رسانه های اجتماعی چینی حذف PM مودی سخنرانی, مرکز سخنان در Ladakh

هر دو Weibo صفحات سفارت هند و آن WeChat گروه هزاران نفر از پیروانبرجستهMEA سخنگوی این سخنان در Ladakh برداشته

توسط ELEMENTORSITE در 1 تیر 1399
Chinese Social Media Deletes PM Modi's Speech, Centre's Remarks On Ladakh

هر دو Weibo صفحات سفارت هند و آن WeChat گروه هزاران نفر از پیروان

برجسته

  • MEA سخنگوی این سخنان در Ladakh برداشته شد از سینا Weibo
  • Sina Weibo که شبیه به توییتر در چین میلیون ها نفر از کاربران
  • حرکت در می آید افت چهره بین هند و چین ارتش
پکن:

هندی مقامات سفارت در چین باید گفت: نخست وزیر نارندرا سخنرانی رئیس وزیران در تاریخ 18 ژوئن و همچنین دیدگاه توسط سخنگوی وزارت امور خارجه حذف شده از دو چینی حساب های رسانه های اجتماعی از جمله Weibo.

این حرکت در می آید در این زمینه از خشونت چهره بین هند و چین ارتش در Galwan دره در شرق لاداخ در روز دوشنبه که در آن 20 سربازان هندی درگذشت, برای این کشور به طور قابل توجهی افزایش در حال حاضر وضعیت فرار در منطقه است.

هندی مقامات سفارت گفت که متن این سخنان از MEA سخنگوی Anurag Srivastava داشتند حذف شده اند از سفارت حساب سینا Weibo در ژوئن 18.

پس از آن هند مقامات re-چاپ عکس روی صفحه نمایش از آقای Srivastava نظرات در ژوئن 19.

Sina Weibo که شبیه به توییتر در چین میلیون ها نفر از کاربران و تمام سفارتخانه ها در پکن علاوه بر چندین رهبران جهان از جمله PM مودی از افتتاح حساب های خود را به ارتباط برقرار کردن با مردم چین است.

MEA سخنگوی این اظهارات نیز حذف شده از رسمی WeChat حساب. توجه داشته باشید در WeChat می گوید: "قادر به مشاهده این محتوا به دلیل آن را نقض مقررات است."

در دیدگاه آقای Srivastava خواسته بود چین برای محدود کردن فعالیت های خود را به آن طرف خط کنترل واقعی و است که باید آن را هر یک جانبه عمل به آن را تغییر دهید.

نخست وزیر مودی در سخنان ژوئن 18 مورد سربازان هندی کشته در Galwan clash همچنین تبدیل شدن به غیر قابل دسترس در WeChat. صفحه میگه که "مطالب حذف شده توسط نویسنده" در حالی که مقامات سفارت گفت: آنها نه حذف آن.

تاکید بر اینکه قربانی از سربازان هندی کشته در Galwan ولی برخورد در Ladakh نمی خواهد بیهوده PM مودی گفت که هند می خواهد صلح است اما قادر به دادن یک پاسخ در خور اگر تحریک.

هر دو Weibo صفحات سفارت هند و آن WeChat گروه هزاران نفر از پیروان.

در حالی که Weibo صفحه باز شد زودتر WeChat گروه آغاز شده و در ماه ژانویه این سال است.

ساعت مودی افتتاح حساب در Weibo در طول سفر خود را در اینجا در سال 2015 و در ادامه به استفاده از آن برای ارتباط برقرار کردن با مردم چین است. هیچ پست های مربوط به اخیر رویارویی نظامی بودند در صفحه خود نوشته شده.

بیست هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ درگذشت هند در درگیری با سربازان چینی در Galwan دره در شرق لاداخ سه شنبه شب ،

در حالی که چین اذعان کرده است تلفات را در کنار خود آن مشخص نشده شماره.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب