چین می گوید اقتصاد خود را رشد 3.2 درصد در سه ماهه دوم این سال جهش از coronavirus

چین گزارش داد که تولید ناخالص داخلی این کشور رشد 3.2 درصد در سه ماهه دوم سال جاری در مقایسه با یک سال پیش — ضر

توسط ELEMENTORSITE در 26 تیر 1399

چین گزارش داد که تولید ناخالص داخلی این کشور رشد 3.2 درصد در سه ماهه دوم سال جاری در مقایسه با یک سال پیش — ضرب و شتم انتظارات تحلیلگران و بازگشت از سه ماهه اول به انقباض.

این می آید به عنوان مستندات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در چین کاسته و به عنوان پکن نورد اقدامات محرک اقتصادی برای سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز انتظار می رود تولید ناخالص داخلی به رشد متوسطی در رقم 2.5% در سه ماهه آوریل تا ژوئن.

چین در سه ماهه اول سال جاری تولید ناخالص داخلی با 6.8 درصد در سال 2020 از یک سال پیش به عنوان دومین اقتصاد بزرگ جهان در زمان یک ضربه بزرگ از شیوع کروناویروس. این کشور در کاهش تولید ناخالص داخلی حداقل از سال 1992 زمانی که رسمی فصلنامه پرونده آغاز شده است.

چین تولید ناخالص داخلی رسمی آمار و ارقام در حال ردیابی به عنوان شاخص سلامت در جهان, دومین, اقتصاد, اما بسیاری از کارشناسان خارج از مدت طولانی ابراز شک و تردید در مورد صحت چین گزارش.

"به طور کلی, اقتصاد ملی غلبه تاثیر نامطلوب این بیماری همه گیر در نیمه اول به تدریج و نشان داد یک حرکت ترمیمی رشد و بهبود تدریجی بیشتر تجلی توسعه آن انعطاف پذیری و نشاط" گفت: چین اداره ملی آمار در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز پنج شنبه.

دولت چین معرفی کرده است اقدامات لازم برای تقویت اقتصاد از جمله هزینه های مالی و کاهش در میزان وام دهی و بانک مورد نیاز ذخیره — مقدار پول نقد که وام دهندگان باید نگه دارید در رزرو.

نشانه هایی از بهبود

داده های اخیر از چین نشان می دهد برخی از نشانه هایی از بهبود. تجارت اعداد در ماه ژوئن نشان داد که چین دلار را گرانتر صادرات و واردات افزایش یافت. فعالیت های تولیدی در ماه ژوئن نیز گسترش یافته و در مقایسه با ماه مه دو مجموعه مختلف از نظرسنجی نشان داد.

چینی-صادرات اخذ شده است "عظیم سهم بازار" در حالی که بقیه جهان قفل شده بود گفت: Bo چوانگ ارشد چین اقتصاددان در TS Lombard قبل از انتشار داده. چین شروع به کاهش مستند اقدامات نسبتا زودتر از کشورهای دیگر است.

ما شاهد ناهموار بازیابی در چین است. بازگشت به کار به خصوص تولید کارخانه به نظر می رسد انجام نسبتا خیلی بهتر است.

یوهانا Chua

سیتی گروپ

چوانگ گفت که او انتظار می رود تولید ناخالص داخلی چین بازیابی به پایدار در محله های دو بعدی حداقل به عنوان اقتصاد داخلی به نظر می رسد به انجام "خوب" با رشد زیرساخت ها و مقطع استانی سفر بازگشایی شد, او گفت: CNBC "نشانه های خیابانی."

چوانگ گفت: بهبودی در حدود 5% در دو محله "قطعا قابل پیش بینی." چین کامل-سال رشد تولید ناخالص داخلی 6.1 درصد در سال 2019.

چالش ها باقی می ماند

هنوز هم وجود دارد headwinds پیش رو به شیوع است که برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در شهر ووهان گسترش در سطح جهان آلوده کردن بیش از 13.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 582,000 مردم با توجه به آخرین اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

چین آمار اداره اذعان خطرات.

"با توجه به مستمر گسترش این بیماری همه گیر در جهان در حال تحول تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد جهانی و قابل ملاحظه نصب خطرات خارجی و چالش های ملی بهبود اقتصادی هنوز تحت فشار" آن گفت: در آزادی مطبوعات.

آمار منتشر شده در روز پنج شنبه نیز نشان داد ضعیف مصرف در چین است. خرده فروشی بودند پایین 1.8% در ماه ژوئن از یک سال پیش برخلاف انتظارات برای یک 0.3% چشم انداز مثبت اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود. خرده فروشی کاهش یافته است 2.8% در ماه مه از یک سال پیش.

نگرانی بازار کار و عقب مانده تاثیر ورشکستگی در ادامه به قطع بیش از اقتصاد است.

"ما شاهد یک ناهموار بازیابی در چین است. بازگشت به کار به خصوص تولید کارخانه به نظر می رسد انجام نسبتا خیلی بهتر" گفت: یوهانا Chua سر از آسیا اقتصاد و استراتژی در سیتی گروپ.

نگاه به آینده وجود دارد یک سوال چقدر چین تقاضای داخلی می تواند جبران تجمع در موجودی با توجه به ضعف تقاضای خارجی, Chua گفت CNBC "نشانه های خیابانی."

"ما هنوز هم از دیدن بسیاری از نگرانی ها از عدم وجود ویروس سرکوب در بازارهای عمده," او اضافه شده است.

اقتصاد جهان است انتظار می رود به سقوط به رکود اقتصادی در این سال به عنوان بسیاری از دولت ها در سطح جهان اجرا شده اند مستندات و محدود فعالیت های کسب و کار و گردهمایی های اجتماعی. کاهش رشد تقاضای جهانی است و انتظار می رود به صدمه زدن به چین صادرات.

در این سال چین ساخته نادر تصمیم به تنظیم یک هدف تولید ناخالص داخلی با توجه به عدم قطعیت از تاثیر این بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب