چوپان x هلی تنیس دادگاه است توجه بسیاری از طرفداران

در طول این دوره جدید از هنرمندان تطبیق در خانه اجراهای با توجه به قرنطینه یک ستاره متولد شده است: چوپان x هلی

توسط ELEMENTORSITE در 15 تیر 1399

در طول این دوره جدید از هنرمندان تطبیق در خانه اجراهای با توجه به قرنطینه یک ستاره متولد شده است: چوپان x هلی تنیس دادگاه.

R&B موسیقی دو نفری متشکل از خواهران چوپان و هلی بیلی عرضه دومین آلبوم استودیویی "خدا ساعت" در 12 ژوئن به fevered هیاهو. در حالی که ارتقاء برای "نشنيده ساعت" می تواند به خوبی محدود شده است به زوم اجرای برنامه از طریق اتاق نشیمن خود را به لس آنجلس مبتنی بر ساکنان جای گرفته آن را بر خود تبدیل به حیاط خلوت خود تنیس به بزرگترین مرحله طرفداران گرفته اند توجه کنید.

این همه را با یک مجله عکس: در ماه ژوئن بیانسه protégés graced جلد وگ نوجوان, عکس با هواپیماهای بدون سرنشین و در مورد همه چیز "خدا ساعت" و خشونت پلیس. در روشن و پررنگ به نظر می رسد خواهران خدمت عمده به شمار روشن و خاموش دادگاه.

پس از زمین تنیس استفاده شده است برای اجرای برنامه. در "امروز" و یوتیوب مجازی شروع مراسم "عزیز کلاس از سال 2020" به ترتیب اواز یا موسیقی دو نفری انجام شده "آن را انجام دهد" از دادگاه است. برای شهروند جهانی را "جهانی هدف: متحد برای آینده ما" برنامه تلویزیونی دو انجام شده "بقیه عمر خود را"—این بار همراه چشمگیر چراغ چشمک زن. و اخیرا برای شرط جوایز خواهران انجام یک "منو ببخش" و "انجام کار" mashup—و آغاز یک رقص کردن با خود در دادگاه.

در نوبت چوپان x هلی تنیس دادگاه انباشته fanbase در رسانه های اجتماعی.

خواهران به خوبی آگاه از تنیس جدید مشهور است. در رسانه های اجتماعی چوپان x هلی اغلب به اشتراک گذاری عکس ها از مرحله موقت در طول راه اندازی قبل از اجرای برنامه.

در مصاحبه با کرکس موسیقی اواز یا موسیقی دو آشکار است که آنها ساخته نشده و مقدار استفاده از سوی دادگاه به دو سال است که آنها به زندگی در خانه خود را تا به حال است. "که یک تکامل—با استفاده از آنچه ما" هاله گفت. "ما احساس پر برکت فقط قادر به انجام آنچه که ما عشق و نیز آن را در جایی خوب است." همانطور که برای نهایی pièce de résistance چوپان افزود: "ما در واقع نمی دانید که چگونه به بازی تنیس."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب