کنگره توبیخ توسط فرماندار آسوده به دیوان عالی کشور درخواست: 10 امتیاز

راجستان بحران: Sachin خلبان باز شورش تحت فشار قرار دادند تا دولت را به صدا در آورد. (فایل)جیپور/ دهلی نو: راج

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399

راجستان بحران: Sachin خلبان باز شورش تحت فشار قرار دادند تا دولت را به صدا در آورد. (فایل)

جیپور/ دهلی نو: راجستان وزیر Ashok Gehlot درخواست برای یک جلسه مجلس رد شده است برای دومین بار توسط فرماندار در افزایش رویارویی است. فرماندار Kalraj Mishra صبح امروز بازگشت و با پرسش از وزیر پیشنهاد برای یک جلسه از تاریخ 31 ژوئیه جمعه. فرماندار را رد کرده بود زودتر پیشنهاد داده شده جمعه گذشته با استناد به شورشیان MLAs' درخواست شنیده بودن در دادگاه ها از جمله دلایل. به تضعیف فرماندار استدلال در برابر تماس با یک جلسه کنگره تنظیم شده است برای رها کردن پرونده خود در دیوان عالی کشور که امروز یک درخواست مربوط به بلندگو قدرت قانونی برای شروع به رد صلاحیت رسیدگی در برابر Sachin خلبان و 18 شورشی MLAs. یک بخش از این کنگره سوغات انداختن صورت و به دنبال یک راه حل سیاسی می گویند منابع.

در اینجا 10 تحولات در راجستان سیاسی بحران:

  1. کنگره تنظیم شده است به برداشت این پرونده در دیوان عالی کشور; حذف این مورد را نیز نفی فرماندار دلایل به مجمع جلسه رهبران حزب احساس می کنید.

  2. رئیس جمهوری که برای اولین بار در نامه ای به فرماندار Kalraj Mishra درخواست یک جلسه مجلس از امروز و اعتراض به مدت پنج ساعت در محل اقامت خود را راج Niwas به فشار برای آن ارائه یک پیشنهاد تازه در روز شنبه و ذکر شده coronavirus و اقتصاد به عنوان دستور کار جلسه ویژه.

  3. فرماندار در حالی که درخواست برای اصلاح پیشنهاد پس از وزیر دراماتیک اعتراض در روز جمعه ذکر شده بود شش دلیل برای عدم پذیرش یکی از قبلی است. در میان آنها این واقعیت است که دادگاه هنوز در حال تصمیم گیری در این شورشیان دادخواست علیه رد صلاحیت استفاده نمي نماييد.

  4. پنج شنبه گذشته دادگاه عالی حاضر به توقف دادگاه عالی از حکم شورشیان' درخواست - درخواست توسط بلندگو -- گفت: "صدای مخالفان را نمی توان سرکوب در یک دموکراسی". بلندگو نیز به چالش کشیده گفته بودن توسط دادگاه عالی برای نگه داشتن در هر گونه اقدام علیه شورشیان.

  5. یک روز بعد دادگاه عالی افزایش یافته است که حفاظت به شورشیان و معوق حکم خود را پس از پذیرش تیم خلبان یازدهم-ساعت درخواست برای اضافه کردن مرکز به این پرونده پس از آن می توانید بسنجید که آیا ضد ارتداد قانون به آنها اعمال می شود.

  6. وزیر Gehlot معتقد است این شماره ها در کنار او و مشتاق است در نظر گرفتن یک طبقه آزمون در مجمع. او همچنین اصرار دارد که برخی از کنگره MLAs حمایت از او هستند به گروگان برگزار می شود در دو استراحتگاه در هاریانا را Gurugram که در آن تیم خلبان پارک شده است از آنجایی که آنها راه اندازی یک شورش دو هفته پیش.

  7. آقای Gehlot معتقد است که اگر شورشیان مجبور به آمدن به جیپور برای مونتاژ جلسه شماره خود را افزایش خواهد بیشتر.

  8. وزیر مدعی حمایت از 102 MLAs فقط یک گذشته اکثر علامت 101 در 200 عضو راجستان مجمع. شماره خود را ممکن است شیب به دلیل یک حرکت توسط اوتار پرادش سیاستمدار Mayawati را Bahujan Samaj حزب (BSP). BSP صادر کرده است یک شلاق به آن شش MLAs به رای در برابر کنگره در کف تست.

  9. شش BSP MLAs تا به حال به عضویت کنگره در سال گذشته است. اما BSP دیروز گفت: آنها صادر شده بود متوجه است که آنها نمی توانند ادغام حزب خود را با کنگره تنها در یک کشور پس از این حضور ملی.

  10. Sachin خلبان را شکست صفوف با کنگره پس از چند ماه غیر قابل عبور اختلاف با رئیس سابق خود Ashok Gehlot. آخرین کلش برای آقای خلبان آمد در فرم احضاریه برای پاسخ به سوالات در رسیدگی به اتهام تلاش برای رشوه کنگره MLAs به چرخش در برابر دولتی که او معاون وزیر. اگر تیم خلبان برنده آن مورد شورشیان می تواند رای در مجمع و خطر اندازد کنگره دولت است. اگر آنها رای خود را در مقابل حزب کنگره می توان آنها را رد صلاحیت اما رای خود را شمارش خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب