برزیل می گذرد 1 میلیون coronavirus موارد با هیچ پایانی در چشم

برزیل گذشت 1 میلیون coronavirus موارد در روز جمعه و با نزدیک شدن 50,000 تن جدید نادر برای جهانی دوم بدترین ضرب

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

برزیل گذشت 1 میلیون coronavirus موارد در روز جمعه و با نزدیک شدن 50,000 تن جدید نادر برای جهانی دوم بدترین ضربه این کشور در مبارزه با تنش سیاسی و بدتر شدن چشم انداز اقتصادی.

دوم تنها به ایالات متحده در هر دو مورد و مرگ و میر, برزیل تایید اولین مورد از رمان coronavirus در فوریه. 26. این ویروس خستگی ناپذیر در سراسر این قاره به اندازه کشور, فرسایش پشتیبانی از جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro و افزایش ترس از سقوط اقتصادی پس از سال ها از کم خونی رشد.

برزیل گزارش 1,032,913 موارد تایید شده در روز جمعه با 1,206 جدید مرگ و میر را به کل رسمی مرگ و میر به 48,954 وزارت بهداشت گفت. جمعه نیز شاهد یک رکورد جدید روزانه تعداد موارد با 54,771 نشان می دهد شیوع این بیماری به مراتب بیش از. برزیل است که به احتمال زیاد به پیش افتادن از 50 ، 000 مرگ و میر در شنبه اگر چه آخر هفته گزارش می شود پایین تر است.

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت پیاده روی پایین خیابان با دو فرزند. از نظر سرعت در حال افزایش تعداد تاج عفونت در برزیل, دولت آمریکا تحمیل کرده است ورود گسترده محدودیت را بر مردم این کشور آمریکای جنوبی.

لوکاس سیلوا | تصویر داد via Getty Images

حتی تا میزان واقعی شیوع این بیماری به مراتب بیش از آمار رسمی به گفته بسیاری از کارشناسان که به استناد عدم گسترده تست.

"این تعداد از 1 میلیون دلار است که بسیار کمتر از تعداد واقعی افرادی که آلوده شده اند به دلیل وجود گزارش دهی قدر از پنج به 10 بار گفت:" Alexandre Naime Barbosa, یک استاد پزشکی در São Paulo State University. "از تعداد واقعی است که احتمالا حداقل 3 میلیون و حتی می تواند به عنوان بالا به عنوان 10 میلیون نفر است."

COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس وارد برزیل از طریق گردشگران ثروتمند از بازگشت از اروپا به جنوب شرقی عمده شهرستانها از جمله سائو پائولو و ریو دو ژانیرو و گسترش به داخل کشور به 82 درصد از برزیل را شهرداری, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد.

Bolsonaro گاهی اوقات به نام "استوایی مغلوب ساختن پیشی جستن" شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از مدیریت بحران است. این کشور هنوز هم تا به حال هیچ دائمی وزیر بهداشت پس از از دست دادن دو از ماه آوریل پس از درگیری با رییس جمهور.

Bolsonaro است دوری اجتماعی فاصله خواستار آن کار قتل اندازه گیری خطرناک تر از ویروس خود را. او همچنین ترویج دو داروهای ضد مالاریا به عنوان داروهای کلروکين و هیدروکسی کلروکین با وجود شواهد کمی کار می کنند.

نه با پوشیدن ماسک صورت, برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro استقبال هواداران خود در Praça dos Três Poderes در مقابل Planalto کاخ در شنبه 24 مه سال 2020 است.

Andre Borges | NurPhoto | NurPhoto

راست سابق ارتش کاپیتان را از دست داده و این بحران باعث شده است برزیلی ها به گلدان و تابه به طور منظم در خارج از آپارتمان خود را در اعتراض به, اما آن را متوقف کرده و او را از wading را هزینه جنگ سیاسی خود را با دولت و دیوان عالی کشور stoking ترس از بی ثباتی است.

فشار از Bolsonaro و خستگی پس از ماه ها بی اثر ایالتی و محلی انزوا سفارشات باعث شده است تا فرمانداران و شهرداران برای شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در تجارت و سایر فعالیت های اقتصادی است.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که شل شدن محدودیت های بیش از حد به زودی تهدید برای سرعت بخشیدن به انتقال و درایو مرگ و میر.

"ما فکر می کنیم که وجود خواهد داشت یک موج جدید پس از شل کردن این اقدامات گفت:" ریکاردو لانگر یک دکتر درمان COVID-19 بيمار در Maracanã ورزشگاه بیمارستان صحرایی در ریو دو ژانیرو.

بدتر شیوع بیماری می تواند وزن در حال حاضر تیره و تار پیش بینی های اقتصادی. دولت گفت: اقتصاد خواهد قرارداد 4.7% در این سال, در حالی که اقتصاددانان مورد بررسی توسط بانک مرکزی فکر می کنم آن را به سقوط بیش از 6٪.

آمریکای لاتین ثبت شده 90,439 مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط با نزدیک به 2 میلیون نفر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب