چینی صهردرس دیده می شود در نزدیکی LAC در Ladakh نیروی هوایی اعزام جت: گزارش

نیروی هوایی اغلب مگس آن Sukhoi 30MKI هواپیماهای جنگنده ناوگان از له پایگاه هوایی در Ladakh (فایل)پس از درگیری

توسط ELEMENTORSITE در 23 اردیبهشت 1399
Chinese Choppers Spotted Near Ladakh LAC Prompt Alert, IAF Fighters Rushed In

نیروی هوایی اغلب مگس آن Sukhoi 30MKI هواپیماهای جنگنده ناوگان از له پایگاه هوایی در Ladakh (فایل)

پس از درگیری بین مردم چین آزادی نیروهای ارتش و نیروهای همراه لاک در شمال هند که منجر به آسیب در هر دو طرف چین به نظر می رسد در ادامه این مسیر جنگ طلبی نسبت به هند این بار در امتداد خط کنترل واقعی در Ladakh.

در آنچه به نظر می رسد چند جبهه عمدی شگرد توسط چین برای حفظ هندوستان در آن انگشتان پا, نیروی هوایی هند مجبور شد به عجله خود را جت جنگنده گشت در Ladakh پس از نظامی چینی صهردرس پیدا شد به پرواز نزدیک به خط کنترل واقعی. این حادثه اتفاق افتاده در هفته گذشته در حدود همان زمان PLA سربازان و نیروهای ارتش به ضربات در بالا می رسد از شمال هند.

"چینی هلیکوپتر نظامی در پرواز بودند بسیار نزدیک به خط کنترل واقعی. پس از جنبش برداشت شد تا نیروی هوایی هند جت های جنگنده پرواز گشت در منطقه" منابع دولت گفت: ANI در اینجا.

منابع دولت که نخواست نامش فاش شود با توجه به دانش از خط مقدم عملیات مطلع که چینی صهردرس نیست عبور از لاک به سرزمین های هندی در آن منطقه خاص آنها گفت.

نیروی هوایی هند اغلب مگس آن Sukhoi 30MKI هواپیماهای جنگنده ناوگان از له پایگاه هوایی در Ladakh همراه با هواپیماهای دیگر است.

این آخرین توسعه می آید به زودی پس از هند ایجاد امنیت متوجه شده که نیروی هوایی پاکستان افزایش گشت آن از F-16S و JF-17s در امتداد مرز شرقی آن با هند به خصوص در شب پرواز پس از Handwara حمله تروریستی که منجر به مرگ 5 هندی پرسنل امنیتی. ترس از اقدامات تلافی جویانه توسط نیروهای هند ذکر شد دلیل توسط هند امنیت ایجاد منابع برای این ramping تا از PAF هوا گشت.

نیروی هوایی هند دارای دو پایگاه در Ladakh قلمرو اتحادیه از جمله له و Thoise هوایی که در آن جت های جنگنده در حال مستقر نشده و به طور دائم اما جدا از مبارزه با هواپیماهای اسکادران عملیاتی هستند در طول سال.

موارد متعددی وجود داشته است در گذشته زمانی که چینی هلیکوپتر نظامی وارد هند حریم هوایی در Ladakh بخش و عمدا پشت سر گذاشت داستان بگویید نشانه به خطر ادعا در مناطق که بخشی از هند است. این لاک در این محل مانند دیگر بخش هایی از هند و چین مرز در کشور ضعیف مشخص از این رو تهاجم گاهی اوقات ناخواسته به عنوان به خوبی.

با این حال درگیری با نیروهای نظامی در شمال هند بود که یک جبهه جدید باز توسط چین بود که دلیلی برای نگرانی است. همیشه پس از وقوع Covid-19, رئیس جمهور چین است که تحت فشار بسیار زیاد به افزایش شفافیت در کشور خود و نشان واقعی منشاء این ویروس که برخی گمان ناشى از یک آزمایشگاه در چین"s ووهان. جنگ تجاری با کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و استرالیا را تشدید و اکثر شرکت های چند ملیتی را به طور فعال شروع به دنبال تولید جایگزین هند که یکی از این مقصد مورد نظر.

منابع امنیتی این باورند که این می تواند به دلیل جدید چین پرخاشگری است. مشابه عضله خم شد نیز دیده می شود به تازگی هنگامی که هواپیما در نیروی دریایی قایق وارد آبهای مورد مناقشه در دریای چین جنوبی است.
 

(این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب