چین هوانوردی اجازه می دهد تا بیشتر پروازهای خارجی پس از ایالات متحده آمریکا ممنوعیت چینی حامل

در فرودگاه روستوک-لاگه وجود دارد جدید ایرباس هواپیما از نوع A320 که تولید شده برای بازار چین اما نمی توان در ح

توسط ELEMENTORSITE در 15 خرداد 1399

در فرودگاه روستوک-لاگه وجود دارد جدید ایرباس هواپیما از نوع A320 که تولید شده برای بازار چین اما نمی توان در حال حاضر با توجه به کرونا بحران است. نه هواپیما در حال حاضر در باند فرودگاه, 15 تحویل داده می شود. به طور منظم عملیات پرواز در فرودگاه شده اند به حالت تعلیق درآمد.

برند Wustneck | عکس داد | گتی ایماژ

چین هوانوردی روز پنجشنبه گفت که این امر اجازه می دهد تا خارجی شرکت های هواپیمایی برای افزایش پروازهای بین این کشور و دیگر مناطق از ژوئن 8.

آنلاین بیانیه آمد حدود 12 ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر شده, حکم به تعلیق چینی مسافر شرکت های هواپیمایی از پرواز به آمریکا آغاز ژوئن 16, گزینه دو اثر را در اوایل.

عمران اداره حمل و نقل هوایی از چین نیست به طور مستقیم اشاره به اقدامات ایالات متحده آمریکا در بیانیه اش. جدید چینی سیاست اجازه می دهد تمام خطوط هوایی خارجی به را انتخاب کنید از یک لیست از تایید شهرستانها به کار یک بین المللی مسافر و پرواز در هفته است.

اگر یک پرواز مسافران تست منفی برای این ویروس به مدت سه هفته متوالی شرکت هواپیمایی قادر خواهد بود به اضافه کردن یک اضافی مبارزه در هر هفته هوانوردی گفت. اگر پنج یا بیشتر مسافران تست مثبت برای ویروس های هواپیمایی باید تعلیق پرواز به مدت یک هفته با توجه به این بیانیه.

چین هوانوردی بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای اظهار نظر در مورد ایالات متحده سفارش.

سهام هوا و چین Hainan Airlines کاهش یافت و نزدیک به 2 درصد در معاملات صبح در سرزمین اصلی در حالی که چین جنوبی سهام معامله 0.4% پایین تر است. اما چین شرقی سهام افزایش یافت حدود نیم درصد است.

هر چهار شرکت هواپیمایی بودند که در وزارت حمل و نقل جهت است که به نام برای تعلیق پروازهای خود را به آمریکا و دیگر نهادهای ذکر شده شامل Xiamen Airlines و Sichuan Airlines.

جهانی حمل و نقل هوایی ترافیک غوطه ور است در چند ماه گذشته به عنوان دولت تحمیل مستندات و اقامت-صفحه اصلی سفارشات برای جلوگیری از گسترش coronavirus. رسما به نام Covid-19 بیماری برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در شهر ووهان است و پس از آلوده بیش از 6.4 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 385,000.

در مارس 12, خطوط هوایی ایالات متحده متوقف شده بود خدمات مسافر و از چین, چینی, حمل و نگهداری برخی از پروازهای آمریکا به منظور گفت. این سند اضافه شده است که در آغاز ممکن است ایالات متحده حامل هواپیمایی متحده و دلتا اعمال کرده بود به چین حمل و نقل هوایی خودگردان برای از سرگیری پروازها به مقصد این کشور در اوایل ماه ژوئن را دریافت تایید.

به منظور روشن ساخته است که ایالات متحده آمریکا را تایید نمی, چینی, پروازهای چارتر که تبدیل شده اند به طور فزاینده ای مشترک راه را برای اتباع چینی به بازگشت به کشور خود.

— CNBC جنس زنبق و سوسن وانگ کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب