کافه قهوه روز VG سیذارتا در زمان 2,700 تومان کرور روپیه: مرگ کاوشگر

VG سیذارتا خود را تاسیس زنجیره ای در سال 1996 بیش از یک دهه قبل از استارباکس وارد هند (فایل)قهوه بعد شرکت محدو

توسط ELEMENTORSITE در 6 مرداد 1399
Cafe Coffee Day's VG Siddhartha Took Out Rs 2,700 Crore: Death Probe

VG سیذارتا خود را تاسیس زنجیره ای در سال 1996 بیش از یک دهه قبل از استارباکس وارد هند (فایل)

قهوه بعد شرکت محدود صاحب هند بزرگترین زنجیره ای قهوه پیدا کرده که آن اواخر بنیانگذار روت 27 میلیارد روپیه ($360 میلیون دلار) به خارج از شرکت از طریق معاملات برای اولین بار نشان داد در یک توجه داشته باشید در بر داشت پس از خودکشی او در سال گذشته است.

VG سیذارتا باعث تابعه از روز قهوه به پرداخت پیشرفت به یک شرکت تحت کنترل خانواده خود را به طوری که او می تواند بیع متقابل سهام برگزار خصوصی حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران بازپرداخت وام و نگه دارید تا با پرداخت بهره استقراض شرکت گفت: در یک پرونده چهار شنبه, افشای نتایج تقریبا سال های طولانی بررسی است.

این شرکت به دنبال بازیابی پول از VG سیذارتا را از نزدیک برگزار می شود شرکت میسور ادغام قهوه شهرکهای محدود و همچنین 8.4 میلیارد دلار در تعهدات برجسته فاش کرد که قبلا با توجه به پر کردن.

کاوشگر پرتاب نور بیشتری را در شرایط اطراف VG سیذارتا مرگ در ماه ژوئن گذشته. بدن او پیدا شد شناور در یک رودخانه دو روز پس از او رفت و برای یک پیاده روی در امتداد یک پل. به زودی پس از یک نامه ظاهرا امضا شده توسط او تحویل داده شد به روز قهوه مدیره که در آن او توضیح بدهی های عظیم نصب فشار از وام دهندگان و در زمان مسئولیت تنها برای unnamed معاملات مالی.

این کاوشگر به VG سیذارتا نامه و برخی از معاملات مالی منجر شد توسط Ashok Kumar Malhotra بازنشسته ارشد رسمی از هند فدرال و آژانس های اجرای قانون. آن یافت می شود که از خواسته های سرمایه گذاران به سهام خود را در روز قهوه خریداری از وام دهندگان برای بازپرداخت و دلبستگی دارایی توسط مقامات مالیاتی منجر به "شدید نقدینگی بحران" برای سیذارتا.

"من می خواهم بگویم من به آن همه" سیذارتا نوشت: در گذشته خود توجه داشته باشید. "من بسیار متاسفم که اجازه دهید همه مردم قرار داده است که اعتماد خود را به من. من مبارزه برای یک مدت زمان طولانی اما امروز من داد."

مارپیچ رو به پایین

حرف زده وتر در هند کسب و کار جامعه زین با بدترین شمع خصمانه وام پس از آنها binged بدهی سوخت رشد برای یک دهه. به عنوان مصرف کنندگان مقایسه هزینه و وام دهی بانک ها, مدیون شرکت هندی شروع به دست و پا زدن - یک مارپیچ رو به پایین را بدتر ساخته شده توسط coronavirus همه گیر است که باعث گسترده تر سقوط اقتصادی.

بحران دوقلو در روز قهوه ترازنامه و گسترده تر اقتصاد تنها افزایش ضرورت از فروش دارایی ها این شرکت با توجه به پاره حدود 72 میلیارد روپیه بدهی سیذارتا سمت چپ آن را با.

فروش یک پارک فناوری در بنگلور به غول سهام خصوصی استون گروه در آورده 27 میلیارد روپیه در حالی که فروش قهوه در روز است سهام خود را در شرکت فناوری Mindtree Limited ارائه یکی دیگر از 18 میلیارد روپیه. این و دیگر معاملات کمک کرده اند این شرکت کاهش بدهی های خود را به 32 میلیارد روپیه تشکیل پرونده گفت.

اما این شرکت کسب و کار اصلی مبارزه میان هند coronavirus مستند-بزرگترین و یکی از دقیق ترین در جهان است.

قهوه Heartland

در اصل یک سرمایه گذاری در بانک سیذارتا متولد شد و در قهوه مرکزی چیکمگلور به یک خانواده از قهوه کشاورزان و خود را تاسیس زنجیره ای در سال 1996 به نگه داشتن برنامه نویسان در آن توپی, بنگلور, کافئین بیش از یک دهه قبل از استارباکس به هند وارد شدند. پدر دو فرزند او شناخته شده است به کار به عنوان یک barista یا خدمتکار در یکی از کافه ها از او دور افتاده امپراتوری به دست آوردن بینش به مشتریان خود و زندگی کارکنان خود را.

از عموم معامله قهوه روز قرار بود هند در پاسخ به استارباکس. بیش از 1700 آن کافه, قهوه روز, رسانه های پوشانده شهرها و بزرگراه ها در اوج خود ارائه گزینه های مقرون به صرفه برای این کشور مشتاق وسط کلاس با آن شعار: "بسیاری اتفاق می افتد بیش از قهوه."

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im