چین برداشت در Ladakh, چادر رفته سربازان کاهش

اخیر تصاویر ماهواره ای در حال اثبات متعدد چینی رسوخ در سراسر خط کنترل واقعی.دهلی نو: چین خارج سربازان توسط حدا

توسط ELEMENTORSITE در 16 تیر 1399

اخیر تصاویر ماهواره ای در حال اثبات متعدد چینی رسوخ در سراسر خط کنترل واقعی.

دهلی نو:

چین خارج سربازان توسط حداقل یک کیلومتر در سه مکان در Ladakh از جمله تنش Galwan دره رودخانه که در آن 20 سرباز کشته شدند در عمل در یک نزاع و جدال مرگبار با نیروهای نظامی در ژوئن 15, منابع روز دوشنبه گفت:. سربازان هندی نیز به عقب کشیده و یک منطقه حائل ایجاد شده بین نیروهای هر دو طرف با توجه به منابع.

"این اولین بار است که در فاز متارکه روند. مراحل بیشتر گرفته خواهد شد و پس از دور بعدی نظامی سطح مذاکرات گفت:" منابع.

چینی ها دیگر در سرزمین های هندی در Galwan منابع می گویند; سازه های موقت ساخته شده توسط سربازان چینی در به طور غیر قانونی اشغال شده در سایت در رودخانه-خم خاکریزی در حال حذف شدن توسط هر دو طرف با توجه به منابع.

وجود دارد برخی از شاخص های که چین آغاز شده است د-افزایش از انگشتان منطقه در Pangong.

چینی نظامی برچیده چادر و سازه در نزدیکی محل برخورد و وسایل نقلیه دیده شده است و خروج از این منطقه و همچنین در چشمه های آب گرم و Gogra - دو نفر دیگر رقابت مناطق مرزی - با توجه به منابع.

گزارش از جلو و پشت پدید آمده اند سه روز پس از نخست وزیر نارندرا سفر به لاداخ به جلو ارسال در روز جمعه که در آن خطاب به هزاران نفر از نیروهای نظامی و اظهار داشت بدون نام بردن از کشور چین است که "سن از توسعه طلبی است و توسعه نیروهای هر دو را از دست داده و یا مجبور شدند به نوبه خود بازگشت."

enho940g

تصاویر ماهواره ای از Galwan خاکریزی در 16 ژوئن سال 2020 است.

روز یکشنبه مشاور امنیت ملی agnew و چین وزیر امور خارجه وانگ یی صحبت از طریق تلفن به مدت دو ساعت و با توجه به بیانیه رسمی حال "فرانک و در عمق تبادل نظر در مورد تحولات اخیر در بخش غربی هند و چین مناطق مرزی".

آقای Doval و چینی وزیر توافق کردند که "لازم بود تا اطمینان حاصل شود در اولین متارکه کامل نیروهای نظامی در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) و د-تنش از هند-چین مناطق مرزی برای بازگرداندن صلح و آرامش". آنها همچنین در مورد تکمیل متارکه به همراه لاک در اسرع وقت و "یک مرحله ای و گام به گام de-تشدید" در مناطق مرزی.

"آنها مجددا تاکید کرد که باید هر دو طرف به شدت احترام و رعایت خط کنترل واقعی و باید هر یک جانبه اقدام به تغییر وضع موجود و با هم کار کنند برای جلوگیری از هر حادثه ای در آینده است که می تواند برهم زدن صلح و آرامش در مناطق مرزی گفت:" در بیانیه دولت. این بخش شامل نمی شد در پکن رسمی توجه داشته باشید در این گفتگو.

qrdc0mio

تصاویر ماهواره ای از Galwan خاکریزی در 22 ژوئن سال 2020 است.

چین گفت: خط مقدم سربازان در حال گرفتن "اقدامات موثر" و "پیشرفت" به رهاسازی و کاهش تنش در Galwan دره. "چین و هند را ساخته اند پیشرفت در آینده با اقدامات موثر برای سربازان خط مقدم برای خلاص و د-تشدید مرز وضعیت در سومین فرمانده در سطح مذاکرات بین دو ارتش در 30 ژوئن" چینی سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت.

gl6246hg

تصاویر ماهواره ای از Galwan خاکریزی در 25 ژوئن سال 2020 است. سیاه برزنت قابل مشاهده در ژوئن 25. منطقه به نظر می رسد çleaned ،

دور سوم مذاکرات میان فرماندهان هندی و چینی ارتش در 30 ژوئن در رفت و به مدت 12 ساعت. یک دوره دو هفته ای داده شد برای روند de-افزایش طول مذاکرات. بنابراین فیزیکی خروج چینی ها به سمت خود نیاز به تکمیل شود حدود 14 ژوئیه. نظامی بعدی مذاکرات را تنها محل پس از آن گفت: منابع.

اخیر تصاویر ماهواره ای نشان داده است, چند, چینی, رسوخ در سراسر لاک و استقرار سلاح های سنگین و فعالیت های ساخت و ساز. این تصاویر نشان می دهد که چینی ها تا به حال به طور غیر قانونی اشغال شده 423 متر از خاک هند, در Galwan دره. تصاویر به دست آورد NDTV از سیاره Labs معنیداری را نشان داد تحکیم نیروهای چینی در Ladakh را Pangong دریاچه منطقه که در آن سربازان هندی در حال متوقف شدن از گشت زنی پس از درگیری های خشونت آمیز در ماه مه که در آن ده ها تن از سربازان هندی بر این باور هستند که مجروح شده اند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن