آوردن فن آوری های مدرن از سراسر جهان برای نیروهای مسلح: ساعت مودی

India Bringing Modern Technologies From Around World For Armed Forces: PM Modi

ساعت مودی گفت: دولت با پرداخت مقدار زیادی از توجه را به سلاح های مدرن برای نیروهای مسلح.

له/دهلی نو:

در یک سفر به لاداخ در میان افزایش تنش بین هند و چین, نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه گفت که سربازان نوسازی نیروهای مسلح یک اولویت است و این که هزینه های زیرساخت های مرز تقریبا سه برابر شده است.

در یک آدرس به نیروهای PM مودی گفت که هند تولید انتقادی سلاح و آوردن تکنولوژی مدرن از سراسر جهان برای نیروهای مسلح به دولت پرداخت مقدار زیادی از توجه خود را مورد نیاز است.

“اگر هند افزایش قدرت خود را در زمین و هوا و آب و سپس آن را برای رفاه بشر است.”

“هند تولید سلاح های مدرن امروز است. ما در حال آوردن تکنولوژی مدرن از سراسر جهان برای نیروهای مسلح. روح پشت آن همان است. اگر هند در حال ساخت زیرساخت های مدرن در یک سرعت سریع و سپس این پیام را در پشت آن همان است,” او اضافه شده است.

ساعت مودی گفت: دولت با پرداخت مقدار زیادی از توجه را به سلاح های مدرن برای نیروهای مسلح.

“در حال حاضر هزینه های زیرساخت در مرز این کشور تقریبا سه برابر شده است. این امر نیز منجر به توسعه سریع مناطق مرزی از جمله ساخت و ساز پل ها و تخمگذار از جاده ها,” او گفت:.

“یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این است که در حال حاضر محصولات شما در رسیدن به در یک زمان کوتاه است. این کشور تقویت نیروهای مسلح خود را در هر سطح امروز,” او اضافه شده است.

نخست وزیر نیز نشانه رفته ستایش بر سربازان خود را برای شجاعت و شهامت و گفت: آنها در حال خدمت به کشور تحت شرایطی چالش برانگیز.

“شجاعت خود را بالاتر از ارتفاع که در آن شما در حال خدمت به امروز. هنگامی که امنیت کشور را در دست های خود را پس از آن وجود دارد یک باور است. نه تنها من بلکه کل کشور معتقد است که در شما است. همه ما به شما افتخار می کنیم” او گفت:.

در میان مرز مناقشه با چین, وزارت دفاع روز پنج شنبه تایید خرید از 33 خط مقدم جت های جنگنده تعدادی از سیستم های موشکی و نظامی دیگر سخت افزار در هزینه 38,900 تومان کرور.

دولت همچنین مصوب تهیه 248 ASTRA beyond visual range (BVR) air-to-air missile systems و تعداد قابل توجهی از محدوده زمین حمله موشک کروز و سیستم های.

نخست وزیر همچنین اشاره شده در مورد تلاش ها برای تقویت امنیت ملی دستگاه.

او برجسته اقدامات اخیر دولت از قبیل ایجاد پست رئیس دفاع, کارکنان, ساخت بزرگ ملی یادبود جنگ, اجرای یک رتبه یک طرح بازنشستگی و مراحل برای اطمینان از رفاه خانواده های نیروهای مسلح و پرسنل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im