کنگره حرکت راجستان MLAs به رفت و آمد مکرر می گوید تلاش برای گرفتن قدرت

تلاش ساخته شده است به فریب کنگره MLAs با پول قدرت ماهش Joshi گفت:جیپور: کنگره مشغول حفاظت از گله خود را در گج

توسط ELEMENTORSITE در 21 خرداد 1399

تلاش ساخته شده است به فریب کنگره MLAs با پول قدرت ماهش Joshi گفت:

جیپور: کنگره مشغول حفاظت از گله خود را در گجرات پیش از Rajya سبها انتخابات در حال حاضر نبرد دیگری در دست خود را. تلاش ساخته شده است برای سرنگونی دولت خود در راجستان از طریق "پول و قدرت" حزب ادعا کرده است به دنبال بررسی این موضوع است. Rajya سبها انتخابات به دلیل در ژوئن 19, که در آن سه کرسی از راجستان تا برای انتخابات. منابع و گفت: نقل مکان کرد همه آن MLAs به شیو Vilas یک رفت و آمد مکرر در دهلی-جیپور بزرگراه که در آن جلسه در حال انجام با ارشد کنگره رهبران Randeep Surjewala و KC Venugopal. در ماه مارس دولت کنگره را در Madhya Pradesh فرو ریخت. در ماه ژوئیه سال گذشته آن را از دست قدرت در کارناتاکا دولت آن را حاکم در اتحاد با HD Kumaraswamy. در هر دو مورد بی جی پی را به دست آورد. در حال حاضر راجستان نیز به یک گروه از کنگره MLAs از گجرات را به نگه داشتن آنها را از BJP برسد.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. رئیس شلاق راجستان مجمع ماهش جوشی, نوشته شده به رئیس دولت اداره مبارزه با فساد. "مانند Madhya Pradesh, Gujarat و کارناتاکا در راجستان ما MLAs و مستقل حمایت از ما در حال اغوا در تلاش برای destablise یک دولت منتخب دموکراتیک است که به طور کامل اختصاص داده شده به خدمت مردم" نامه خود را به عنوان خوانده شده.

  2. بدون نامگذاری BJP این نامه گفت: "ما MLAs و مستقل حمایت از ما-تلاش هستند که ساخته شده برای فریب آنها را با پول و قدرت".

  3. سه Rajya سبها صندلی راجستان هستند تا برای انتخابات. دو نفر از آنها انتظار می رود برای رفتن به کنگره و یکی به BJP. بی جی پی با این حال تا به هم زده سیاسی آبهای توسط قرار دادن دو نامزد به جای یکی. برای پیروزی هر نامزد نیازهای 51 اولویت اول رای.

  4. در حال حاضر کنگره به نظر می رسد راحت است. اما بی جی پی می تواند به نوبه خود جداول در آن را اگر می توانید به پشتیبانی از 12 مستقل که در حال حاضر حمایت از کنگره است.

  5. کنگره 107 MLAS – شش نفر از آنها از Mayawati را Bahujan Samaj که تغییر اردوگاه های سال گذشته است. این شهر همچنین دارای پشتیبانی از 12 مستقل MLAs. بی جی پی 72 MLAs و 6 از همکاران و مستقل.

  6. هفته گذشته 19 کنگره قانونگذاران از گجرات منتقل شد به رفت و آمد مکرر در راجستان در نظر Rajya سبها انتخابات است. در طول ماه گذشته کنگره از دست داده و هفت نفر از آن MLAs در گجرات. سه نفر از آنها به تازگی استعفا داد و این نگرانی وجود دارد که دیگران ممکن است به دنبال.

  7. از چهار Rajya سبها صندلی برای انتخابات در گجرات بی جی پی سه و کنگره یکی. این کنگره دارای 65 MLAs در گجرات برخی از آنها در حال حاضر بسته بندی شده به های مختلف متوسل می شود. بی جی پی به 103 عضو 182-عضو مجلس ایالتی که در آن یک نامزد نیازهای 34 رای را به نفع خود.

  8. اکثریت در Rajya سبها بسیار مهم است برای BJP به منظور خلبان صورتحساب خود را از طریق مجلس سنا. در سال 2017, این مبارزه در یک نبرد تن به تن به گجرات را به نفع خود صندلی برگزار می شود کنگره احمد پاتل بالا سونیا گاندی aide اما از دست رفته توسط شارب. اما علاوه بر Rajya سبها این حزب در تلاش است تا به گسترش آن شمارش متحده است.

  9. در مادها پرادش دولت کنگره را از دست قدرت در ماه مارس پس از ارشد رهبر Jyotiraditya Scindia روشن به بی جی پی با 22 وفادار MLAS. دیروز یک کلیپ صوتی ظاهر که در آن وزیر Shivraj سینگ Chouhan است که ظاهرا شنیده ادعا که دولت کشیده BJP مرکزی رهبران.

  10. دیگر دولت که در آن حزب قدرت را از دست داده بود, Karnataka. دولت به رهبری کنگره متحد HD Kumaraswamy سقوط در ماه جولای سال گذشته پس از 16 قانون گذاران و دو مستقل حمایت از آن استعفا داد. اتحاد تا به حال سرزنش BJP که هرگونه همدستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب