیون ملی کسب و کار مستقل بررسی نشان داد که 80 درصد از کسب و کار نظرسنجی را برای اعمال PPP وام و 90% دریافت کمک های مالی. اما در حالی که بیش از نیمی باور آنها باید همه هزینه های وام ببخشند بسیاری از آنها در تلاش برای پیروی از قانون به عنوان نوشته شده است.

نزدیک به نیمی می گویند با استفاده از وام در هشت هفته پنجره است دشوار و به همان میزان می گوید آن را به چالش کشیدن کارمند یافته به آن precrisis. این می آید پیش از رای گیری در مجلس نمایندگان هفته آینده در تغییرات بالقوه به PPP در سراسر بخشش و استفاده از دستورالعمل. —کیت راجرز

هفتگی مدعیان رز 2.438 میلیون هفتمین هفته از کاهش سرعت

8:52 صبح ET — مدعیان بیمه بیکاری بالغ بر 2.44 میلیون در هفته گذشته به نمایندگی از هفتمین هفته از کاهش سرعت پس از ثبت قله 6.9 میلیون دلار در اواخر ماه مارس است. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود به دنبال 2.4 میلیون ادعا می کند.

در نه هفته پس از coronavirus ناشی از مستند تعطیل کردن بخش های بزرگی از اقتصاد ایالات متحده برخی از 38.6 میلیون کارگر را ثبت می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد ایالات متحده هفتگی مدعیان از CNBC Jeff Cox. —Melodie وارنر

اکثر آمریکایی ها خواهد بود واکسینه تابستانی 2021 مورگان استنلی بیوتکنولوژی تحلیلگر پیش بینی کرد

7:17 p. m. و — اکثر آمریکایی ها خواهد بود واکسینه در برابر Covid-19 اواسط سال آینده مورگان استنلی بیوتکنولوژی تحلیلگر Matthew Harrison گفت CNBC "در سراسر جهان تبادل."

"ما صحبت کردیم در مورد بهار به تابستان سال 2021 به عنوان زمانی که ما انتظار می رود برای دیدن اکثریت قریب به اتفاق جمعیت ایالات متحده واکسینه" او گفت:, و اضافه کرد که او را به تماشای مدرن, Johnson & Johnson, AstraZeneca, CanSino و GSK-شرکت داروسازی به عنوان بازیگران اصلی در این مسابقه برای واکسن.

یک واکسن تایید می تواند به صورت گسترده توزیع هر چه زودتر او گفت: اما از آن زمان را برای هر شرکت به سطح شیب دار بالا تولید و توزیع ظرفیت. مدرن است که منجر به بسته است و در حال حاضر ساختمان ساخت و تولید می تواند ده ها میلیون دوز تا پایان سال 2020 با افزایش به میزان 1 میلیارد دوز در سال با وسط 2021. —خواهد Feuer

'بدترین پشت سر ما,' ایتالیا به نخست وزیر می گوید:

یک سوار از تحویل غذا فقط به خوردن اجرا می شود در پیازا Duomo در آوریل 23, 2020 در میلان, ایتالیا.

اسکله مارکو Tacca

7:09 a. m. ET — نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: ایتالیا که اولین کانون در اروپا بیماری غلبه بر بدترین بخشی از آن بحران است.

"ما می توانیم می گویند که بدترین پشت سر ما. ... ما می تواند به توقف به صبر کردن برای یک واکسن در غیر این صورت ما خودمان را پیدا کنید با یک غیر قابل جبرانی به خطر بیافتد جامعه و تولید سیستم" کونته گفت: پارلمان ایتالیا رویترز گزارش داد که این کشور به نظر می رسد به بلند تر و مستند اقدامات است.

او همچنین هشدار داد که "در حال حاضر زمان برای احزاب" پس از صحنه های جوان تجمع مردم در شب در برخی از شهرستانها و نیز درخواست کرد تا به تعطیلات خود را در ایتالیا. —هالی Ellyatt

گریس لند تنظیم شده است برای بازگشایی

6:42 p. m. و — الویس پریسلی گریس لند در ممفیس تنسی بازگشایی پنج شنبه. چوب زیر گهواره خانه تبدیل به موزه در حال اجرا است تورهای در 25% ظرفیت نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک و تشویق بازدید کنندگان به انجام همان. آن را نیز محدود رستوران به 50 درصد ظرفیت است. "ما در حال رفتن به از دست دادن پول برای آینده قابل پیش بینی اما ما نیاز به نشان می دهد یک مسیر رو به جلو" جوئل Weinshanker شریک مدیریت از Graceland دارایی گفت: CNBC "در سراسر جهان تبادل." Weinshanker همچنین گفت: Graceland کارگران در حال آماده بازگشت. "مردم گریه می کردند, آنها خیلی خوشحال بودند" زمانی که آنها پیدا کردن آنها آمدن او اضافه شده است. —متی کوشک

جزئیات CNBC قبلی coronavirus پوشش زنده در اینجا: منطقه یورو و رکود برطرف; ما می دهد AstraZeneca 1 میلیارد دلار برای واکسنtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب