Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: شرکت های هواپیمایی در حالت زنده ماندن' مسافر درآمد تنظیم برای شیب افت یاتا می گوید

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در

توسط ELEMENTORSITE در 5 اردیبهشت 1399

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 190,490
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (866,646) اسپانیا (213,024) ایتالیا (189,973) فرانسه (159,460) و آلمان (153,129).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز که از 8:24 صبح پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

2:50 pm: IATA می گوید شرکت های هواپیمایی در 'حالت بقا'

بین المللی حمل و نقل هوایی گفت: جهانی هواپیمایی مسافری درآمد انتظار می رود که به رها کردن توسط $314 میلیارد دلار در سال 2020 منجر به 55 درصد در سال کاهش است. شرکت های هواپیمایی در آسیا و اقیانوس آرام در حال انتظار برای دیدن بزرگترین درآمد قطره و 50 درصد کاهش در تقاضای مسافر در سال در مقایسه با سال 2019. کسانی که تخمین می زند از IATA فرض کنیم که شدید محدودیت های مسافرتی با توجه به همه گیر برای آخرین بار به مدت سه ماه با لغو تدریجی از اقدامات.

"وضعیت رو به وخامت است. شرکت های هواپیمایی در حالت زنده ماندن. آنها با بحران نقدینگی با $61 میلیارد سوختگی نقدی در سه ماهه دوم" کنراد کلیفورد منطقه ای معاون آسیا و اقیانوسیه در یاتا در بیانیه ای گفت:.

ویرجین استرالیا به تازگی آسیا و اقیانوسیه اولین شرکت هواپیمایی برای ورود شخص ثالث و بازسازی.

کلیفورد گفت: اگر دولت دخالت نیست به مطمئن شوید که شرکت های هواپیمایی باید "جریان نقدی کافی" به جزر و مد را بیش از این دوره پس از آن بیشتر حامل می تواند یک روش مشابه.

"ارائه پشتیبانی برای شرکت های هواپیمایی اتحاد گسترده تر اقتصادی مفهوم. شغل در سراسر بخش های بسیاری را نهفته باشد اگر شرکت های هواپیمایی نیست و برای زنده ماندن COVID-19 بحران" کلیفورد گفت. "هر هواپیمایی کار پشتیبانی 24 در سفر و گردشگری زنجیره ارزش." Saheli روی Choudhury

12.30 pm: آلمان گزارش 2,337 موارد جدید و 227 مرگ و میر

آلمان روز جمعه گزارش داد 2,337 موارد جدید از coronavirus در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده در کشور به 150,383.

وجود دارد 227 اضافی مرگ و میر آوردن تلفات به 5,321 گفت: Robert Koch موسسه بیماری های عفونی.

روز پنجشنبه آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: تا پایان coronavirus همه گیر است هنوز در چشم و که هر کس را مجبور به زندگی با ویروس "برای یک مدت زمان طولانی است." — Huileng قهوهای مایل به زرد

11:30 am: کره جنوبی گزارش 6 مورد و بدون مرگ و میر

کره جنوبی گزارش شش مورد جدید از coronavirus روز جمعه در آنچه که دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از کاهش در شیوع.

وجود دارد هیچ مرگ و میر نگه داشتن تلفات در 240 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کشور گزارش شده کمتر از 15 مورد جدید از Covid-19 هر روز این هفته به پایین از قله 909 در فوریه 29.

کره جنوبی یکی از سخت ترین آمار کشورهای آسیایی در هنگام وقوع اولین شکست در سراسر جهان و ستایش شده است برای تلاش های خود برای کاهش گسترش عفونت توسط تست توده مردم آن و اتخاذ اقدامات سخت به قرنطینه و پیگیری کسانی که آلوده بودند. — Huileng قهوهای مایل به زرد

9:45 am: فیلیپین گسترش مستند در مانیل به مارس 15

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte تمدید یک مستند در مانیل پایتخت تا 15 مه خود گفت: در روز جمعه.

سخنگوی ریاست جمهوری هری رقو گفت: محدودیت در کاهش خطر مناطق کشور خواهد بود کاسته رویترز گزارش داد.

Duterte تایید توصیه از یک بحران پنل اواخر روز پنج شنبه به گسترش مستند در نظر گرفتن مانیل جنبش محدودیت برای دو ماه.

فیلیپین ثبت کرده است و در مجموع 6,981 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. — Huileng قهوهای مایل به زرد

9:00: چین گزارش 6 مورد جدید بدون مرگ و میر

چین گزارش داد فقط شش مورد جدید به عنوان از آوریل 23 با توجه به آن ملی کمیسیون بهداشت (NHC) — کاهش از 10 مورد جدید گزارش شده در روز قبل از. دو تا از موارد جدید بودند نسبت به مسافرانی که از خارج از کشور.

طول می کشد که این کشور در مجموع به 82,804 موارد با توجه به دولت داده است.

برای نهمین مستقیم وجود نداشت جدید مرگ و میر با مجموع مرگ و میر باقی مانده در 4,632 با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 34 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 979 این NHC گفت. — Huileng قهوهای مایل به زرد

7:20 am: ژاپن گزارش 43 بیشتر موارد در ایتالیایی کروز کشتی لنگر انداخت در ناگازاکی

ژاپن تایید 43 بیشتر coronavirus موارد بر کشتی کروز کاستا Atlantica در حال حاضر لنگر انداخت در غرب شهر ناگازاکی برای تعمیرات پخش NHK گزارش شده است.

کاستاریکا Atlantica که لنگر انداخت در خلیج مارینا مرکز کروز سنگاپور در مارس 3, 2013 در سنگاپور است.

Suhaimi عبدالله | گتی ایماژ

حداقل 91 موارد عفونت های شناسایی شده در کشتی از جمله آشپز و کارکنان در خدمت مواد غذایی به خدمه در هیئت مدیره با توجه به گزارش. کشتی کروز گزارش انجام 623 خدمه و هیچ مسافر. — Huileng قهوهای مایل به زرد

اصلاح: نسخه قبلی این مطلب misstated تعداد موارد آلوده. از آن پس دولت گفت اضافی سه موارد شناسایی شده اند.

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

7:40 pm: United Airlines نیاز به خدمه پرواز به پوشیدن ماسک. این اتحادیه کارگری مسافران می خواهد به پوشیدن آنها بیش از حد

هواپیمایی متحده می گوید موثر جمعه خدمه پرواز را مجبور به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در حالی که در وظیفه اندازه گیری با هدف توقف گسترش coronavirus. هواپیمایی ارائه خواهد شد خدمه پرواز با فولاد ماسک, اما آنها نیز مجاز به پوشیدن خود پارچه ماسک.

"ما درک می کنیم که بسیاری از جنبه های پرواز وظایف هر دو روشن و خاموش کردن هواپیما می توانید تمرین های اجتماعی فاصله چالش برانگیز است که چرا این ابتکار جدید است که بسیار مهم" ایالات گفت.

در حالی که چند مسافران در حال حاضر در حال پرواز به دلیل ویروس و اقامت در خانه سفارشات شرکت های هواپیمایی در حال بازنگری اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

انجمن خدمه پرواز که نشان دهنده برخی از 50,000 کابین خدمه از جمله کسانی که در ایالات و پرسید: برای اندازه گیری در ایران می خواهد برای رفتن بیشتر است. اتحادیه خواسته مقامات فدرال به نیاز است که مسافران به عنوان به خوبی به عنوان خدمه بود نیاز به پوشیدن ماسک برای کاهش خطر گسترش این بیماری است.

"به عنوان برخی از شایع ترین, مسافران, خدمه پرواز احساس عمیق مسئولیت را به اطمینان حاصل شود که ما در محل کار خطرات ناشی از دستیابی و گسترش بیماری های مسری هستند به حداقل برسد تا آنجا که ممکن است" AFA, رئیس جمهور, سارا نلسون نوشت: در نامه ای به وزیر حمل و نقل ایلین چائو و بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر." —لسلی Josephs

7:17 pm: بیل گیتس توضیح می دهد که آنچه ما باید انجام دهید برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس و بازگشایی اقتصاد

نیکوکار میلیاردر بیل گیتس مشخص شده آنچه جهان نیاز به انجام برای جلوگیری از Covid-19 همه گیر و بازگشایی اقتصاد در یک پست وبلاگ پنج شنبه.

گیتس گفت که جهان باید پیشرفت درمان آن واکسن و تست تماس با ردیابی. آن را نیز نیاز به بررسی سیاست های خود را برای باز کردن اقتصاد جهانی, او گفت:. او در مقایسه با این بیماری همه گیر به یک جنگ است.

وجود دارد پنج حوزه او به تشریح که به توجه نیاز دارند:

  1. درمان: دروازه اذعان کرد که بسیاری از درمان ممکن است شکست بخورند اما گفت او خوشبین برخی از موفق خواهد بود در کاهش coronavirus بار.
  2. واکسن: "از معجزه درمان" تنها راه برای مردم را به بازگشت به برخی از حس طبیعی است که از طریق یک واکسن گیتس گفت.
  3. تست: گیتس گفت که ایالات متحده نیاز به اولویت بندی کنید و با سرعت بالا Covid-19 تست به نتایج در یک روز.
  4. تماس با ردیابی: گیتس گفت که افرادی که در تماس نزدیک با کسی که تست مثبت باید اولویت بندی برای تست و خود منزوی.
  5. باز کردن: گیتس معتقد است که بسیاری از کشورهای توسعه یافته خواهد وارد فاز دوم این بیماری همه گیر در دو ماه آینده. که در آن جهان است نیمه عادی هر چند مردم هنوز هم به تمرین های اجتماعی فاصله.

"در طول جنگ جهانی دوم یک مقدار شگفت انگیز از نوآوری از جمله رادار قابل اعتماد اژدر و کد شکستن کمک به پایان دادن به جنگ سریع تر" گیتس گفت. "این خواهد بود که با این بیماری همه گیر."

دروازه شده است آوازی در Covid-19 همه گیر است و توصیف آن به عنوان یک "سناریو کابوس." —جسیکا Bursztynsky

6:58 pm: به روز رسانی نقشه جهانی موارد که در حال حاضر مجموع 2,708,590tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن