تاجر که تلخیص منتشر شده, Madhya Pradesh, جنسیت و روح دستگیر

Jeetu Soni دستگیر شد از مادری خود امرلی منطقه گجرات.بوپال: بحث تاجر و صاحب تلخیص در Madhya Pradesh, می خواستم

توسط ELEMENTORSITE در 8 تیر 1399
Businessman Whose Tabloid Published Madhya Pradesh Sex Tapes Arrested

Jeetu Soni دستگیر شد از مادری خود امرلی منطقه گجرات.

بوپال:

بحث تاجر و صاحب تلخیص در Madhya Pradesh, می خواستم برای هفت ماه گذشته در بیش از 40 نفر از جمله تجاوز به عنف و قاچاق انسان دستگیر شد از همسایه گجرات در یکشنبه, پلیس گفت:.

Jeetu Soni که به فضل تومان 1.6 لاخ به نام او و از جمله کسانی که از زمین گرفتن بچه تجاوز به عنف و اخاذی و کلاهبرداری دستگیر شد از مادری خود امرلی منطقه گجرات, یک افسر ارشد پلیس گفت:.

Soni با نفوذ بود که تاجر لذت بردم سیاسی حمایت از هر دو کنگره و بی جی پی در دولت بود و قابل نفوذ با افسران ارشد پلیس.

اما او در بر داشت خود را بدون هر گونه سیاسی كه پس از تلخیص زد نشاط مقالات حول یک رسوایی جنسی که گران بود در سپتامبر سال گذشته که درگیر ارشد و مشاورین Shivraj سینگ Chouhan در طول ترم قبل به عنوان رئیس جمهوری بود که در حال تکان سیاسی اداری و پلیس دایره از دولت است.

زمانی که کنگره دولت در قدرت در دولت در سال گذشته یک نوار رقص دو ییلاقی, یک هتل و رستوران در میان خواص دیگر متعلق به Soni نیز مورد حمله قرار گرفت توسط پلیس و سه نفر از خواص تخریب شد.

پنج زن و یک مرد دستگیر شدند در راکت به اتهام تهدید چند تن از افراد با نفوذ با استفاده از این جنس نوار.

پیش از این پلیس ایالتی بود کشف و ضبط بیش از 4000 فایل از لپ تاپ ها و گوشی های تلفن همراه از متهم دستگیر شده در این مورد.

با توجه به منابع ضبط صوتی و ویدئو کلیپ ها و تصاویری از چت استفاده شد به گفته باج بوروکرات ها و سیاستمداران و بازرگانان در دولت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن