چین هشدار هند در برابر “مجبور واشدن” اقتصاد

China Warns India Against 'Forced Decoupling' Of Their Economies

چین و هند مبارزه مختصری مرز جنگ در سال 1962 (بازنمودی)

دهلی نو:

چین در روز پنج شنبه هشدار داد که “مجبور واشدن” از اقتصاد خود را با هند پس از یک درگیری در شرق لاداخ را Galwan دره ماه گذشته است که در آن 20 سربازان هندی فوت در حین انجام وظیفه خواهد صدمه دیده هر دو کشور. سفیر چین مقیم کابل گفت: چین بود و نه یک تهدید استراتژیک به هند و “ساختار کلی است که ما نمی تواند بدون زندگی می کنند هر یک از دیگر بدون تغییر باقی می ماند”.

این بیانیه پس از دولت مرکزی حرکت های اخیر به بان کی مون, چینی, برنامه های کاربردی, حتی به عنوان بالفعل مرز خط واقعی کنترل زمان باقی مانده است.

“چین طرفداران برنده برنده همکاری و مخالف صفر-مجموع بازی” سفیر Sun Weidong در توییتر نوشت.

“اقتصاد ما بسیار مکمل هم آمیخته و به هم وابسته. مجبور افتراق است که در برابر این روند و تنها منجر به یک “باخت-باخت “نتیجه” او اضافه شده است.

مقامات چینی می گویند نیروهای امنیتی آن جاسازی شده در هند به سرزمین های دور منطقه غرب. چین این ادعا آن است و نه نقض لاک.

وزارت امور خارجی گفت: در جلسه توجیهی که نیروهای متارکه روند توافق توسط دو طرف هنوز به پایان خواهد رسید و که دور دیگری از فرمانده در سطح ایران برگزار خواهد شد به زودی.

“ما انتظار داریم که طرف چینی را صمیمانه همکاری با ما برای تکمیل متارکه و د تشدید و مرمت کامل از صلح و آرامش در مناطق مرزی در اولین” سخنگوی Anurag Srivastava گفت.

دیپلماتیک و نظامی مقامات هسته ای همسایه صحبت شده است به طور منظم به د-تشدید بن بست پس از 15 ژوئن برخورد در Galwan دره که در آن بیش از 40 چینی سربازان نیز درگذشت.

در اوایل این ماه در چین و هند آغاز شده متارکه روند عقب کشیدن نیروهای نظامی از خط کنترل واقعی.

این بود که پس از مشاور امنیت ملی agnew و وزیر امور خارجه چین وانگ یی که تا به حال یک مکالمه تلفنی توافق کردند که هر دو طرف باید “به شدت احترام و رعایت” خط کنترل واقعی.

منابع گفته اند NDTV که سربازان چینی در حال حاضر هنوز هم در برخی از مناطق.

چین و هند مبارزه مختصری مرز جنگ در سال 1962.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im