چین رونمایی جزئیات امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ در میان واکنش

پلیس هنگ کنگ کنترل دسترسی به یک خیابان در مرکز Mongkok محله در طول تظاهرات. موج جدیدی از افزایش اعتراضات در هن

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

پلیس هنگ کنگ کنترل دسترسی به یک خیابان در مرکز Mongkok محله در طول تظاهرات. موج جدیدی از افزایش اعتراضات در هنگ کنگ در این خبر که دولت چین را به طور یک جانبه عبور امنیت ملی قانون 23.

SOPA تصاویر

پکن پرده برداری کرد جزئیات جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ در شنبه هموار کردن راه برای عمیق ترین تغییر به این شهر راه زندگی پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997.

بسیار پیش بینی وضع قوانین که موجب نگرانی عمیق در واشنگتن و اروپا شامل امنیت ملی برای هنگ کنگ به جمع آوری اطلاعات و رسیدگی به جرایم علیه امنیت ملی رسمی رادیو فردا خبر داد.

آن گفت: هنگ کنگ رهبر کری لام نیز منصوب خاص قضات به شنیدن امنیت ملی در مورد یک حرکت به احتمال زیاد به unnerve برخی از سرمایه گذاران و سیاستمداران و رهبران کسب و کار در مالی جهانی hub.

امنیت ملی فعالیت خواهد حفاظت از حقوق بشر و آزادی بیان و مونتاژ آن اضافه شده و بدون ارائه جزئیات.

چین می گوید پیش نویس این قانون با هدف مقابله با تجزیه طلبان فعالیت براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی اما منتقدان ترس آن را سرکوب گسترده آزادی هستند که به عنوان کلیدی برای هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک مرکز مالی جهانی.

جزئیات قانون پرده برداری شد پس از سه روز نشست از تصمیم چین را کشتند.

زمان دقیق قاب برای تصویب این قانون مشخص نیست اگر چه تحلیلگران سیاسی انتظار آن خواهد اثر را پیش از کلید های قانونی شورای انتخابات در هنگ کنگ در سپتامبر. 6.

چین حرکت برای اعمال قانون به طور مستقیم در هنگ کنگ دور زدن شهر مقننه می آید پس از یک سال از گاهی خشونت آمیز ضد دولتی و ضد پکن تظاهرات که سرزمین اصلی و مقامات محلی سرزنش "نیروهای خارجی" برای دامن زدن به.

برخی از مفسران سیاسی می گویند قانون است که در آب بندی هنگ کنگ دوم "بازگشت" به سرزمین مادری پس از بریتانیا در سال 1997 نخستین شکست خورده را به ساکنان این شهر ناآرام به پاشنه.

در زمان تحویل چین وعده داده شده به اجازه می دهد هنگ کنگ درجه بالایی از خودمختاری برای 50 سال تحت آنچه شناخته شده به عنوان "یک کشور دو سیستم" فرمول حکومت اگر چه دموکراسی فعالان می گویند پکن به طور فزاینده ای سخت تر گرفتن آن در سراسر شهرستان.

پکن پیشنهاد قانون جدید در ماه گذشته نقشه کشی سریع ملامت از بریتانیا و ایالات متحده است.

روز جمعه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: واشنگتن خواهد در آینده درمان هنگ کنگ به عنوان یک شهر چینی به جای یک نیمه مستقل و ایالات متحده مشغول به کار بود راه خود را از طریق یک فرایند تصمیم گیری که چه کسی می خواهد پاسخگو بیش از محدودیت به هنگ کنگ آزادی.

تأکید جهانی نگرانی خود را از این حرکت پارلمان اروپا روز جمعه رای به نفع مصرف چین به دیوان بین المللی دادگستری در لاهه اگر پکن تحمیل امنیت قانون در هنگ کنگ.

چین بارها هشدار داد دولت های خارجی علیه دخالت در امور داخلی خود.

مقامات در پکن و هنگ کنگ را در درد بوده است برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران این است که قانون را نه تضعیف این شهر درجه بالایی از استقلال اصرار دارد آن را تنها هدف یک اقلیت از "مشکل" که یک تهدید برای امنیت ملی است.

هنگ کنگ گفته است که قانون نمی خواهد ساییده شدن اعتماد سرمایه گذاران و افرادی که رعایت آن هیچ دلیلی برای نگرانی.

با وجود اطمینان از جمله قانون احساس خطر گروه های کسب و کار دیپلمات ها و سازمان های حقوق بیشتر تیره و تار روابط بین ایالات متحده و چین و باعث G7 وزرای خارجه به اصرار پکن به رفتن را از طریق آن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب