چین رونمایی جزئیات هنگ کنگ امنیت ملی قانون

عابران پیاده گذشته دولت حمایت, تبلیغات, تبلیغ جدید امنیت ملی قانون در تاریخ 30 ژوئن 2020 در هنگ کنگ, چین.

بیلی H. C. Kwok | گتی ایماژ

پکن — مرکزی دولت چین گذشت یک جارو امنیتی جدید قانون برای هنگ کنگ است که در زمان اثر تنها چند ساعت قبل از 23rd سالگرد این شهر تحویل از U. K به چین در روز چهارشنبه.

امنیت ملی قانون تقویت پکن کنترل در هنگ کنگ نیمه مستقل منطقه با بیشتر آزادی های دموکراتیک و در راستای کسب و کار بین المللی استاندارد از سرزمین اصلی است. که وضعیت ویژه ای ساخته شده است که هنگ کنگ توپی جذاب برای بسیاری از شرکت های بین المللی که مایل به شیر بیشتر بازار چین.

تحت قانون جدید بسیاری از فعالیت های انجام شده توسط معترضان در هنگ کنگ در سال گذشته تبدیل به مجازات توسط قانون است. آنچه در آغاز به عنوان صلح آمیز تظاهرات توده ای علیه یک بحث استرداد لایحه بیش از 12 ماه پیش تبدیل به خشونت و درگیری با پلیس.

یک مقام رسمی ترجمه انگلیسی قانون جدید تصریح می کند که کسی که عمل می کند با یک دیدگاه برای “تضعیف وحدت ملی” از هنگ کنگ با سرزمین اصلی مواجه مجازات به طول عمر بسته به شدت جرم. حمایت مالی برای چنین فعالیت هایی نیز یک جرم است.

امنیتی و قانون نیز در گذاشته گسترده سکته مغزی چه می تواند تلقی جرائم توسط “سازمان های تروریستی” و کسانی که تبانی کردن با سازمان های خارجی است.

متن نیز می گوید: کسانی که دائم هنگ کنگ ساکنان می توانند اخراج شوند اگر آنها را به شکستن قانون است.

تحت رئیس جمهور چین پکن تصمیم به حرکت به جلو با قانون می آید با وجود نقد قوی از اروپا و آمریکا

رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل گفت: “ما محکوم به تصمیم” با توجه به گزارش رویترز.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز گام به سوی از بین بردن هنگ کنگ ویژه تجارت با وضعیت بزرگترین اقتصاد جهان شروع با محدودیت در دفاع صادرات و دسترسی به محصولات فناوری بالا.

دیگر جنبه های این قانون نشان داد که چگونه پکن تقویت خواهد دست خود را در هنگ کنگ امور.

یک مشاور امنیت ملی تعیین شده توسط دولت مرکزی را نشستن در جلسات کمیته برای حفظ امنیت ملی از دلار هنگ کنگ منطقه ویژه اداری, قانون گفت.

هنگ کنگ نیز ترویج امنیت ملی آموزش و پرورش از طریق مدارس و رسانه ها با توجه به قانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im