"کنگره ونتیلاتور هیچ پلاسما Remdesivir می توانید آن را ذخیره کنید": AAP رهبر

هیچ پلاسما درمانی یا Remdesivir می توانید صرفه جویی در کنگره از مرگ قریب الوقوع او گفت:.دهلی نو: در میان آشفتگ

توسط ELEMENTORSITE در 27 تیر 1399
'Congress On Ventilator, No Plasma, Remdesivir Can Save It': AAP Leader

هیچ پلاسما درمانی یا Remdesivir می توانید صرفه جویی در کنگره از مرگ قریب الوقوع او گفت:.

دهلی نو:

در میان آشفتگی های سیاسی در راجستان AAP در روز پنج شنبه به دنبال پروژه خود را به عنوان یک جایگزین کرد و گفت: این کنگره است که در "ونتیلاتور" و بعید است که برای زنده ماندن در حالی که متهم احزاب سیاسی بازی "سیاست کثیف" در زمانی که تمرکز باید بر مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

پرداختن رسانه ها, AAP سخنگوی Raghav Chadha گفت: نه کنگره به هر آینده ای نه می تواند آن را به هر آینده به این کشور و حزب خود را با خون تازه و نیرو, نیرو نیاز به گام تا تبدیل شدن به جایگزین.

ضربه پشت دهلی کنگره رئیس آنیل Chaudhary پرسیدم به هر حال اگر شما برای رای دادن Kejriwal شما Amit Shah (BJP رهبر و وزیر) به حکومت دهلی کنگره نمی تواند ارائه چنین دوگانه ارائه می شود."

آقای Chadha گفت: احزاب سیاسی مشغول هستند و با سیاست های کثیف در زمانی که تمرکز باید بر مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

"در این زمان بحران از زمانی که کشور ما به دنبال همکاری از همه احزاب سیاسی در برابر این بیماری همه گیر ما یک حزب سیاسی است که فروش خود را MLAs و دیگری حزب سیاسی است که خرید MLAs" آقای Chadha گفت: با اشاره به ادامه بحران سیاسی در راجستان.

"کل هند شاهد یک درام سیاسی اتفاق می افتند در راجستان. مردم کشور ما صدمه دیده است برای دیدن این نوع از سیاست کثیف. این یک نمایش غم انگیز را شاهد است که احزاب مشغول بازی کثیف سیاست در زمانی که این بحران همه گیر بافندگی سربار," او گفت.

آقای Chadha بیشتر گفت: AAP است تنها راه سمت چپ به عنوان حزب کنگره است که در "ونتیلاتور" و بعید است برای زنده ماندن.

"رای دهندگان از هند بسیار غمگین دولت از دموکراسی ما به دلیل آن مهم نیست چه کسی به آنها رای خود را به دلیل این سیاست کثیف از BJP و کنگره است. کنگره نه هیچ آینده ای نه می تواند آن را به هر آینده به این کشور است.

"امروز روشن است که حزب کنگره که در ونتیلاتور. هیچ پلاسما درمانی, هیدروکسی کلروکین یا Remdesivir می توانید این حزب سیاسی از مرگ قریب الوقوع" گفت: آقای Chadha.

مردم باید امیدوار است از این AAP و آنها را ببینید آن را به عنوان جایگزین آقای Chadha ادعا کرد.

"زمان خواهد شد بگویید که آیا یا نه Aam Aadmi Party می توانید با توجه به انتظارات و امید از مردم هند است.

"ما درک می کنیم که AAP ندارد کلان سازمانی قدرت در سراسر کشور, اما ما همچنین درک می کنیم که مردم هند متوجه شده اند که ما تنها جایگزین در مقابل آنها با امید ها و انتظارات دوخته بر AAP," او اضافه شده است.

او گفت: 125 ساله حزب کنگره تبدیل شده است "و به طور کامل فرو ریخت".

"این حزب (کنگره) می کند توانایی به پیروزی ندارد و باید شور و شوق برای نگه داشتن اعضای حزب خود هم نمی تواند کنترل خود را MLAs. ما شاهد بوده ایم که دولت پس از, دولت حزب کنگره در حال فروپاشی ما شاهد است که حزب کنگره می شود برخی از MLAs و با گذشت زمان معاملات آن MLAs با BJP," او اضافه شده است.

Chadha گفت: AAP نیاز به گام تا تبدیل شدن به جایگزین.

"در حال حاضر مردم هند به دنبال Aam Aadmi Party با امید به دلیل AAP تنها جایگزین در مقابل مردم است.

"مردم می خواهند بدانند که آیا AAP قابلیت و یا چشم انداز به مسئولیت این امید و به کار درآمده است. در حال حاضر AAP تنها حزب سیاسی است که خون تازه و نیرو نیروی شجاعت به مبارزه و کار و صداقت و شور و شوق گفت:" آقای Chadha.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب