چین را رد تهمت را پیشنهاد میانجیگری در مرز تنش با هند

تنش رو به افزایش بوده است بین هند و چین بیش از اختلافات مرزیدهلی نو: چین را رد کرده است رئیس جمهور ایالات متحد

توسط ELEMENTORSITE در 9 خرداد 1399
China Rejects Trump's Mediation Offer On Border Tension With India

تنش رو به افزایش بوده است بین هند و چین بیش از اختلافات مرزی

دهلی نو:

چین را رد کرده است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برای میانجیگری بین هند و چین به عنوان تنش ها بر سر اختلافات مرزی ادامه خواهد داد به افزایش است. "چین و هند قادر به درستی حل و فصل مسائل از طریق گفت و گو و مشاوره" چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه گفت, خبرگزاری پرس تراست هند گزارش شده است.

در یک حرکت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه ارائه شده به "واسطه یا حکمیت" مواج درگیریهای مرزی بین هند و چین گفته او "آماده, مایل و قادر" برای کاهش تنش میان ادامه بن بست بین ارتش دو غول.

واکنش برای اولین بار به رییس جمهور ارائه, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: دو کشور نمی خواهید به "مداخله" از یک شخص ثالث برای حل و فصل نظامی بست.

"بین چین و هند ما موجود مرز مربوط به مکانیسم ها و کانال های ارتباطی" آقای ژائو به خبرنگاران گفت:. "ما قادر به درستی حل و فصل مسائل بین ما از طریق گفت و گو و مشاوره. ما نه نیاز به مداخله شخص ثالث," او گفت:.

مناطق مختلف در امتداد خط کنترل واقعی یا لاک در Ladakh و شمال هند دیده می شود عمده نظامی ساخت توسط هر دو هندی و چینی ارتش در یک سیگنال روشن از افزایش تنش و سخت شدن مواضع دو طرف و حتی دو هفته پس از آنها درگیر شدند در دو عملیات جداگانه صورت آف.

هند گفت: نظامی چینی بود مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود را در امتداد لاک در Ladakh و هند و به شدت رد پکن مشاجره که افزایش تنش بین دو ارتش باعث شد خاطی از نیروهای هند و در سراسر طرف چینی.

وزارت امور خارجه گفت: هندی تمام فعالیت های انجام شده در آن طرف مرز تصریح می کند که هند همیشه یک کار بسیار مسئول رویکرد به سمت مرز مدیریت.

ایستاده در شرق لاداخ در حداقل پنج حوزه کلیدی که در آن هند و چین تا به حال سنتی تفاوت در درک از لاک در منطقه است. در حال حاضر تنش میان دو طرف به تمرکز شدید زمانی که گزارش ها از درگیری میان سربازان هر دو طرف گزارش شده در Pangong دریاچه منطقه در مارس 5 و 6 مه.

این درگیری را دیدم افسران و مردان از ارتش هند کشته شدند بنا به گزارش احاطه شده توسط سربازان چینی که به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم آنها را با باطوم. چینی و هندی گشت غالبا عبور از مسیر در این منطقه اختلاف است, اما در بسیاری از موارد سربازان هر دو طرف عقب نشینی پس از انجام یک بنر مته که در آن هر طرف ادعا میکند ادعای خود را به منطقه مورد مناقشه.

"دو طرف باید با ایجاد ساز و هم در حوزه نظامی و دیپلماتیک سطح به حل و فصل موقعیت هایی که ممکن است بوجود می آیند در مناطق مرزی مسالمت آمیز از طریق گفت و گو و همچنان درگیر از طریق این کانال" وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

با ورودی از PTItinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de