چین مانع عادی گشت زنی در امتداد خط کنترل واقعی: مرکز

China Hindering Normal Patrolling Along Line Of Actual Control: Centre

شده اند وجود دارد چند نمونه از تاخت و تاز چینی از طریق زمین و هوا در نزدیکی مرز Ladakh

دهلی نو:

چین مانع هند عادی گشت زنی در امتداد خط کنترل واقعی وزارت امور خارجه روز پنج شنبه گفت:, و اضافه کرد که هند تا به حال یک رویکرد مسئول به مرز مدیریت.

“هندی تمام فعالیت ها به طور کامل در کنار ما از لاک. هند نیروهای نمی صلیب لاک در بخش غربی و یا هند. هند نیروهای نظامی به طور کامل آشنا با تراز خط کنترل واقعی در هند-چین مناطق مرزی و رعایت آن را موشکافانه” وزارت گفت.

“هندی تمام فعالیت ها به طور کامل بر طرف هند از لاک. در واقع, آن است که طرف چینی است که به تازگی انجام فعالیت مانع هند عادی گشت الگوهای. سمتی همیشه گرفته یک مسئول رویکرد به سمت مرز مدیریت. در همان زمان ما عمیقا متعهد به حصول اطمینان از هند حاکمیت و امنیت است.”

شده اند وجود دارد موارد مختلفی در زمان های اخیر از تاخت و تاز در نزدیکی Ladakh مرزی که یکی از آنها منجر به یک چهره بین هند و چین نیروهای نظامی است.

هند تقویت نیروهای خود در منطقه پس از گزارش از چین تبادل چادر در نزدیکی رودخانه Galwan — یک سال 1962 flashpoint که دیده است پرخاشگری در روزهای اخیر-و افزایش فعالیت های ساخت و ساز.

ماه گذشته هندی و چینی سربازان درگیر شدند در یکی از خصمانه ترین درگیری با دست به دست مبارزه در شمال هند و در بانک ها از ارتفاع بالا Pangong دریاچه در Ladakh. وجود دارد گزارش ها از آسیب در هر دو طرف.

در حدود همان زمان, چینی, هلیکوپتر دیده می شد پرواز در شرق لاداخ در نزدیکی LAC یا بالفعل مرز بین دو کشور. نیروی هوایی در پاسخ به پرواز در آمد آن Sukhoi-30 مبارزان.

روز دوشنبه جهانی بار یک سخنگوی دولت چین گفت: چینی مرز سربازان را تقویت دفاعی خود در Galwan Valley منطقه در شمال لاداخ “ساخته شده و حرکت لازم است در پاسخ به هند اخیر ساخت و ساز غیر قانونی دفاع امکانات در آن سوی مرز به داخل خاک چینی در Galwan Valley منطقه”. این مقاله اشاره به این وضعیت به عنوان “قوی ترین ارتش در پاسخ به هند را غیر قانونی خاطی حادثه در امتداد مرز از Doklam بست.”

هفته گذشته فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane بازی کردن تفاوت بین هند و چین است. “آن است که تنها در یک یا دو مکان که در آن این اتفاق افتاده است. و این اتفاق نمی افتد از زمان به زمان. آن را نیز اتفاق می افتد زمانی که یک تغییر از فرماندهان در زمین” او گفت:.

ایالات متحده دیروز گفت: اختلافات مرزی با چین — می شود آن را در لاداخ یا در دریای چین جنوبی — یک “یادآوری از تهدید چین”.

به “اقدامات تحریک آمیز و نگران کننده رفتار چین که شمار سوال در مورد چگونه چین به دنبال استفاده از آن رشد قدرت” آلیس گفت: چاه های خروجی دستیار وزیر امور آسیای جنوبی و مرکزی در یک بیانیه قوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید