چین سهام تا مواد غذایی و نفت به عنوان coronavirus اسپرز نگرانی در مورد کمبود

یک مشتری با پوشیدن ماسک صورت اقدام به خرید آرد در یک سوپر مارکت در مارس 12 سال 2020 در تیوان Shanxi استان چین است.

ژانگ یون | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

چین ساختمان شده است تا از آن مواد غذایی و انرژی ذخیره در این سال با استفاده از فازها و کاهش قیمت نفت خام حتی قبل از coronavirus همه گیر مختل لوازم.

این دومین اقتصاد بزرگ جهان است که محدود زمین های زراعی است رو فشار به ساحل تا آن مواد غذایی به عنوان قیمت برای مواد غذایی شروع به تیک تاک بالاتر در سال گذشته قبل از شیوع ویروس.

مستندات و جنبش محدودیت ها با هدف شامل coronavirus باعث حمل و نقل و تدارکات تنگناها.

کسانی که انسداد را برجسته کرده اند آسیب پذیری جهانی زنجیره تامین و ترس از کمبود مواد غذایی باید به خط مقدم کشورهای در حال توسعه و اقتصادهای در حال ظهور.

ترس محرک قدرتمند است. آن را رانندگی سیاست در چین در حال حاضر. متناسب با آن تندروها را که می خواهید برای بازسازی ذخایر مواد غذایی است.

Arlan Suderman

رئیس کالا اقتصاددان در INTL fcstone

مصرف کنندگان در چین نگران هستند بیشتر از پیامدهای این بیماری همه گیر به عنوان آن را همچنان به گسترش در سطح جهان است.

“مردم وجود دارد (در چین) در حال دست پاچه که کروناویروس در نهایت تعطیل جهان بنادر و آن را غیر ممکن است برای آنها را به واردات گفت: Arlan Suderman رئیس کالا اقتصاددان برای INTL fcstone در یک توییت در روز دوشنبه. “آنها در حال جمع اوری منابع در حال حاضر در حالی که آنها ارزان و در دسترس است.”

 

“ترس محرک قدرتمند است. آن را رانندگی سیاست در چین در حال حاضر. متناسب با آن تندروها را که می خواهید برای بازسازی ذخایر غذایی,” او اضافه شده است.

قیمت مواد غذایی افزایش

چین بزرگترین مصرف کننده گوشت خوک به یک جزء اصلی پروتئین برای کشور است.

در چهار ماه اول سال واردات گوشت در چین افزایش یافت 82 درصد نسبت به یک سال پیش. این خدمات عبارتند از گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ است.

“ما انتظار داریم انباشت مواد غذایی برای ادامه به خصوص در شهرستانها در معرض لجستيک اختلال. تلاقی رود قیمت مواد غذایی را افزایش می دهد در کنار انقباض اقتصادی و افزایش بیکاری خواهد با فشار بالا خطر ناآرامی های مدنی” گفت: Kaho یو ارشد آسیا خطر تحلیلگر در Verisk Maplecroft یک مشاوره.

در حال حاضر تورم مواد غذایی در این کشور شده است تیک تاک بالاتر است.

سه شنبه گذشته چین اعلام کرد که قیمت مواد غذایی افزایش 14.8% در ماه آوریل از یک سال پیش. حتی اگر آن را پایین تر از 18 درصد افزایش در ماه مارس آن را هنوز هم در سطح بالا.

گوشت خوک قیمت ها افزایش یافت و تقریبا 97 درصد در ماه آوریل در چه بوده است روند پایدار از اوایل سال 2019 با توجه به تب خوکی آفریقایی شیوع بیماری در خوک ها که نابود چین گراز گله.

در مقایسه غیر غذایی افزایش قیمت فقط 0.4% در ماه آوریل, رسمی, دولت, داده ها نشان داد.

A worker inspects chickens at a poultry farm in Beijing, China.

صدها میلیون جوجه در معرض خطر نابودی را با بسیاری از چین قفل شده پایین به علت ویروس

سویا از منابع به خصوص در معرض شوکهای عرضه به چین بالا وارد کننده کالا نیاز این دانه روغنی را به خوراک دام و روغن پخت و پز.

در ماه آوریل چین واردات دانۀ سویا کاهش یافت و 12 درصد از سال قبل از آن آداب و رسوم داده ها نشان داد, به دلیل بدی آب و هوا باعث تاخیر کالا از برترین تامین کننده برزیل.

همانطور که برای برنج, چین بزرگترین تولید کننده غلات اصلی با بسیاری از آن منابع مصرف شده در داخل کشور.

حتی پس نگرانی در مورد امنیت غذایی از غلات اصلی منجر به وحشت خرید و موجب دولت برای به دست آوردن سهام بیشتر از این بازار برای خود بانک ملی.

در مارس مقامات چینی مطمئن جمعیت بود که پله تا دولت خرید برنج و که وجود دارد به اندازه کافی سهام دولت خبرگزاری شین هوا گزارش شده است.

“ما انتظار داریم چین به ادامه انباشت محصولات برای اطمینان از عرضه کافی در طول شش ماه آینده توسط پشم شویی جهان برای منابع موجود گفت:” یو در گزارش اخیر.

مشاوره قرار می دهد چین در آن رده “خطر بالا” از نظر مواد غذایی, واردات, امنیت, که بدان معنی است که آن واردات مواد غذایی در معرض خطر و در معرض اختلال.

نفت خام رزرو ساختمان

به همین ترتیب چین شده است تا ساختمان آن نفت خام از ذخایر و رفت و در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید در سه ماهه اول این سال داده ها نشان می دهد.

اگر چه واردات نفت خام کاهش یافت و در ماه آوریل در مقایسه با یک سال پیش آنها هنوز هم افزایش یافت و از ماه مارس است. اما تحلیلگران می گویند محدود سازی امکانات می تواند با قرار دادن یک کلاه بر روی واردات است.

چین است که انتظار می رود برای ادامه واردات نفت خام برای پر کردن ذخایر خود را با استفاده از کاهش قیمت نفت است.

Lei خورشید

مشاور ارشد در وود مکنزی

“عمده نفت خام واردکنندگان مانند چین شناخته شده اند به ساخت ذخایر استراتژیک زمانی که قیمت پایین می شود همانطور که در مطلب قبلی قیمت نفت ويروس,” Lei خورشید مشاور ارشد در وود مکنزی گفت: در ماه مارس گزارش. “چین است که انتظار می رود برای ادامه واردات نفت خام برای پر کردن ذخایر خود را با استفاده از کاهش قیمت نفت است.”

این کشور کمتر به واردات بیش از آن در دو سال گذشته با توجه به محدودیت در ظرفیت ذخیره سازی است.

به عنوان تامین خطوط همچنان مختل با توجه به شیوع کروناویروس یو در Verisk Maplecroft گفت که او انتظار دارد پکن به دو برابر کردن در ساختمان سازی بیشتر از ظرفیت بالای توسعه انرژی در خانه.

“انرژی نیز هسته ای به این کشور موتور اقتصادی. در طول همه گیر پکن شده است prioritising حفظ ثبات زغال سنگ تامین با یک چشم و در تولید انرژی برای فعالیت های صنعتی گفت:” یو. “ما همچنین انتظار پکن برای سرعت بخشیدن به از سرگیری انرژی مقیاس بزرگ پروژه های زیربنایی.”

قرار دادن مواد غذایی و انرژی برای اولین بار

مواد غذایی و امنیت انرژی همواره مهم برای چین است, اما به همه گیر است تأکید این نگرانی ها.

در مارس رئیس جمهور چین صحبت در مورد مواد غذایی و انرژی تامین امنیت چند بار, اشاره, یو.

در همان ماه های دولتی — از جمله چین توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون ملی مواد غذایی و ذخایر راهبردی دولت و سایر وزارتخانه ها — صادر سیاست اطلاع با هدف حصول اطمینان کافی تولید مواد غذایی ظرفیت ذخیره سازی و تدارکات یو اشاره کرد.

همچنین در آوریل ملی چین آژانس انرژی صادر شده یک لیست از زمینه های سیاست به تمرکز در این سال است. آنها شامل منبع تغذیه, شبکه, شبکه های زیرساخت های نفت و گاز و زغال سنگ پروژه های.

این تحولات تأکید دولت, نگرانی, او گفت:.

“هر دو شی جین پینگ با لفاظی و مرتبط با سیاست اطلاعیه از وزارتخانه ها نشان می دهد که چگونه مواد غذایی و امنیت انرژی بالا هستند در این دولت در دستور کار” گفت: Yu.

“همه آنها با هدف جلوگیری از پتانسیل همه گیر مرتبط با کمبود عرضه و افزایش خودکفایی از منابع مهم بیش از مدت طولانی. این COVID-19 اختلال در تجارت و فعالیت های صنعتی پرسیده است: رهبری چین را در طولانی مدت در نگرانی بیش از منابع امنیتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net