CDC ایالات متحده هشدار می دهد ممکن است reimplement سخت coronavirus اقدامات اگر موارد بالا برود 'به طور چشمگیری'

با آرامش از بیماری کروناویروس (COVID-19) محدودیت بازدید کننده جمعیت مرور تعطیلات آخر هفته روز یادبود در Ocean

توسط ELEMENTORSITE در 24 خرداد 1399

با آرامش از بیماری کروناویروس (COVID-19) محدودیت بازدید کننده جمعیت مرور تعطیلات آخر هفته روز یادبود در Ocean City, مریلند, مارس 23 سال 2020 است.

کوین لمرقو | ایسنا

متحده ممکن است نیاز به reimplement سخت اجتماعی فاصله اقدامات است که در محل قرار داده شد در اوایل این سال اگر آمریکا coronavirus موارد ظهور "به طور چشمگیری" یک مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های رسمی روز جمعه گفت.

"در حال حاضر در جوامع در حال تجربه سطوح مختلف انتقال رخ می دهد به عنوان آنها به تدریج به سهولت بر روی جامعه کاهش تلاش و به تدریج بازگشایی" CDC معاون مدیر برای بیماری های عفونی جی ساقی خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی.

"اگر موارد شروع به بالا رفتن دوباره, به خصوص اگر آنها به طور چشمگیری مهم است به رسمیت شناختن است که بیشتر کاهش تلاش های چنین به عنوان آنچه که اجرا شد در ماه مارس ممکن است نیاز به دوباره" باتلر گفت.

او گفت: این تصمیم به reimplement اقدامات باید ساخته شود به صورت محلی و بر اساس "آنچه که اتفاق می افتد در جامعه در مورد بیماری انتقال است."

این "همه گیر نشده است" و این مهم است به رسمیت شناختن است که Covid-19 هنوز ساخت عناوین همه جا او اضافه شده است.

وجود دارد یک نگرانی عمومی توسط کارشناسان بهداشت و درمان است که برخی از کشورهای در حال باز شدن زودتر از موعد, اما نیز وجود دارد که تمایل به کاهش مشکلات اقتصادی ایالات متحده با از دست دادن شغل کوه نگه داشتن فشار بر رهبران دولت به مردم اجازه می دهد به بازگشت به کار. تگزاس برای مثال در میان اولین متحده برای استراحت خود در سطح ایالت stay-at-home منظور اجازه می دهد آن را به پایان می رسد, مارس 30. این هفته دولت گزارش جدید اوج در موارد و یک سری از شکستن رکورد coronavirus بستری شدن در بیمارستان.

Covid-19 تا به بیمار بیش از 2 میلیون آمریکایی و کشته شدن حداقل 113,820 پس از اولین تایید آمریکا صورت کمتر از پنج ماه پیش با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این معلوم نیست چه خواهد بود در نظر گرفته شود "دراماتیک" افزایش است. تگزاس است که نه تنها شاهد افزایش در موارد پس از بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات. حداقل 23 ایالت شاهد افزایش موارد هنگامی که به دنبال در هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدید. به طور کلی ایالات متحده است دیدن تقریبا 20,000 موارد جدید در روز با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

با CDC اجازه می دهد متحده به نمودار البته خود ما به احتمال زیاد برای دیدن ترکیبی از پاسخ به مورد افزایش یک دولت توسط دولت بر اساس. برای مثال اورگان و یوتا قرار داده و بیشتر بازگشایی اقدامات در خود نگه دارد پس از دیدن یک سنبله در موارد. اما تگزاس است که در ادامه به شل محدودیت های آن حتی به عنوان موارد بالاتر صعود.

CDC خود را به روز ملی و دولت توسط دولت پیش بینی برای تعداد زیادی از مردم انتظار می رود به مرگ از Covid-19 در ماه های آینده است. آژانس می گوید که در حال حاضر انتظار دارد بین 124,000 و 140,000 کل Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده در ماه ژوئیه 4. CDC اضافه شده که از آن انتظار Covid-19 مرگ و میر برای سرعت بخشیدن در آریزونا, آرکانزاس, هاوایی, North Carolina, یوتا و ورمونت بیش از چهار هفته بعدی در مقایسه با چهار هفته گذشته.

روز جمعه CDC انتشار نتایج یک نظرسنجی که در بر داشت که اکثر آمریکایی ها می گویند که آنها نمی خواهد احساس امنیت اگر اجتماعی فاصله اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus برداشته شد در سراسر کشور.

از 2,402 افرادی که به اتمام نظرسنجی 74.3% در سراسر کشور گزارش شده آنها احساس ناامنی اگر آمریکا محدودیت برداشته شد در مقایسه با 81.5 درصد در شهر نیویورک و 73.4% در لس آنجلس با توجه به CDC. شهر نیویورک و لس آنجلس دیده می شود برخی از بزرگترین شیوع بیماری در آمریکا

CDC مدیر رابرت Redfield به خبرنگاران گفت: روز جمعه که آن را همچنان به عنوان "بسیار مهم" است که آمریکایی ها در آغوش توصیه های مانند شستن دست و صورت را پوشش زمانی که در.

"من می دانم که مردم مشتاق به بازگشت به فعالیت های عادی و شیوه زندگی مهم است که ما به یاد داشته باشید این است," او گفت:. "این وضعیت بی سابقه است. و این که این بیماری همه گیر به پایان نرسیده است."

CDC همچنین منتشر راهنمایی در مورد چگونه آمریکایی ها می توانند رزومه فعالیت های خاص مانند ناهار خوری و یا با استفاده از یک سالن با خیال راحت.

جلسه جمعه بود CDC را برای اولین بار باز اخبار جلسه در سه ماه.

CDC باقی مانده است تا حد زیادی سکوت در مورد این بیماری همه گیر. ماه گذشته آژانس بی سر و صدا منتشر شد هدایت دقیق برای بازگشایی مدارس, جرم, حمل و نقل و غیرضروری کسب و کار است که بسته شده بود را در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در آمریکا

– CNBC هریت تیلور و مقابله Rattner کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب