کنگره Abhishek مانو Singhvi رد بحث در مورد سوئیچینگ طرف

Abhishek مانو Singhvi شد کنگره نامزد از بنگال پشتیبانی شده توسط Trinamool کنگرهدهلی نو: کنگره رهبر Abhishek ما

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399
Congress's Abhishek Manu Singhvi Dismisses Talk About Switching Sides

Abhishek مانو Singhvi شد کنگره نامزد از بنگال پشتیبانی شده توسط Trinamool کنگره

دهلی نو:

کنگره رهبر Abhishek مانو Singhvi یکی از برجسته ترین سخنرانان پنجه شایعات در مورد متقاطع به BJP امروز با شعر. کنگره رسمی را انکار کرد و گفت آن را "رد" این گزارش با تحقیر آنها سزاوار است.

Abhishek مانو Singhvi, یک وکیل و یک Rajya سبها عضو ارسال شده خطوط که تقریبا ترجمه برای: "دود از شایعات در مورد من ظهور از همان جایی که حتی نام من شروع آتش."

در یکی دیگر از توییت او گفت: بیشتر به طور مستقیم: "برای همه شما که شایعات درباره من: با تشکر برای من مرکز جهان را به خود."

در هفته های اخیر حدس و گمان بوده است چرخش در مورد یک وکیل در کنگره حزب-و یکی از آن ملی سخنگویان-در گفتگو با بی جی پی به "پرش کشتی" همراه با چند جوان رهبران. رهبر گفت: در تماس با خانه وزیر Amit Shah.

"این منابع اطلاعاتی هستند با هدف گسترش اردک در نظر گرفته شده برای لکه دار کردن شهرت. ما آنها را رد می کنند با تحقیر آنها سزاوار" کنگره سخنگوی Randeep سینگ Surjewala در پاسخ به یک صدای جیر جیر.

منابع در حزب مخالف گفت: Dr Singhvi چهار سال در سمت چپ خود را Rajya سبها اصطلاح بنابراین یک نقطه در بالا خانه را به سختی خواهد بود انگیزه. آقای Singhvi شد کنگره نامزد از بنگال پشتیبانی شده توسط Trinamool کنگره Mamata بانرجی.

این محرومیت باید به طور کامل سرکوب وزوز پس از مشخصات بالا خروج از کنگره در ماه مارس ، Jyotiraditya Scindia یکی از راهول گاندی نزدیک ترین مشاوران ساخته خیره کننده خروج از حزب خود را از 19 سال پس از محکم انکار هر گونه حرکت بسیار از سال گذشته است. فرار خود را به بی جی پی به رهبری به کنگره دولت توفنده در Madhya Pradesh, به عنوان MLAs نزدیک به آقای Scindia همچنین ترک این حزب است.

آقای Singhvi اخیر پست ها ظاهر می شود به خط های مختلف مانند یکی مخالفت با هشتگ #BanRSS را تغذیه حدس و گمان است.

این دیدگاه در تضاد شدید با که خود را رهبر حزب راهول گاندی که همواره منتقد شدید از آر اس اس و یا Rashtriya Swayamsevak Sangh این مربی ایدئولوژیک از BJP.

یک بخش نشان می دهد که BJP شده است بشدت از دست رفته یک حقوقی عقاب به تقویت حزب views. یکی از برترین کارشناسان حقوقی سابق اتحادیه وزیر آرون برآورده شدهاست درگذشت سال گذشته است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب